Arkadaşlar merhaba
Derisini nereye bağışlıyorsunuz Smile

Mustafa beyden rica etsek 4 eşit parçaya bölüp bölüp satsa ne güzel olur Smile ( dal sigara hesabı )
Öyle bir şey yapsa yarın gider alırım Smile
Hey gidi küheylan, koşmana bak sen!
Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!
Yarım kilodan az alacak olanlar kase alsın, kutusunun ayrı bir karizması var.
Ya da komple kiloluk alıp bolluğun keyfine varın, fırça rodajında vs kullanın zengin hissedin Big Grin
(10/04/2015, Saat: 20:12)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yarım kilodan az alacak olanlar kase alsın, kutusunun ayrı bir karizması var.
Ya da komple kiloluk alıp bolluğun keyfine varın, fırça rodajında vs kullanın zengin hissedin Big Grin
ooppss hocam, geçenlerde elime geçti kase ama çok da karizma göremedim dediğin gibi, fotolarda çok daha güzel duruyor bence Smile gerçeği biraz hayal kırıklığı oldu bende, fındık gibi birşeymiş Wink
(10/04/2015, Saat: 21:38)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ooppss hocam, geçenlerde elime geçti kase ama çok da karizma göremedim dediğin gibi, fotolarda çok daha güzel duruyor bence Smile gerçeği biraz hayal kırıklığı oldu bende, fındık gibi birşeymiş Wink

hocam malzeme çok kaliteli değil ama yazılar filan nostaljik, hoşuma gidiyor benim
günün tıraşı fotolarında lazım olur, kiloluk hoş olmaz Big Grin
zaten bir kaç çeşit bile olsa farklı sabunu olan birisi 6 ay-1 sene den önce kaseyi bitiremez Smile
(10/04/2015, Saat: 22:15)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam malzeme çok kaliteli değil ama yazılar filan nostaljik, hoşuma gidiyor benim
günün tıraşı fotolarında lazım olur, kiloluk hoş olmaz Big Grin
zaten bir kaç çeşit bile olsa farklı sabunu olan birisi 6 ay-1 sene den önce kaseyi bitiremez Smile
Bak bu yorumuna katılıyorum, güzel söyledin Smile
Aramıza hoş geldiniz.
Geltir 'e hoş geldiniz. Keyifli tıraşlar.
Hoşgeldiniz. Bol köpüklü, çok keyifli tıraşlar dilerim Blush
Acta est fabula, plaudite.
Hoşgeldiniz
Hosgeldiniz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: