En sevdiğiniz Banyo sabunu.
Benim sabunlar Kıbrıs standartlarında işimi iyi görenlerden olacak

1.Imperial Leather Original (Ivory Bar) (Küçük boy yada banyo boyu olan büyük boy farketmez)
2.Cleopatra Sabun
3.Dove Shea Butter Sabun (Kokusunu çok beğeniyorum)

Yüzümü ve ense bölgemi de bazen sivilce oluşumuna karşı kükürt sabun kullanıyorum.
(12/04/2015, Saat: 02:50)kethuda57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anladım komşum benim üniversiteden çok sevdiğim bir arkadaşım var. Kendisi Nizipte Uygur Zeytinyağlarının sahibi. Belki onun sabunlarıdır diye düşündüm Smile 

Komşum, birinci olarak Defne Hatay sabununu tedarik etmeye calisiyorum, ama ara sıra değişiklik olsun diye Zeytinyağlı tedarik ettiğim oluyor. Sanırım arkadasiniz şehir dışına kargo yapiyordur. Ihtiyac halinde kapinizi çalarım komşum Smile.
(12/04/2015, Saat: 07:17)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum, birinci olarak Defne Hatay sabununu tedarik etmeye calisiyorum, ama ara sıra değişiklik olsun diye Zeytinyağlı tedarik ettiğim oluyor. Sanırım arkadasiniz şehir dışına kargo yapiyordur. Ihtiyac halinde kapinizi çalarım komşum Smile.

Biz sabundan ziyade zeytin yağı istiyoruz ondan Smile ailemdeki herkese alıştırdım. Daha önceden otobüsle gönderiyordu. Artık yurtiçi kargoyla anlaşma yaptı. Bizim için rahatlık oldu. 4 tane 5 ltlik  toplam 20 lt zeytin yağ paketinin kargosu ordan istanbula 13-14 tlye geliyor. Yağları sadece 4lü ambalajlarda gönderiyor. Sabunlar için nasıl gönderim yapıyor bilemiyorum. Ama lazım olduğunda bana söylerseniz sorabilirim. Veya internet sitesinde iletişim bilgileri var sizde sorup öğrenebilirsiniz Smile 
Hey gidi küheylan, koşmana bak sen!
Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!
(12/04/2015, Saat: 02:12)kethuda57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum hiç şaşırmadım  Big Grin

Benim listemde de tek sabun var... Hacı şakir diye biliyordum ama şimdi baktım IŞIL marka sabunmuş Smile

Komşum en son hamama gittikten sonra 5 gün Hacı Şakir kokusuyla gezdim, başlarda güzeldi de sonra baymaya başladı. Ondan ahdettim Brut diye Smile
Acta est fabula, plaudite.
(12/04/2015, Saat: 10:48)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum en son hamama gittikten sonra 5 gün Hacı Şakir kokusuyla gezdim, başlarda güzeldi de sonra baymaya başladı. Ondan ahdettim Brut diye Smile

Ben duş jelleri veya zeytin yağı sabunlar kullanınca vücudumun yağlı kaldığı hissine kapılıyorum. Sanki vücudum temizlenmemiş gibi oluyor. Sadece beyaz kalıp sabunlar bana o hissi veriyor.
Ama kenarda duran brut sabuna şans vereceğim. Smile 
Hey gidi küheylan, koşmana bak sen!
Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!
Üstat beyaz sabunların kokusu güzel de çok kimyasal var üzerinde yazdığına göre
Satılıklarım :

http://www.geltir.com/showthread.php?tid=8654
Nivea duş jeli gözlerimi çok yakıyor. Dove nazaran daha yumuşak ama ikiside bir duru Türk Hamamı değil. Temizlik hissini bende sadece onda hissediyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk
https://www.instagram.com/u1071/
@kethuda57 Katılıyorum, duş jelleri ciltte tabaka bırakıyor. (Badedas at kestanesi özlü duş jeli hariç)
@Mehmet Kiraz imperial ve cleopatra benimde ilk iki favori sabunum
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Duşta favorim Olive Farm Ballı Bademli katı sabundu. Gerçekten temizleme ve temizlerken nemlendirme konusunda başarılıydı ama turistik yerlerde açılıp da ürünlerinde SLS ve türevleri kullanıp bunun üzerine biz doğalız etiketi yapıştıran şirket yüzünden bir daha ürün almamak konusunda karar aldım kendimce kendilerinden.

Şimdilerde marketlerde kolayca bulunabilen dalan zeytinyağı lavanta sabunu kullanıyorum. Temizlik açısından başarılı, kokusu çabuk uçuyor ve saçı beslemiyor. Babamın direk çanakkalede bir zeytinciden aldığı sabun var sırada bu lavantalı bitince.

@impaticaret içerikleri nasıl bu cleopatra ve imperial'in?
Aleksey komşum bugün İmperiale bakarım Cleopatra Paris'inkinde bildiğim kadarıyla Tallowda var diye biliyorum, tam içeriklere tekrardan bakmam lazım. Sabun isterseniz haberim olsun Mustafa bey Wink Cool

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Banyo icin dogal sabun tavsiyesi? Arkomani 16 2,660 05/01/2018, Saat: 21:31
Son Yorum: dikdik_s
  Deterjan, el sabunu vs tercihleriniz Lord Sparhawk 69 51,351 07/03/2016, Saat: 01:47
Son Yorum: dikdik_s
  SAÇ BAKIM SABUNU DENEMEK İSTEYEN ? Azubel 17 6,876 17/12/2015, Saat: 10:24
Son Yorum: Azubel
  SLS icermeyen banyo urunleri merg 13 7,461 30/03/2015, Saat: 19:06
Son Yorum: eskiuyemnt
  En Sevdiğiniz Banyo Sabunu-Jeli yarhasan 35 28,350 16/06/2014, Saat: 03:28
Son Yorum: ooppss
  Bıttım sabunu eskiuyemnt 22 16,531 08/09/2013, Saat: 20:50
Son Yorum: eskiuyemnt
  TABAC BANYO SABUNU martin 7 9,224 10/12/2012, Saat: 01:03
Son Yorum: yarhasan

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi