6-8 kişi Barbicide'a Girelim
Sırf tamam olsun diye yani, benide ekleyinWink)))
(19/04/2015, Saat: 15:19)cosa_nostra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sırf tamam olsun diye yani, benide ekleyinWink)))

bekleyelim 10 ' a kadar gideriz Big Grin

10 yada daha fazla kişi iştirak ederse daha fazlada ürün alınabilir french pressin içinde bekletiyoruz bunu Wink))))))
Arkadaşlar, birde cidex dezenfektanı etüt etmenizi öneriyorum. Eşim de tavsiye etti , özellikle tıbbi ve endeskopik cihazları temizliğinde çok etkiliymiş. HIV virüsünu falan , yok edebiliyormuş.
CIDEX i acaba bizim kullanacağımız amaçla kullanan var mıdır? Mesela karbon öeliğinde kararma vs yapar mı?
CIDEX kullanan bir iki kişi okumuştum SRP de. Genel olarak barbicide daha garanti bir ürün gibi duruyor şimdilik dostlar. Henüz barbicide ile sıkıntı yaşayan olmamış.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Ben de her türlü Barbicide'dan yanayım. Neticede berber gereçleri için üretilen ürünle tıbbi dezenfeksiyon için üretilen ürün bir değildir.

Evet kalan 5 gün veya son 2 arkadaşlar. Yok mu başka Barbicide isteyen? Smile
Gel buraya, gel buraya, gel buraya... (recep ivedik kitap satarken) Smile
(20/04/2015, Saat: 10:02)m y r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gel buraya, gel buraya, gel buraya... (recep ivedik kitap satarken) Smile

"m y r gaçma gaçma! Yazayım seni de listeye."
cidex ürünün adı buun içinde glutaraldeit var, aynı ürünü kullandığımı ve karbon çeliklerde karartma yaptığını yazmıştım.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: