6-8 kişi Barbicide'a Girelim
(21/04/2015, Saat: 10:21)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Normalde berberlerin kullanımı için olduğundan günlük değiştirin diyorlar ama diğer değişim dönemi olarak bulanıklaşınca denilmiş. Yani hava almayacak bir kavanozda serin bir yerde bekleterek bulanıklaşana kadar aynı karışım kullanılabilir.

Yazayım komşum da almazsa sana 2 hisse yollarım

Yazın hocam iki hisseyi. Almazsa benim olur Wink
Herkes nasıl teslim alacağını yazabilir mi?: İstanbul elden veya Kargo olarak.
Ben kargo ile rica edicem. Engin bilgilendirme yapmaz ise iki hisseyi de bana gönderirsiniz. Malum çalışma saatlerim oldukça esnek. Elden teslim şansım zor.
İstanbul'da elden teslim alabilirim. Kahve içeriz uyarsa.

Kavanozumu da hazırlayayım ufaktan Big Grin

Arkadaşlar tekrar yazayım buradan. Şuan ek kişi almıyoruz. Kişi başı düşen miktar 210ml ve ücret 12.45 TL dir.
kargo, bir ay sonra İstanbul' a gelebilirilö belki beklemede kalsın
Organizasyonu nasıl yapıyoruz arkadaşlar? Ben İstanbul içi elden teslim alabilirim. Ücretleri buluşup mu verelim yoksa havale/EFT mi yapalım @cihankeskin hocam?
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(21/04/2015, Saat: 16:38)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Organizasyonu nasıl yapıyoruz arkadaşlar? Ben İstanbul içi elden teslim alabilirim. Ücretleri buluşup mu verelim yoksa havale/EFT mi yapalım @cihankeskin hocam?

Benim için hiç fark etmez. Elden alanlar buluşunca, kargoyla alacaklar havale ile ödeyebilirler. Eğer havale/eft ücreti ödemiyorsanız havale/eft tercih ederim. 12.45 TL çok küsuratlı Smile
(21/04/2015, Saat: 16:46)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim için hiç fark etmez. Elden alanlar buluşunca, kargoyla alacaklar havale ile ödeyebilirler. Eğer havale/eft ücreti ödemiyorsanız havale/eft tercih ederim. 12.45 TL çok küsuratlı Smile
Ozaman ödeme bilgisini bekliyorum hocam Wink
Cuma gününe kadar herkesin nasıl alacağını toparlayayım ona göre yollarım. Bir de bunları şişelemek var çünkü. Sanırım Barbicide PET değil PP şişede muhafaza edilmeli veya cam şişe. Hafta sonu boş şişe bakacağım. Uygun fiyatlı boş PP şişe bulursam adam gibi şişeleyip yollamak istiyorum. Olmadı kullanılmış cam su şişesi kullanacağım.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: