3017
(12/05/2016, Saat: 11:50)koftemofte Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sevgili 3017'ci dostlar,

çok resmi olmasada bende 3017 uyguluyorum sayılır. bir iki ay önce bütün sabunları vs. dolaba kaldırıp sadece Tabac ve TOBS sandalı bıraktım tıraş dolabımda, haftaiçi hergün tıraş olan bir insan olmama rağmen bitmiyor bitmiyor bitmiyor. Daha evde kutu kutu sabun var. Hiç yeni sabun almadan kullansam belki 5 yıl yetecek sabun var. ciddi sabır isteyen bir iş. Birde sabunlar özelliğini yitiriyor özellikle krem olanlar bozulmaya daha müsait sözlerinden sonra daha dikkat ediyorum kremlerini öne almaya çalışıyorum ama bitmiyor. Hepinize bu kutlu görevde başarılar diliyorum. Saygı ve selam ile Big Grin

Aynen katılıyorum daha oncede yazdım. Tum sabunları bir kutuda toplayıp kaldırdım. Su an dısarıda kremleri bıraktım 2-3 tane sıra ile bitirmek istiyorum. Tabi once su proraso ben olmeden biterse.
3017'nin son üyesi Faena sona ulaştı Smile. Şimdiki sabun Tiki The Captain. Kokusu çok güzel ilk tıraşımı dün oldum. Performans ta iyi. Darısı diğer tıraşlara Smile.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Stirling Executive Man ile 5. tirasimi oldum. Bitene kadar bununlayim.
Sevgili 3017 ciler;
Benim sabunlarım bana öyle onlarca sene olmasa da iki seneye yakın götürür diyordum kendi kendime. Ama yeni sabunlar da almak denemek istiyordum, ben de ne yaptım ? Arko sabunu yeni fırçalarımı temizlemek, domuz kılı olanları sık sık köpürtüp durulayıp uçlarını çatallandırmak için ayırdım ve bir ayda acımasızca bitirdim. O bir ay boyunca Cella sabunumu kullandım sıkılana kadar ve ıslak tıraş olayına yeni başlayan bir dostuma hediye ettim ondan da öyle kurtuldum, şimdi ise güncel olarak proraso yeşile 3017 uyguluyorum her sabah, amacım bir buçuk aya bitirmek.
Yani özetle 3017 zevk veriyor sabunun dibini gördüğünüzde ama hediyeleşerek de bu zevki hatta daha fazlasını edinebilirsiniz. Kokusunu ya da huyunu çok sevdiğiniz ama rotasyonda da bir türlü sıra gelmeyen sabunlarınızı 1 ay aralıksız kullanıp sıkılıp hediye edebilirsiniz Smile
Yeşil proraso sabun + aftershave ile 3017 alemine giriyorum. Bakalım sonbahara kadar bitecek mi? Smile
3017 yaptığım Tiki The Captain sabun dün bitti. Bir perde tıraşa yetecek miktar sabun kalmıştı dibinde heba oldu malesef. Tekrar alır mıyım ? Denk gelirse kesinlikle düşüneceğim bir sabun, kokusu bana göre muhteşem, zaten performansa bakarsak her tür Tiki sabunu seviyorum. Şimdi Tiki'den başlamışken Tiki Pumpkin Lager ile devam edeceğim. Bunun kokusu biraz ağır ama performansının hürmetine kullanacağım. Alırken normal değil büyük boy vardı sanırım 3-4 ay sürer bunun bitmesi Smile.

@btoprak

Tiki Pumpkin ile iyi maceralar ustad simdiden. Yurt disi guzel yorumlari vardi diye hatirliyorum.Ben hala proraso yu bitirmeye calısıyorum, o beni bitirmeden.
@dikdik_s

Üstad biraz fazla yukluyorum herhalde normal boy bir sabun bende ortalama 2.5 ayda bitiyor. Aslında son dönemlerde kullandığım sabunlar hep yumuşak sabunlar belki ondan çabuk bitiyordur.

Proraso beni baymamıştı ama Sandalwood kullanmıştım ben. Sanırım 3017 de en önemli kısım bu bayma mevzusu. Yakında sizin de bitirme haberinizi alırız Smile. Takipteyiz Smile.

Eyvallah kardesim. Cok az kaldi.
Bu sabah ilk defa bitirebildiğim tıraş ürünü olarak Tabac Krem'in kayıtlara geçmesini istiyorum Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: