3017
(01/11/2016, Saat: 21:19)blaster Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kabın içine 3p sabun bastım.

Ayakta alkışladım Big Grin.
Haydi hayırlı tıraşlar...
(01/11/2016, Saat: 21:54)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ayakta alkışladım Big Grin.

Niye komşum? Big Grin
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
(01/11/2016, Saat: 23:15)blaster Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Niye komşum? Big Grin

Böyle bir kutuyu araya vermeyip sabun bastığınız için. Beğendiğimiz hareketler Big Grin.
Haydi hayırlı tıraşlar...
(02/11/2016, Saat: 10:34)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Böyle bir kutuyu araya vermeyip sabun bastığınız için. Beğendiğimiz hareketler Big Grin.

Komşum basmasam ikisi de yer kaplıyor. Böyle bir nebze azaltmış oluyorum kalabalığı Big Grin. Geleneksel tıraş neydi, paradan tasarruftu Big Grin.
(02/11/2016, Saat: 13:01)blaster Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum basmasam ikisi de yer kaplıyor. Böyle bir nebze azaltmış oluyorum kalabalığı Big Grin. Geleneksel tıraş neydi, paradan tasarruftu Big Grin.

Konşum ben de üst kapaktaki yazıları zınpara ile çıkarttım. Brushed steel gibi oldu. İçine Razormaster bastım. Etiketini de en üste yapıştırdım. Şahane oldu. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(03/11/2016, Saat: 11:16)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konşum ben de üst kapaktaki yazıları zınpara ile çıkarttım. Brushed steel gibi oldu. İçine Razormaster bastım. Etiketini de en üste yapıştırdım. Şahane oldu. Smile

Aslında ben o üst kapağa çok uyuz oluyorum Smile. Üzerinde bir kaplama mı var nedir, ne zaman dokunsam elime yapışıyormuş gibi bir hissiyat oluşuyor. Olmazsa çekeriz biz de bir zımpara Smile.
opu0sp.jpg

Sonunda bende 5 tıraş cella 1 tıraş başka bir sabun (tabac proraso veya vitos) kullanarak aldıgım kiloluk celladan doldurdugum kabı bitirmeyi başardım ama anladım ki abanmamak lazım sabun işine aldıkça birikiyo biriktikce bitmiyo ve @impaticaret mustafa bey'in tavsiyesiyle aldıgım vitos koku haric tüm konularda celladan sanırım bir kaç adım önde koku konusuda göreceli bana biraz fazla ciğ bi koku izlenimi bıraktı lakin alışınca fazlasıyla işini yapan bi sabun vitos.
@İsmetaltan

hocam cube film serilerini izlemismiydiniz. Fotoya bakınca aklıma o geldi Smile
Fenaydı onlar hocam özellikle 2. Hyper cube adamın kolunda saat koleksiyonu olmuştu Quantum Vs fena filmdi tabi ilkinin de tadı başkaydı mekanik odalar Vs...
Benim fotoya gelince evet telefonu yan tutmaktan mütevellit hakkatten bir esinti yapmışım istemeden... :-)
1 ay once aldigim ve simdiye dek yaklasik 4-5 tiras oldugum Body Shop Maca Root tiras kremiyle 3017 ye devam etmeye karar verdim.

Elimde 4-5 krem ve 3-4 sabun var. Ama bircogu yanimda degil. Amacim, yanimdaki 3 kreme tek tek odaklanip, bitirmek. Bir yandan da 3017 sirasinda yeni sabun/krem siparisi vermenin onune gecmek.

Body shop krem kitlesel bir urun olsa da bence kopuk ve performans anlaminda basarili. Bu fiyata tabi ki bircok secenek var. Ama bu urunle yolculugun basindayiz.

Tahminim 3-4 ay icinde bitecek.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: