3017
O zaman bir hafta hovardalik yapiyim benim ayakkabi kutusunda oyle karar veriyim. Acilmamis urun zor bende, haslingerler, tiki ve stickler var. stick bitirecek kadar gozumu karartmadim. Tiki de bitsin istemiyorum kokusu cok hosuma gidiyor. Bakalim nolacak.
(23/04/2015, Saat: 20:53)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O zaman bir hafta hovardalik yapiyim benim ayakkabi kutusunda oyle karar veriyim. Acilmamis urun zor bende, haslingerler, tiki ve stickler var. stick bitirecek kadar gozumu karartmadim. Tiki de bitsin istemiyorum kokusu cok hosuma gidiyor. Bakalim nolacak.

Komşum bence bir ürünü bitireceğim diye heba etme kendini. Benim kısıtlı ürünlerim var ve o gün hangisini istersem onunla tıraş oluyorum ve zorunluluktan çok keyfe keder bir durum oluyor. Bu da olumlu yansıyor.
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
(23/04/2015, Saat: 22:01)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum bence bir ürünü bitireceğim diye heba etme kendini. Benim kısıtlı ürünlerim var ve o gün hangisini istersem onunla tıraş oluyorum ve zorunluluktan çok keyfe keder bir durum oluyor. Bu da olumlu yansıyor.

Komsum kisitli urun olunca dedigin rotasyon mantikli. Ama baslikta yazdigim gibi 30dan fazla sabun/krem var elimde. Hepsini cok ozenerek aldim ve kullanmak istiyorum. Ayni anda acarsam kullanmadigim urunler bozulacak, rotasyona gidersem hic bir urun bitmeyecek. Bir de 3017 konusunu anlatmaya calistigim uzere pek cok sekilde ele alabiliriz. Bir hafta bir urunu kullanacagim, bir ay kullanacagim, yarisini bitirene kadar kullanacagim, hepsini bitirecegim gibi opsiyonlar var. Deneyerek en uygun periyot yakalanabilir. MWFden sonra 1er haftalik periyotlara gecmeyi de dusunuyorum acikcasi. Her hafta tek bir urun.

Bir de bunu yapmamamizin cok degerli bir artisi var. Urunu tanimak. Kullandikca daha iyi verim aliniyor urunlerden. Sert sabunlar icin hydration cok onemli mesela en iyi verim icin. Veya su/urun oranini tutturup cok daha iyi tiraslar cikarmak mumkun.
(23/04/2015, Saat: 22:26)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum kisitli urun olunca dedigin rotasyon mantikli. Ama baslikta yazdigim gibi 30dan fazla sabun/krem var elimde. Hepsini cok ozenerek aldim ve kullanmak istiyorum. Ayni anda acarsam kullanmadigim urunler bozulacak, rotasyona gidersem hic bir urun bitmeyecek. Bir de 3017 konusunu anlatmaya calistigim uzere pek cok sekilde ele alabiliriz. Bir hafta bir urunu kullanacagim, bir ay kullanacagim, yarisini bitirene kadar kullanacagim, hepsini bitirecegim gibi opsiyonlar var. Deneyerek en uygun periyot yakalanabilir. MWFden sonra 1er haftalik periyotlara gecmeyi de dusunuyorum acikcasi. Her hafta tek bir urun.

Bir de bunu yapmamamizin cok degerli bir artisi var. Urunu tanimak. Kullandikca daha iyi verim aliniyor urunlerden. Sert sabunlar icin hydration cok onemli mesela en iyi verim icin. Veya su/urun oranini tutturup cok daha iyi tiraslar cikarmak mumkun.

Teşekkürler komşum güzel açıklaman için 30 a yakın ürün gerçekten güzel ve baş döndürücü olsa gerek Wink
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Yurt odasinda koyacak yer bulamiyorum, bir de o kadar ozenle aldigim urunleri kullanamamak gercekten uzucu bir durum. Vicdan yapip yenilerini de alamiyorum, alsam acip tadini cikaramiyorum. Bekleriz bir haftaligina, bakarsin sarar. Big Grin
Canan Karatay diyeti gibi olmuş Smile
Bu diyeti yapacak arkadaş forumdan da uzak durmalı ki alınan yeni ürünleri görüp diyeti de niyetide bozmasın Smile
MWF bugun uzdu beni. Zaten puck catir catir dagilmaya baslamisti, bugun fircayla suyu gorunce daha da kucuk parcalara ayrildi, intihar etti. Neden boyle oldu anlamadim ama su an yukleme yapmaya hic musait degil. Kaba basmaya calisiyorum, daha da kucuk parcalara ayriliyor.

Harika tiraslar cikardi son tirasa kadar, oldukca basarili bir urun. Tekrar alinir ama sira gelir mi bilmem, yine bu kadar iyi urunler kullandim. Catlama sorunlari da kafamda soru isareti.

MWF Sample Puck 18.04.15 - 27.04.15

a5651db74ad670b2f73199502dfb4644.jpg
@Aleksey

Komşum bunun MWF olduğuna emin misiniz? Bu baya baya önceki kahvaltıdan kalma gibi duran hafif sulanmış ezine koyun peyniri Big Grin
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(27/04/2015, Saat: 11:56)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Aleksey

Komşum bunun MWF olduğuna emin misiniz? Bu baya baya önceki kahvaltıdan kalma gibi duran hafif sulanmış ezine koyun peyniri Big Grin

Tamam koku benziyor goruntu benziyor ama ne yazik mi gercekten MWF. Daha sentetiklw tekrar deneyecektim, yeni fircayla deneyecektim. Erken ayrildi aramizdan. Sad
@Aleksey ben kaba basarken alt tabaka tam olarak yapismamis olabilir. MWF sabunda çatlama çok yaygın bir durum ben de o yüzden rendeleyip kaba basmistim onu. Biraz kurusun bu şekilde sonra tekrar basmayı deneyebilirsin.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: