3017
@Aleksey boşver o peynir kardeşi sabunu, daha gizemli sularda takılırsın yakında Wink
Tallow sabunlar çatlar normaldir
Bugünkü tıraşımda PannaCrema'nın dibini gördüm. Bari 3017 ile bir an önce bitsin de yenisini almak için bahane olsun Smile Buyrun bu da fotoğrafı. 

5md1zs.jpg
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Her ne kadar peş peşe aynı ürünleri kullanmayı sevmesem de elimdeki Vulfix krem bitmek üzere ve beklerse bu yazı çıkaramayacak. Ben de Vulfix ve Aqua Velva Ice Blue ile 3017 ye katılıyorum.

Vulfix kremi daha önce kısaca yorumlamıştım tekrar yorumlayalım; Sandalwood kokusu diğer markalardan farklı, daha baharatlı ekşimsi bir kokusu var. İlk koklamada sevmediğim ama sonra bir şekilde kendine çeken bir aroma, yoğun bir koku yani.

Köpüğü çok çabuk şekilleniyor ve dolgun, hacimli bir köpük elde ediliyor kolayca. Kayganlık, yastıklama gayet iyi, nemlendirme ortalama düzeyde.

Aqua Velva ise benim çok sevdiğim bir klasik, vanilya notaları olan tozlu, klasik bir koku gibi geliyor bana. Önce biraz yakıyor her seferinde ama sonra cildi çok ferahlatıyor. Günün tıraşında çok hızlı ve temiz bir tıraş oldu.

29/04/2015 Vulfix ve Aqua Velva
2psg9c4.jpg
2ebzhcm.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Klube hos geldin hocam, Aqua Velva'yi bitirmeseydin. Kolay bulunmuyor.

Ben de bu hafta yeni bir urun secip girismeyi dusunuyorum. Onerileri alabilirim. Smile
Eyvallah komşum, Aqua Velva bitince daha bir iki drugstore losyon var onları da bu şekilde gömeceğim Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Şu 3017 ye bende katılayım diyorum ama elimdeki sabunlarını daha hiç birinin 4 de 1 i bile bitmedi, yani gözüm kesmiyor Big Grin ( as lerde aynı durumda)
(29/04/2015, Saat: 10:14)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Klube hos geldin hocam, Aqua Velva'yi bitirmeseydin. Kolay bulunmuyor.

Ben de bu hafta yeni bir urun secip girismeyi dusunuyorum. Onerileri alabilirim. Smile

Musgo Real Big Grin
(29/04/2015, Saat: 11:17)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Musgo Real Big Grin

Nesine takildin bu kadar Musgo Real'in bu ara? Big Grin
(29/04/2015, Saat: 13:10)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nesine takildin bu kadar Musgo Real'in bu ara? Big Grin

Benim hiç Musgo Real'im olmadı amca.  Confused

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: