3017
(29/04/2015, Saat: 13:40)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim hiç Musgo Real'im olmadı amca.  Confused

Hallederiz onu ama onla 3017 yapcan olur mu? Big Grin
(29/04/2015, Saat: 15:15)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hallederiz onu ama onla 3017 yapcan olur mu? Big Grin

Ahaha olur. Big Grin
Ben de Speick Active ile katılıyorum bu maceraya. Haftada bir de kendime ara hakkı veriyorum. Hoş çok süreceğini sanmıyorum bitmesinin. Zira çok kullanmayınca bir şeye benzemiyor Speick Active.
Ben de kendi sabunumun 5 gr'lık sample'ı ile tekrar sahadayım. 5 gr çok az ama göz kararı kesitiğim parçaları o kadar denk geldi, yapacak bir şey yok. Big Grin
Geri kalanı cure olacak. İsteyen olursa 10'ar gram gönderebilirim kesip.
(04/05/2015, Saat: 22:10)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de kendi sabunumun 5 gr'lık sample'ı ile tekrar sahadayım. 5 gr çok az ama göz kararı kesitiğim parçaları o kadar denk geldi, yapacak bir şey yok. Big Grin
Geri kalanı cure olacak. İsteyen olursa 10'ar gram gönderebilirim kesip.

5 gr sample 4 tıraş artı bir iki test köpürmesi dayandı. Tabi bunda benim bastığım kapta hunharca köpürtmem de etkili olmuş olabilir. Big Grin
Bu akşam ikinci tarifimi deneyeceğim, sonraki tıraşlarda da bir 5-10 gr onla tıraş olurum başarılı olursa.
Vulfix kremin son tıraşını bugün oldum, kremi denemem için bana yollayan ihtilaf hocama tekrar teşekkür ediyorum. Bu kremi sevdim ben, yormadan güzelce köpük yapıyor, yakın ve rahat tıraşa imkan sağlıyor, fiyatı da 180 gr ürüne göre normal. Özetle, eğer ekşimsi baharatlı kokuları seviyorsanız benim tavsiye edebileceğim bir krem Vulfix Sandalwood. Ben aynısını değil ama farklı bir kokusunu yaz sonunda almayı planlıyorum sanırım İmpa Tic. de tüm serisi mevcuttu.

Vulfix Sandalwood 29.04.2015-06.05.2015
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Ben 10 gündür i Coloniali Mango ile katılıyorum programa Smile
2ed4ac1.jpg
Ben de yumuşak karaktere sahip i coloniali sabun ile katılıyorum. Zaten az kaldı kurumasına izin vermeden biter gibi...
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Bende tobs gül ile katılıyorum
5be967cec93ec674ec0e3809ca628093.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
ben de katılıyorun ama kimse sallamayacak tabi beni... ben de arko fresh krem ile katılıyorum Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: