Balta ??
Bu konuyu nereye açacağımı bilemedim burası uygundur sanırım. Ben Diyecek birşey bulamadım ama amcam iyi kol kası yapmış olmalı Tongue

Balıkesir'de berber dükkanı işleten Selahattin Aytekin, 39 yıldır müşterilerini balta ve ateşle tıraş ediyor.

http://www.haberturk.com/yasam/haber/728...yor-galeri

Yorumlarınızı merak ediyorum Big Grin
yorumsuz.

fakat terzi kendi söküğünü dikemezmiş atasozünü getirdi aklıma nedense. Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
bence çelik usturanın yasaklanmasına bir tepki olabilir.
abimiz bir nevi "ustura yoksa neyle tıraş edeyim, baltayla mı tıraş edeyim" diyerek tepkisini ortaya koyuyor olabilir... Big Grin
belkilere başladıysak bende diyorum ki belki de siyasi bir taşlama yapmak için yapıyordur...
Mühle r 89
Rossmann isana man
EJ sandalwood soup
(29/03/2012, Saat: 11:38)kumuca Adlı Kullanıcıdan Alıntı: belkilere başladıysak bende diyorum ki belki de siyasi bir taşlama yapmak için yapıyordur...
sanmam öyle olsa sapını kullanırdı hocam Big Grin
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(29/03/2012, Saat: 19:03)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29/03/2012, Saat: 11:38)kumuca Adlı Kullanıcıdan Alıntı: belkilere başladıysak bende diyorum ki belki de siyasi bir taşlama yapmak için yapıyordur...
sanmam öyle olsa sapını kullanırdı hocam Big Grin

Big Grin
Fotoğraftaki büyükte kullandığı zaten ustura kadar ufacık bir balta pek bir olayı yok.İnternette makasla,kılıçla vs herşeyle tıraş olan insanlar var zaten.Abimizde olay yapmış kendine Big Grin
sadece şov amaçlı bence. müşterilerini sürekli böyle tıraş etmiyor, edemez de...
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
youtube da volkanik taşları kırıp tıraş olan bir abimiz vardı Smile
sanırım obsidiyen di taş.. ismi yanlış yazdıysam affola... alanım değil çünkü. Smile
(30/03/2012, Saat: 00:35)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: youtube da volkanik taşları kırıp tıraş olan bir abimiz vardı Smile
sanırım obsidiyen di taş.. ismi yanlış yazdıysam affola... alanım değil çünkü. Smile

eski misirlilar obsidiyen kullanmis zamaninda.
ilkokulda anadolu medeniyetleri muzesine gitmistik. hafif bir dokunusla parmagimi kanatmisti cilali tas. hala aklimdaSmile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: