Merhabalar...Insan hayatının belli dönemlerinde edindiği zevkler ve tutkularla büyür
(27/04/2015, Saat: 19:44)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @neoromancer evet Henk Chinaski Smile

memnun oldum,iyi oldu bu, saygı duyduğum sevdiğim bir ağbimizdi rahmetli,eserleri gerçek hayata dair çok şey söyler..herkese öyle gelmez ama ancak anlayana ulaşır sesi...kendini şöyle tanıtırdı soranlara;

Beni tanıyan herkesin size söyleyeceği gibi, makbul biri değilim. Kötü adamı sevdim hep, kanunsuzu, hergeleyi. İyi işleri olan sinek kaydı traşlı, kravatlı tiplerden hoşlanmam. Ümitsiz adamları severim, dişleri kırık, usları kırık, yolları kırık adamları. İlgimi çekerler. Küçük sürpriz ve patlamalarla doludurlar. Adi kadınlardan da hoşlanırım; çorapları sarkmış, makyajları akmış, sarhoş ve küfürbaz kadınlardan. Azizlerden çok sapkınlar ilgilendiriyor beni. Serserilerin yanında rahatımdır, çünkü ben de serseriyim. Kanun sevmem, ahlak sevmem, din sevmem, kural sevmem. Toplumun beni şekillendirmesinden hoşlanmam."charles-bukowski--i616939.jpg
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
(27/04/2015, Saat: 20:11)neoromancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: memnun oldum,iyi oldu bu, saygı duyduğum sevdiğim bir ağbimizdi rahmetli,eserleri gerçek hayata dair çok şey söyler..herkese öyle gelmez ama ancak anlayana ulaşır sesi...kendini şöyle tanıtırdı soranlara;

Beni tanıyan herkesin size söyleyeceği gibi, makbul biri değilim. Kötü adamı sevdim hep, kanunsuzu, hergeleyi. İyi işleri olan sinek kaydı traşlı, kravatlı tiplerden hoşlanmam. Ümitsiz adamları severim, dişleri kırık, usları kırık, yolları kırık adamları. İlgimi çekerler. Küçük sürpriz ve patlamalarla doludurlar. Adi kadınlardan da hoşlanırım; çorapları sarkmış, makyajları akmış, sarhoş ve küfürbaz kadınlardan. Azizlerden çok sapkınlar ilgilendiriyor beni. Serserilerin yanında rahatımdır, çünkü ben de serseriyim. Kanun sevmem, ahlak sevmem, din sevmem, kural sevmem. Toplumun beni şekillendirmesinden hoşlanmam."charles-bukowski--i616939.jpg
Ben de bu yüzden severim Bukowski kahramanlarını. Saygı duyduğum ama olamadığım "boş vermiş adam" olabildiği için. Okuyunca çok doğal gelir insana bu başı boş, serseri hayat ama gerçekte yaşaması çok zordur. Gözümde yeri ayrıdır Henk' in.

Tekrar hoşgeldiniz komşum.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Hosgeldiniz
Hoşgeldinizn
"Sâdıkları tahkîr ile red kaide oldu
Hırsızlara ikram ü inayet yeni çıktı
Eyvah bu bâzîçede bizler yine yandık
Zîra ki ziyan ortada bilmem ne kazandık"

(Ziya Paşa- bayılıyorum bu adama!)
(26/04/2015, Saat: 23:30)kethuda57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geleneksel tıraş hayatınızın sadece belirli bir döneminin parçası olmak yerine bundan sonraki hayatınızın bir parçası olur umarım Smile foruma hoşgeldiniz...
(27/04/2015, Saat: 09:01)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz. En kısa sürede başlangıç setinizle günün tıraşında da görmek isteriz sizi.
(27/04/2015, Saat: 09:17)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz, güzel bir giriş yazısı olmuş. Başlangıçlar önemlidir, forumda uygun giriş ürünleriyle ilgili yorumlara da bakarak güzel bir girizgah yapacağınıza eminim Smile
Keyifli tıraslar, keyifli forumlar.
(28/04/2015, Saat: 10:53)mckemal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hosgeldiniz
(29/04/2015, Saat: 21:21)Hasan Ali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldinizn
Hoşbulduk arkadaşlar ..kusura bakmayın yoğunum şu sıralar ancak fırsat buldum ..ama tam bir fırsat Smile epey zaman harcadım(Fotoğraf ,edit vs..) bu gün, umarım açığı kapatmış sayılırız....Başlangıç seti olarak birkaç foto ekleyebildim nihayet ...tavsiye ve önerilerinizi bildirirseniz sevinirim
[img]scqq8z.jpg[/img]
[img]wk4740.jpg[/img]
[img]1582xw9.jpg[/img]
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
Komşum bu başlangıç seti değil bayağı gelişmiş bir set olmuş güle güle kullanın.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(10/05/2015, Saat: 11:36)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum bu başlangıç seti değil bayağı gelişmiş bir set olmuş güle güle kullanın.

eywallah..saolun  ama gelişmesi gereken desem daha doğru olur çünkü Davıd Issıard 669  ve Mulcuto Diamond usturaların bilenmeleri gerekiyor daha...bu konuda tavsiye vermek isteyen arkadaşlar olursa memnun olurum

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese merhabalar Frhtkk 3 148 Dün, Saat: 01:13
Son Yorum: Frhtkk
  Herkese merhabalar altın porsuk 2 684 08/07/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: altın porsuk
  Merhabalar! Cascada 5 1,768 27/06/2023, Saat: 05:44
Son Yorum: Cascada
  Merhabalar EnverCan Enver Can 3 712 07/05/2023, Saat: 15:11
Son Yorum: sfenks
  Merhabalar goshawk 14 2,366 26/04/2023, Saat: 00:14
Son Yorum: goshawk