Faena Vanilla Tıraş Sabunu
@cihankeskin

Komşum eline, emeğine sağlık çok güzel olmuş. Hem resimli hem detaylı hem de iştah kabartıcı Smile Eğer performansı PannaCrema gibiyse ben artık 2 sabuna düşebilirim sanırım, bir tane bundan bir tane PC alsam değiştire değiştire kullanırım.

Ayvalık üzerinden midilli gezisi yapıp bunu alma fikri bana da çekici geliyor, yazın bir boş vakitte yapabilirim gibi.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(24/05/2015, Saat: 00:35)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin

Komşum eline, emeğine sağlık çok güzel olmuş. Hem resimli hem detaylı hem de iştah kabartıcı Smile Eğer performansı PannaCrema gibiyse ben artık 2 sabuna düşebilirim sanırım, bir tane bundan bir tane PC alsam değiştire değiştire kullanırım.

Ayvalık üzerinden midilli gezisi yapıp bunu alma fikri bana da çekici geliyor, yazın bir boş vakitte yapabilirim gibi.

Komşum daha PannaCrema denemek kısmet olmadı. Keşke denemiş olsaydım sizin için karşılaştırırdım.
Ayvalık üzerinden Midilli gezisi yapıp almak gibi bir düşünceniz varsa uyarayım Ayvalık feribotları Mytilene'ye gidiyor. Oradan üretimin yapıldığı ve satıldığı yer olan Skala Kallonis 40km uzaklıkta ve arabayla 40-50 dakikada gidiliyor. Araba kiralamazsanız gitmesi zor ama görülmesi gereken yerlerden birisiymiş Midilli'de. Biz Eylül ayında Kurban Bayramı zamanı gideceğiz. Rezervasyonlarımızı yaptık bekliyoruz. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(24/05/2015, Saat: 01:13)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum daha PannaCrema denemek kısmet olmadı. Keşke denemiş olsaydım sizin için karşılaştırırdım.
Ayvalık üzerinden Midilli gezisi yapıp almak gibi bir düşünceniz varsa uyarayım Ayvalık feribotları Mytilene'ye gidiyor. Oradan üretimin yapıldığı ve satıldığı yer olan Skala Kallonis 40km uzaklıkta ve arabayla 40-50 dakikada gidiliyor. Araba kiralamazsanız gitmesi zor ama görülmesi gereken yerlerden birisiymiş Midilli'de. Biz Eylül ayında Kurban Bayramı zamanı gideceğiz. Rezervasyonlarımızı yaptık bekliyoruz. Smile

Dogma buyume bir Ayvalik'li olarak ben bile henuz Midilli'ye gidemedim, acikcasi utaniyorum Sad
Insallah ben de bu yaz gorecegim.
Kim once giderse Faena siparislerini toplasin Smile Tabi Skala Kallonis'e gidilirse...
(24/05/2015, Saat: 01:13)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum daha PannaCrema denemek kısmet olmadı. Keşke denemiş olsaydım sizin için karşılaştırırdım.

Bunun üzerine bir de PannaCrema alırsanız daha da sabun aramazsınız komşum Smile Arabaya ne gerek var? Yunanlar kesin Scooter falan kiralıyorlardır orda, bir adet edinip geze geze gidilir püfür püfür. Ooo tatil güzel geçer umarım, sabun siparişi alıyor musunuz Big Grin
-Grace Hopper

(24/05/2015, Saat: 01:19)connoisseur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dogma buyume bir Ayvalik'li olarak ben bile henuz Midilli'ye gidemedim, acikcasi utaniyorum Sad
Insallah ben de bu yaz gorecegim.
Kim once giderse Faena siparislerini toplasin Smile Tabi Skala Kallonis'e gidilirse...

Komşum ben Ayvalık'a yazın sık giderim dalışa. Çok severim oraları Big Grin

(24/05/2015, Saat: 01:22)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunun üzerine bir de PannaCrema alırsanız daha da sabun aramazsınız komşum Smile Arabaya ne gerek var? Yunanlar kesin Scooter falan kiralıyorlardır orda, bir adet edinip geze geze gidilir püfür püfür. Ooo tatil güzel geçer umarım, sabun siparişi alıyor musunuz Big Grin

PannaCrema aklımda var ama kısmet olmadı daha. Scooter kiralıyorlar limanda ama biz eşyamız olduğu ve komple hafta tatil yapacağımız için araba kiraladık. Sabun siparişi gitmeden önce isteyen bütün arkadaşlardan alacağım. Bir de forum için bir özel üretim ürün yaptırabiliriz. En az 6 adet olmak şartıyla yapıyor Fokion. Bunun organizasyonunu da üstlenirim seve seve. Smile
@cihankeskin

Yok sizin gibi tatil maksatlı değil fakat havadar havadar günü birlik veya iki günlük bir tatil için özellikle öyle bir ada ortamında scooter çok hoş olur. Ben elimdeki sabun ve kremleri bitirip sadece PannaCrema'ya geçmeyi planlıyorum belki bir de yaz için Proraso olabilir. Bu Faena da artık kutu, ambalaj tasarımından mı yoksa sizin anlatımınızdan mı bilemedim fakat çok çekici geliyor, denemek lazım.

Altı adetlik alt sipariş limiti çok iyiymiş en az 50-100 vs demesini beklerdim fakat küçük üreticinin de avantajı bu herhalde. Bu sefer kişi toplaması kolay olur fakat sanki ortak kokuda anlaşmak zorlar gibi geliyor bana. Belki de 6 kişi toplanınca belirli kokular belirleyip direk üreticiye kafana göre takıl demek en mantıklısı olur. Ben varım bu organizasyona.
-Grace Hopper

+1 Organizasyon olursa beni de sayabilirsiniz..
Orginaze olunursa hayır diyemeyeceğim Big Grin
Haydi hayırlı tıraşlar...
Arkadaşlar Kurban bayramı tatilinde gideceğim. Bu hafta Fokion ile iletişime geçip detayları öğrenirim. Ondan ok gelirse Haziran sonu Temmuz başı gibi başlatırız organizasyonu. Fokion'a da üretecek zaman kalır. Sabun da bekler oturur biraz. Eylül ortası ben sabunları teslim alırım Eylül sonunda dağıtırım.
Haziran sonunda ve eylül basında orda olacagım.Bekle bizi Fokion Big Grin Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 1 254 20/04/2024, Saat: 17:21
Son Yorum: Märzen
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,061,899 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 97,842 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 852 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 1,001 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 502,244 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,468 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,566 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,470 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,863 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: