Ortaklaşa Cella
Smile 
Selam, herkesin çok beğendiği cella sabunu denemeye bir türlü fırsat bulamadım.Eğer cella sabuna ihtiyacı olan yada denemek isteyen komşularımız varsa 4-5 kişi 1kg cella alıp aramızda paylaşalım istiyorum. Smile Liste yeterli sayıda katılımcı toplanıncaya kadar açık kalacaktır.
Katılımcılar

1-ynspektas(Teslim Aldı)
2-adamentium(Teslim Aldı)
3-flame2013(Teslim Aldı)

İmpa da 80 Tl değil miydi? Yanlış mı hatırlıyorum?

Hadi kargosunu da ilave edelim. 85-87 TL.
(11/05/2015, Saat: 15:49)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmpa da 80 Tl değil miydi? Yanlış mı hatırlıyorum?

Hadi kargosunu da ilave edelim. 85-87 TL.
Aynen.
Beni dahil edebilirsiniz.
(11/05/2015, Saat: 19:20)ynspektas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beni dahil edebilirsiniz.
Ekledim komşum.
Komşum 4 kişi yeterli bence. 4 kişiyi aştığında , farklı iller için ekstra kargo maliyeti vs de söz konusu olacaktır. Bu da alınan sabun gramajının maliyeti anlamında çok mantıklı gelmeyebilir bazı arkadaşlara.

4 kişi tamam derseniz beni 2 hisse yazabilirsiniz. Zaten Konya ' dayım. Hem bir tanışmış oluruz , hem de elden alırım senden Smile
(11/05/2015, Saat: 21:17)adamentium Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum 4 kişi yeterli bence. 4 kişiyi aştığında , farklı iller için ekstra kargo maliyeti vs de söz konusu olacaktır. Bu da alınan sabun gramajının maliyeti anlamında çok mantıklı gelmeyebilir bazı arkadaşlara.

4 kişi tamam derseniz beni 2 hisse yazabilirsiniz. Zaten Konya ' dayım. Hem bir tanışmış oluruz , hem de elden alırım senden Smile

Tamamdır hocam bende az önce 4 kişide bitirelim diye düşünmüştüm. Smile Tanışacağımız günü iple çekiyorum. Smile

Son 1 kişi
4 olduk zaten komşum o zaman. Ben 2 hisse giriyorum.

Ha sen ben girmiyorum , ben tartıcıyım diyorsan o ayrı tabi Big Grin
(11/05/2015, Saat: 21:38)adamentium Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 4 olduk zaten komşum o zaman. Ben 2 hisse giriyorum.

Ha sen ben girmiyorum , ben tartıcıyım diyorsan o ayrı tabi Big Grin

Pardon hocam 4 olduk Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cella Sabun İmpa Ticarette sadece 10 tl kethuda57 20 21,248 14/04/2015, Saat: 17:26
Son Yorum: mckemal

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: