Hobileriniz neler?
Konuyu actigim icin ben basliyorum. Tiras olmayi saymiyorum bile.
Go oyunu oynamaktan cok hoslanirim. Bunun haricinde ney uflerim.
bazı aksamlar arabayla 2 de bıra alarak iyi hazılanmıs bır müzık cd si ile caddelerde gezmek Cool
ben de ney üfleyip gitar çalmıştım bir aralar. hala da üflüyorum bazen.
şu aralar ahşap eşyalar filan yapıyorum vakit buldukça... fırça askısı, makine askısı filan Smile
eşya diyince siz ne sanmıştınız Smile
Benim evimde bir adet 300 lt bir adet 150 lt akvaryumum var. Hanım izin verse bir tane 500 lt'lik daha yaptıracağım, ancak cık olmaz diyor.

Şimdiye kadar bir çok balık türü besledim, şu anda 300 lt'lik tankta 3 adet Oscar'ım var. Diğer 150 lt'lik tankta ise bitkili canlı doğuran ve kiraz karides...
Muhle R89, WS Double Edge, FS Finest Badger 26 mm, Cerrus Pure Badger
geltir olarak çok farklı bir yapımız var anlaşılan. herkesin farklı zevkleri var. diyorlar ya hani mozaik gibi. Smile
Saygılar
bır de eskı saatlerı bırıktırıyorum onu unutmustum Smile
Deniz , serbest dalış zıpkın avı
Mühle r 89
Rossmann isana man
EJ sandalwood soup
yüzmeyi bilmediğim gibi sudan da korkuyorum...... Blush
(18/02/2012, Saat: 14:50)kumuca Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Deniz , serbest dalış zıpkın avı
hobi arayışı son 3 aydır bende baya bir yoğundu. bonsai ile başladım malesef öldü Sad akvaryum aldım 4 tane japon la beraber öldüler. bi dört daha aldım onlarda öldü. yılmadım bi dört daha aldım ikisi öldü ikisi yaşıyor çok şükür. bi ara ahşap maket falan yapmak istedim ama öyle tornada falan değil hani pazıl gibi olanlar varya onlardan. ama henüz nasip olmadı. ama en büyük zevkim ki bunu yıllardır yapıyorum internetten 1080p film indirip 40'' lcd de seyretmek Smile tabi sonrasında sanmayınki arşiv yapıyorum aynı hızla 15 gb filmi siliyorum Smile
Mühle R89
hocam o ne biçim hobi... dexter mısın mübarek Smile
Big Grin
(18/02/2012, Saat: 16:11)esevetnov Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hobi arayışı son 3 aydır bende baya bir yoğundu. bonsai ile başladım malesef öldü Sad akvaryum aldım 4 tane japon la beraber öldüler. bi dört daha aldım onlarda öldü. yılmadım bi dört daha aldım ikisi öldü ikisi yaşıyor çok şükür. bi ara ahşap maket falan yapmak istedim ama öyle tornada falan değil hani pazıl gibi olanlar varya onlardan. ama henüz nasip olmadı. ama en büyük zevkim internetten 1080p film indirip 40'' lcd de seyretmek Smile tabi sonrasında sanmayınki arşiv yapıyorum aynı hızla 15 gb filmi siliyorum Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: