Hobileriniz neler?
bende bir hobi arayışındayken bisiklete merak saldım, şimdilik ergenlikten kalma eşek ölüsü ağırlığındaki dağ bisikletimle ufak turlara çıkıyorum.en yakın zamanda alüminyum kadrolu modern bir bisiklet almayı planlıyorum.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İş güç derken kafa kalmıyor dışarda bi şey yapmaya yada hareketli aktiviteye. Oturup bilgisayar oynuyorum anca. wow oynayarak ömür geçirdik resmen.

Onun dışında avuç içindeki çizgilere bakarak karakter analizi yapma işine sardım. Bi arkadaş baktı benimkine ne dediyse net tuttu araştırdım bi kitap aldım aybaşı gelsin bi tane de yabancı kaynak buldum onu alcam amazondan. Can sıkıntısından neye saracağımı şaşırdım bari ilim irfan olsun dedim buna heves ettim.
Spor yapıyorum.İşim ne olursa olsun zamanı geldiğinde bırakır sporumu yaparım. Hiç bir iş benden önemli değil. Smile
latest?cb=20071212234612

magic_the_gathering_nas%C4%B1l_oynan%C4%...evren1.jpg

http://magic.wizards.com/en

Bu ara yeni hobim.
(09/05/2016, Saat: 23:21)danjamem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: latest?cb=20071212234612

magic_the_gathering_nas%C4%B1l_oynan%C4%...evren1.jpg

http://magic.wizards.com/en

Bu ara yeni hobim.

Benim de çok eski hobim. Ortaokul - Lise yıllarında çok oynadım. Herhalde bir 10 yıldır oynamıyorumdur. Decklerim evde hala duruyor. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(14/05/2016, Saat: 20:29)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim de çok eski hobim. Ortaokul - Lise yıllarında çok oynadım. Herhalde bir 10 yıldır oynamıyorumdur. Decklerim evde hala duruyor. Smile

@cihankeskin Ooooo abilerde gelmiş Smile Bende çok iyi oynardım,hatta beşiktaşta bir otelde yapılan turnuvalara katılmışlığım vardır lisedeyken.Blue-black deck hastasıydım,slow bir decktir ama late gamede götüremiyeceği deck yoktur.Abartmıyorum stoğumda 7000-8000 USD lik deck vardı,şuan neredeler bilemiyorum.
Merhaba komşularım (iyice alıştık artık), Mesleklerimiz başlığından gördüğüm kadarıyla gayet kültürlü ve bilgi birikim sahibi olan bir topluluk burası. Ben de hobilerinizi merak ettim. Hobileriniz nelerdir?

Ben başlayayım: Basit elektronik (Hobi elektroniği), Bir de imkanım olursa Ahşap/Tahta ile ilgilenmek istiyorum, marangoz.
tıraş desek hobi sayılır mı ki Smile
Benim hobilerim hep kullanım amaçlı başlamış koleksiyona ıraksamış.

Dolmakalemler - murekkepler
Kurşun kalemler - versatil - portmin
Oto bakımı - temizlik - cila
Fotoğrafçılık - makineler - lensler
Mikrodenetleyicili elektronik devreler - Arduino vs
Fenerler - bataryalar
Bıçaklar - bileme gereçleri
Kulaklıklar

Ve tabi Geleneksel Tıraş Gereçleri:
DE - SE aletler - jiletler
Usturalar - kayışlar
Sabunlar - fırçalar

SeckinB
Kaya, Dalış, Kite Board, Tensi, Futbol, Dart(Cricket), Fotoğrafçılık (Instagram), Saat koleksiyonu, Plak koleksiyonu, Tespih koleksiyonu (kehribar), Kitap

Hepsine zaman ayırmak güç oluyor ama mevsiminde vakit ayırabildiğim hobilerim kayak, dalış, kite board bunlara mevsim el verince yapabiliyorum. Bunların dışında Dart(Cricket) her hafta oynarım, Güzel bir kare denk geldiğinde basarım deklanşöre.
Koleksiyonlarım ise vazgeçilmezlerimdir.

Kitap ise benim için nefes almak gibi bir şey Daha bugün Ankara Kitap Fuarından 30 adet kitap aldım,
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: