Hobileriniz neler?
teşekkürler papazeriği ama pek bir şey değil enlerini gördük bu dünyada Smile
Allah nazardan saklasın sizi, ben de denk geldikçe tesbih alıp biriktirmeye çalışıyorum. el emeğinizden ayrlmaya gönlünüz dayanır ise, bir tanesi satın almak isterim. eşim ebru ile ilgileniyor, ben de hat ve ney ile ilgileniyorum kendi çapımda.
selamlar.

(27/04/2012, Saat: 21:50)hiçOLMAKhiç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Türk islam sanatı olan Türk ebru sanatı ile ilgileniyorum zaman buldukca Evdeki ufak tornamda farklı malzemelerden tesbih cekiyorum .Türk Tasavvuf Musikisinin vazgecilmez sazı olan Rebab içra etmeye calışıyorum ama hepsi kendi capımda diyebilirim.Sanat ile uğraşmak güzel birde başımıza Traş cıktı ötesi hatta ustura geliyorum diyor Smile
klasik turk musikisi tutkunlari varmis forumumuzda megerse. ben de guzel ney uflerim. boynuz baspareli Rifat Varol yapimi bir mansurum var.
3-4 üstat açıcıdan biridir rıfat bey. bendeki de rıfat varol açkısı bir kız ney. mansur hayalim elbette ancak o kadar ilerleyemedim sağlık problemleri neticesinde. birgün kısmet olur da geliştirirsem kendimi alacağım İnşallah.

(28/04/2012, Saat: 00:20)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: klasik turk musikisi tutkunlari varmis forumumuzda megerse. ben de guzel ney uflerim. boynuz baspareli Rifat Varol yapimi bir mansurum var.
Bende ud öğrenmeye çalışıyorum kendimce, sesi çok hoşuma gider ve evet türk sanat müziğini çok severim Smile
arada bir bende ney üflerim ama hep diyorum kendi capımda fırat hocanın ackıları güzeldir neyde favarim sadreddin özcimi ve niyazi sayın ekol sahipleri nede olsa ama kendi capımda tabiki artık kendi neyimizi kendimiz acıyoruz sayın ohtararan bey ben size güzel geleneksel türk ebrusu göndereceğim tekneyi actığımda ilk cıkacak ebrulardan inş.
Bir konu açıp orda eserlerinizin resimlerini paylaşırsanız minik bir sergi gibi çok mutlu edersiniz efendim bizi. Düzenli takip etmekten mutluluk duyarız başlığınızı.
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(27/04/2012, Saat: 23:09)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Allah nazardan saklasın sizi, ben de denk geldikçe tesbih alıp biriktirmeye çalışıyorum. el emeğinizden ayrlmaya gönlünüz dayanır ise, bir tanesi satın almak isterim. eşim ebru ile ilgileniyor, ben de hat ve ney ile ilgileniyorum kendi çapımda.
selamlar.

(27/04/2012, Saat: 21:50)hiçOLMAKhiç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Türk islam sanatı olan Türk ebru sanatı ile ilgileniyorum zaman buldukca Evdeki ufak tornamda farklı malzemelerden tesbih cekiyorum .Türk Tasavvuf Musikisinin vazgecilmez sazı olan Rebab içra etmeye calışıyorum ama hepsi kendi capımda diyebilirim.Sanat ile uğraşmak güzel birde başımıza Traş cıktı ötesi hatta ustura geliyorum diyor Smile

hattı kimden meşk ediyorsunuz acaba.
(28/04/2012, Saat: 01:20)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir konu açıp orda eserlerinizin resimlerini paylaşırsanız minik bir sergi gibi çok mutlu edersiniz efendim bizi. Düzenli takip etmekten mutluluk duyarız başlığınızı.

tabiki neden olmasın tekne actığımda cıkacak ebrulardan peyder pey bütün traş sevdalı dostlarımıza acizane ama fakirhane hatta halishane göndermek bizleride bahtiyar ve mutlu eder.
(28/04/2012, Saat: 01:15)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende ud öğrenmeye çalışıyorum kendimce, sesi çok hoşuma gider ve evet türk sanat müziğini çok severim Smile

ud güzel bir sazdır ama tavsiyem şayet ortamınız uygun ise meşk edebileceğiniz hoca bulursanız tanbur,klasik kemençe,Rebab ile hasbihaleşmeniz daha iyi olur kanatindeyim.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: