Berber Traşı
Habere bakınca Özgün komşunun tanıttığı dezenfeksiyon sıvısı geldi aklıma. Berberler de bu tarz ürünler kullansa dicekken aklıma berberimle diyaloglarım geldi Sad
.
Uzun zamandır berbere gitmiyorum hem pahalı hem de hijyenik değiller. Son zamanlardaki genç berberler (çok afedersiniz) zibidi. Elbette içinde düzgün olanları da vardır ancak konjonktür bu şekilde. İşleri tıraştan ziyade şov olmuş. Kafa şeklim iyidir vuruyorum 3 numaraya işlem tamam.
Tıraş oluyorum, o halde varım.
Arkadaşlar merhaba. Geçenlerde berbere uğradım. Hazır saç tıraşı olmuşken bir de ustura tıraşı olayım dedim. Berberim gayet güzel tıraş etti tek perde yeterli oldu. Tıraştan hemen sonra yüzüme pudra sürüp sıfır kesim başlıklı tıraş makinesi ise kestiği yerlerin üzerinden geçti. Resmen tersten almış gibi pürüzsüz oldu yüzüm. Bu tekniği aranızda kullanan var mı? Eğer varsa önerir misiniz?
Tıraş bağımlısı bir genç
@esatakgul komşum. Ustura tiraşina bisey diyemem ama. O makineyle ustunden gecmesi fecaat bence. Berberinizin eli hassas iyi bir birber olsaydi makineye gerek kalmadan sinekkaydi tiras yapabilirdi.
Gerekirse 8 perde yapsın ama yakın tıraş için yüz kişinin cildini kaziyan makine ile üstünden geçmesini sevmiyorum ben.
Tıraştan sonra pudru sürülmesi ne yönde işe yarıyor komşum, forumda pudra hakkında pek olumlu yazılar yokta.
Keyifli tıraşlar dilerim. Tıraş aleti
(09/08/2019, Saat: 04:58)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gerekirse 8 perde yapsın ama yakın tıraş için yüz kişinin cildini kaziyan makine ile üstünden geçmesini sevmiyorum ben.

+100
Geçen persembe günü bir iş toplantım vardı, vakit dardı maalesef. Birde üzerimde biraz kırgınlık, kendi kendime şöyle berbere gideyimde güzelce sinek kaydı tıraş olayım dedim. Demez olaydım usta oyuncu Şener Şen'in neşeli günlerdeki tıraş sahnesi gibi cildim tahriş edildi,mazereti ise sakalimin sert olması tabiki bahane değil, biraz fırçaladım elemanı ama ne çare, hemen eve vardım Fito adlı kremden kalın bir tabaka halinde yüzüme sürdüm. Allah'tan toplantı saatine kadar yüzümü yatıştırdı, uzun bir süre berberde sakal tıraşı olmamaya kararlıyım, özenli sakal tıraşı yapan çok nadir.8ff4e1495bb838515d47117e560cbdef.jpg

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(07/09/2019, Saat: 15:07)dnzahmetdnz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçen persembe günü bir iş toplantım vardı, vakit dardı maalesef. Birde üzerimde biraz kırgınlık, kendi kendime şöyle berbere gideyimde güzelce sinek kaydı tıraş olayım dedim. Demez olaydım usta oyuncu Şener Şen'in neşeli günlerdeki tıraş sahnesi gibi  cildim tahriş edildi,mazereti ise sakalimin sert olması tabiki bahane değil, biraz fırçaladım elemanı ama ne çare, hemen eve vardım Fito adlı kremden kalın bir tabaka halinde yüzüme sürdüm. Allah'tan toplantı saatine kadar yüzümü yatıştırdı, uzun bir süre berberde sakal tıraşı olmamaya kararlıyım, özenli sakal tıraşı yapan çok nadir.8ff4e1495bb838515d47117e560cbdef.jpg

Komsum, gecmis olsun, faciaya donusmus gercekten. Oturdugum yerde o kadar berber var, milletin umrunda bile degil tiras. Evleneceğim 1.5 ay sonra, asla berbere gitmem, hepsinden kral tiras oluyorum dedim, gitmicem Smile
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
(07/09/2019, Saat: 15:07)dnzahmetdnz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçen persembe günü bir iş toplantım vardı, vakit dardı maalesef. Birde üzerimde biraz kırgınlık, kendi kendime şöyle berbere gideyimde güzelce sinek kaydı tıraş olayım dedim. Demez olaydım usta oyuncu Şener Şen'in neşeli günlerdeki tıraş sahnesi gibi  cildim tahriş edildi,mazereti ise sakalimin sert olması tabiki bahane değil, biraz fırçaladım elemanı ama ne çare, hemen eve vardım Fito adlı kremden kalın bir tabaka halinde yüzüme sürdüm. Allah'tan toplantı saatine kadar yüzümü yatıştırdı, uzun bir süre berberde sakal tıraşı olmamaya kararlıyım, özenli sakal tıraşı yapan çok nadir.8ff4e1495bb838515d47117e560cbdef.jpg

Vursanız yeri imiş komşum Angry

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ustura Traşı Tahriş Hakkında yigit 11 3,408 07/09/2021, Saat: 15:23
Son Yorum: yigit
  Yıllar Sonra Bir Berber Deneyimi ekindgn 23 8,800 25/07/2021, Saat: 08:35
Son Yorum: Schumi
  İtalya'da Bir Berber Dükkanı ekindgn 10 5,274 18/05/2019, Saat: 12:54
Son Yorum: mustbe
  Berber Önerisi Black 4 2,730 02/02/2019, Saat: 23:53
Son Yorum: inter