Berber Traşı
(07/09/2019, Saat: 15:07)dnzahmetdnz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçen persembe günü bir iş toplantım vardı, vakit dardı maalesef. Birde üzerimde biraz kırgınlık, kendi kendime şöyle berbere gideyimde güzelce sinek kaydı tıraş olayım dedim. Demez olaydım usta oyuncu Şener Şen'in neşeli günlerdeki tıraş sahnesi gibi  cildim tahriş edildi,mazereti ise sakalimin sert olması tabiki bahane değil, biraz fırçaladım elemanı ama ne çare, hemen eve vardım Fito adlı kremden kalın bir tabaka halinde yüzüme sürdüm. Allah'tan toplantı saatine kadar yüzümü yatıştırdı, uzun bir süre berberde sakal tıraşı olmamaya kararlıyım, özenli sakal tıraşı yapan çok nadir.8ff4e1495bb838515d47117e560cbdef.jpg

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçmiş olsun komşum. Her meslekte olduğu gibi berberlikte de işine saygısı olmayan, işini savsaklayan kişiler var ne yazık ki. Sizin şanssızlığınız kötü bir berbere denk gelmek olmuş. Bence müşteri, berberine o kadar güvenmeli ki sürpriz beklememeli. Zaten müşteri bir kez güvendi mi berberine meşhur "berber sadakati" doğuyor. Ben yaklaşık 16 yıldır aynı berbere gidiyorum. Saçımı nasıl kesmesi gerektiğini yalnızca birkaç kez söyledim. Artık koltuğa oturup keyfini çıkarıyorum. Blush İmkan varsa 1 haftaya yakın dinlendirmenizi tavsiye ederim. Aftershaveler yetersiz kalabilir gibi geliyor fotoğrafınızdan. Sanki ağda yapmış vicdansız.
(07/09/2019, Saat: 15:25)yenikomsu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vursanız yeri imiş komşum Angry
Yıllardır tıraş olduğum işletme komşum, benim berber yemek yiyordu galiba. Sahibini çocukluğumdan beri tanırım Recep abi iyi bir esnaf, ondan çok ses etmedim çocuğu kenara çekip sakal tıraşı bilmiyorsun belli dedim bir daha böyle birşeye kalkışmamasını, her müşterinin benim gibi anlayışlı olmayacağını söyledim, mahcup oldu tabi ama ne çare. Halbuki ben oraya daha konforlu tıraş olmak için gitmiştim. Çok pişman oldum sonra keşke 15 dk ayırıp kendim olsaydım ama tecrübe oldu buda bana komşum.

(07/09/2019, Saat: 15:23)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum, gecmis olsun, faciaya donusmus gercekten. Oturdugum yerde o kadar berber var, milletin umrunda bile degil tiras. Evleneceğim 1.5 ay sonra, asla berbere gitmem, hepsinden kral tiras oluyorum dedim, gitmicem Smile
Teşekkürler komsum 30 yaşındayım 15 yıldır tıraş olurum böyle birşey görmedim şükür kremle falan atlattım

Çok geçmiş olsun komşum, bir talihsizlik yaşamışsınız.
(07/09/2019, Saat: 15:30)ibrahimbayram Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçmiş olsun komşum. Her meslekte olduğu gibi berberlikte de işine saygısı olmayan, işini savsaklayan kişiler var ne yazık ki. Sizin şanssızlığınız kötü bir berbere denk gelmek olmuş. Bence müşteri, berberine o kadar güvenmeli ki sürpriz beklememeli. Zaten müşteri bir kez güvendi mi berberine meşhur "berber sadakati" doğuyor. Ben yaklaşık 16 yıldır aynı berbere gidiyorum. Saçımı nasıl kesmesi gerektiğini yalnızca birkaç kez söyledim. Artık koltuğa oturup keyfini çıkarıyorum. Blush İmkan varsa 1 haftaya yakın dinlendirmenizi tavsiye ederim. Aftershaveler yetersiz kalabilir gibi geliyor fotoğrafınızdan. Sanki ağda yapmış vicdansız.
Geçmiş olsun dileğiniz ve tavsiyeleriniz için teşekkürler komşum maalesef işini iyi yapan çok nadir. Aynen dediğiniz gibi yapıyorum dinlendiriyorum ve antibiyotik içerikli krem kullanıyorum. Sakallar uzadı bir kaç gün sonra kesmeyi dört gözle bekliyorum

(07/09/2019, Saat: 15:44)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok geçmiş olsun komşum, bir talihsizlik yaşamışsınız.
Teşekkürler komşum evet öyle oldu maalesef, zaten ne zaman berberde tıras olsam evdeki onca alete yanlış yaptığımı düşünüyordum, vesile oldu

@dnzahmetdnz Berber çok önemli komşum. Benim bir berber var adam perma sharp ile tek perde tıraş ediyor, elini ne taraftan sürersen sür ne kıl geliyor ne bişey. En ufak yanma tahriş yok
Bu ne ya Sad Büyük geçmiş olsun.
(07/09/2019, Saat: 15:54)yenikomsu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @dnzahmetdnz Berber çok önemli komşum. Benim bir berber var adam perma sharp ile tek perde tıraş ediyor, elini ne taraftan sürersen sür ne kıl geliyor ne bişey. En ufak yanma tahriş yok
Komşum işini çok iyi yapanlara saygı duyuyorum, benim berberimde iyi tıraş ediyor lakin o yemekteydi, açıkçası berberde uzun bir zaman tıraş olmayı düşünmüyorum.

(07/09/2019, Saat: 15:56)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu ne ya Sad Büyük geçmiş olsun.
Tşk. Komşum talihsizlik çok şükür şuan yüzüm iyi.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ustura Traşı Tahriş Hakkında yigit 11 3,299 07/09/2021, Saat: 15:23
Son Yorum: yigit
  Yıllar Sonra Bir Berber Deneyimi ekindgn 23 8,526 25/07/2021, Saat: 08:35
Son Yorum: Schumi
  İtalya'da Bir Berber Dükkanı ekindgn 10 5,154 18/05/2019, Saat: 12:54
Son Yorum: mustbe
  Berber Önerisi Black 4 2,647 02/02/2019, Saat: 23:53
Son Yorum: inter
  celik ustura kullanan berber salonu korgunv 17 22,650 11/11/2014, Saat: 02:00