merkur future yardim lutfen
Arkadaslar selam..benim soyle bi durumum var bildiğiniz uzuldum merkur future m var yalniz bugun tras olurken farkettimki jilet yakinligini ayarlarken baslik inip kalkiyor biliyorsunuz ama esit oranda kalkmiyor ;( yani 1 ile 6. Ayar arasinda giderken jilet duz yukselmiyor sag taraf daha asagida kaliyor. Bu sekilde olunca sag taraf cilde daha uzak sol ise cok yakin oluyor.Napacagimi bilemedim..
2.olarak kireclenmeye basladi nasil temizleyecegim.
3.bu makina parcalara ayirliyormu acaba
ustadlar lütfen yardim.
videodaki gibi demonte ederek temizleyebilirsiniz

(13/01/2015, Saat: 00:45)mirzacem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar selam..benim soyle bi durumum var bildiğiniz uzuldum merkur future m var yalniz bugun tras olurken farkettimki jilet yakinligini ayarlarken baslik inip kalkiyor biliyorsunuz ama esit oranda kalkmiyor ;( yani 1 ile 6. Ayar arasinda giderken jilet duz yukselmiyor sag taraf daha asagida kaliyor. Bu sekilde olunca sag taraf cilde daha uzak sol ise cok yakin oluyor.Napacagimi bilemedim..
2.olarak kireclenmeye basladi nasil temizleyecegim.
3.bu makina parcalara ayirliyormu acaba
ustadlar lütfen yardim.

Elinizdeki Futur mat mı yoksa parlak mı? Kireçlenme dediğiniz su izi ve sabun kalıntısı büyük olasılıkla. Videoya bakarak önce parçalarına ayırıp daha sonra ılık suya bir damla bulaşık deterjanı ekleyip bunda bekletip ardından yumuşak bir süngerle kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Güçlü kimyasallar veya çözücüler kullanmayın bu işlemi yaparken. Bir iki damla normal el bulaşık deterjanı yeterli oluyor normalde.

Jiletin yamuk yükselmesi konusunu ise ilk defa sizden duydum. Dağıtıp temizleyip toplayınca yeniden gözlemler misiniz lütfen.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Temizlik olayını yapip gozlemlerimi yazacagim.parlak benimki...cok tesekkurler
Arkadaslar temizlik olayini yaptim guzel oldu.ama o dedigim yamukluk baki hala. Egik duruyor. Parcaladigimda Sap kisminin hemen ustundeki parca ile arasinda bir bosluk var elle mudahale edince duzeliyo ama birakinca yine egiliyo
Yayını 90 ve 180 derece çevirip bir de öyle deneyin.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Tamam hocam oyle deneyelim bide
Futurda olan bi gariplik, başlığı yaya kadar sökün çıkarın tam tersi takın. Ayar düzelicek.
(16/01/2015, Saat: 02:06)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Futurda olan bi gariplik, başlığı yaya kadar sökün çıkarın tam tersi takın. Ayar düzelicek.

komple parçalayıp taktım ama değişen bişey yoktu.biraz daha kurcalayayım evirip çevirip takayım

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  merkur vision 2000 tugruldogan 44 55,842 24/06/2017, Saat: 03:43
Son Yorum: kral arthur
  Çin malı Merkur Futur onurstyle 34 38,824 27/07/2015, Saat: 16:07
Son Yorum: hknz
  Mach3 mu Merkur mu? TARKAN 3 7,723 09/06/2013, Saat: 21:48
Son Yorum: eskiuyemnt

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: