Ataturk'un tiras takimi
Sağolun arkadaşlar.
Fırça domuz ama yazmıyordu.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Usturalar ne marka acaba?
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Mustehzi ifadelerle fircanin domuzlugunu sorgulamak yerine 7 adet siyah ve 1 adet beyaz usturanin mevcudiyetini sorgulasak nasil olur? Beyler Sanli Ordumuzun uniformalarini Chanel'e yaptiran bir ezici yasam gustosuyla karsi karsiyayiz. Ne kadar ovunsek azdir. Ne mutlu TURKUM diyene. Ne mutlu ULU ATATURK'umuzu sevene...
... Aşırı hız yapan hayaller gerçeklere çarparak durur ... Charles Bukowski ...
Tum cocuklugum ve gencligim ANITKABIR manzarali bir evde gectigi icin kendimi tutamadim bir yorum daha yaziyorum. Nasil olsa forumumuzla da direkt ilgili. Ulu Onderimizin her seyini her ilke ve inkilabini nasil ki ulke ve ulusal menfaatlerimiz icin SIAR edindiysek tiras ve kisisel bakim aliskanliklarindan da mutlaka ama mutlaka ders almaliyiz. Cephede en zorlu sartlarda bile sabahlari mutlaka banyo yaptigini ve baskasina tiras olma aliskanliginin Kibris savasi sirasinda Trakya cephesinde gorev yapan sevgili ve rahmetli babamdan biliyorum bir takim zaruretler nedeniyle o zor gunlerden kalma bir aliskanlik oldugunu anlamak ve anlayisla karsilamak zorundayiz.
(26/11/2013, Saat: 23:40)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustehzi ifadelerle fircanin domuzlugunu sorgulamak yerine 7 adet siyah ve 1 adet beyaz usturanin mevcudiyetini sorgulasak nasil olur? Beyler Sanli Ordumuzun uniformalarini Chanel'e yaptiran bir ezici yasam gustosuyla karsi karsiyayiz. Ne kadar ovunsek azdir. Ne mutlu TURKUM diyene. Ne mutlu ULU ATATURK'umuzu sevene...

Şu müstehzi ifadeyi gösterin de biz de görelim. Burası öncelikle karşılıklı saygıya dayalı bir forum. Bu şekilde önyargılı olarak kimseye ithamda bulunamazsınız.
Sevgili Pars,
Saygisizlik, onyargi, ve ben asla ayni cumle icinde yer alamayiz. Boyle bir intiba uyandirdiysam eger bundan utanc duyarim. Senden ve tum forumdaslarimdan ozur diliyorum.
Müstehziden maksat sanırım daha anlamlı olan manevi yönü varken, yani Atatürkün bakımlı ve milletinin önüne her zaman medeniyetin timsali bir şekilde çıkması yanında, o fırça acaba domuz mu? ifadesine takılmamamız gerektiği ve o fırçanın güne bir zafer daha kazanmak isteyen Mustafa Kemale verdiği kazanımlardan söz edilmesiydi..
Sayın Korgunv,
Müstehzi benim bildiğim alaycı, iğneleyici anlamlarına geliyor. Eğer benim bilmediğim bir anlamda kullanıldı ise de ben yanlış anladıysam affola.
Buradaki arkadaşların bu maksattan çok uzak oldukları hususunda zerre şüphem yoktur. Hakikaten fırçanın ne olduğu merak dolayısı ile sorgulanmaktadır. Burası tıraş forumu olduğuna göre elbette ki tıraş ürünleri hakkında konuşulacaktır.
Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK'e laf söyletmeyiz, müsterih olunuz.
Yuzde yuz sevgili mornetto yuzde yuz. Burada 7 adet SIYAH ve 1 adet BEYAZ ustura ile verilen bir mesaj var aslinda. Sevgili Lord sakin beni yanlis anlama senin merakini da cok iyi anliyorum cunku ben de cok merak ediyorum ne marka olduklarini.
ANCAAAAKKKK....
Sunu hic unutmayalim ki ulke karanliktan aydinliga cikana kadar BEYAZ usturaya el surulmedi...
(27/11/2013, Saat: 00:28)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sunu hic unutmayalim ki ulke karanliktan aydinliga cikana kadar BEYAZ usturaya el surulmedi...

gerçekten mi? bunu bilmiyodumAngelAngel

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  112 Yıl Önce Yazılmış Bir Tıraş Kitabından SumNauta 10 905 Dün, Saat: 12:32
Son Yorum: Serjames
  Sinema Ve Geleneksel Tıraş mancho 81 48,921 25/05/2017, Saat: 12:32
Son Yorum: mubarek007
  Haftanın Tıraş Ekipmanı - HTR starex 244 42,630 22/05/2017, Saat: 06:49
Son Yorum: posicor
  4 Aylık Klasik Tıraş Maceram SumNauta 12 758 16/05/2017, Saat: 09:18
Son Yorum: SumNauta
  Memnun kalmadığınız tıraş ürünleri Lord Sparhawk 308 139,263 07/05/2017, Saat: 12:45
Son Yorum: İsmetaltan
  Bugün Neden Tıraş Olmadın ? ihtilaf 185 99,012 19/04/2017, Saat: 14:58
Son Yorum: Arkomani
  Yeni gelen tıraş ürünlerim :) Ömerbey 5 820 13/04/2017, Saat: 07:06
Son Yorum: Hakann
  Büyük İskender ve Günlük Tıraş SumNauta 16 1,527 08/04/2017, Saat: 21:15
  Tıraş Keyfi SumNauta 17 1,453 22/03/2017, Saat: 22:07
  N11 Wilkinson Sword Quattro Tıraş Seti Bay ve Bayan için 9.90 TL Tarık 4 535 21/03/2017, Saat: 19:14
Son Yorum: hattusha

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi