İlk Kez Ustura Seti Alacak Olanlara Tavsiyeler
O zaman üstad ya tecrübe deneyim ya da biley kısmında problem var anladığım kadarıyla .. Elimdeki düşük kaliteli ve fiyatlı ustura ile sizin elde ettiğiniz tıraştan daha iyi sonuçlar elde ediyorum zamanla yoluna girer canınızı üzmeyin .. Bu kanıya nereden ulaştım derseniz elimdeki ustura düşük kalite ancak bileyi iyi yapıldı ondan bu kanıya vardım ..
@serjames komşum girişten sonraki satırları okuyunca hiç beklemediğim bir sonuçla karşılaştım. Sanırım beklentileri yüksek tuttuğunuz için de hayal kırıklığı yaşadınız.

Bence bileme işini bilen biriyle irtibata geçin ve kontrol ettirerek bu seçeneği eleyin. Gerisi size kalan bölüm ki bu da tecrübe ettikçe zaten rayına oturacaktır.
Arkadaşlar konuya bir açıklık getireyim çünkü ufak bir yanlış anlaşılma olmuş gibi .
Tepkim biraz abartılı gibi görününce kafanızda yanlış olgular oluştu ve hata'nın nerede olduğu , çözümün  ne olduğu gibi arayışlara girildi .

Arkadaşlar bir sıkıntı veya sorun yok  Smile İlginiz için teşekkür ederim .

Saygılar
Sevgiler ,
Bende usturaya 4 ay önce rimeiden geçtim, usturam jiletli bluebeard, dikkatli oldunduğunda sakin sakin azcık müzikle çok keyifli güvenli ve tek perdede çok güzel tıraşlar çıkarıyorum. Forumdan öğrenmiştim bir miktar sulu köpük daha rahat oluyor ona hep dikkat ediyorum. Ama ilk kestiği an ciddi çok çoşkulu oluyor insanın bağırıp çağırası geliyor, çeliğe geçmek için sabırsızlanıyorum Big Grin
There are some who do not fear death, for they are more afraid of not really living. -Ancient proverb
@ustaci , @rating komşular usturanın ağızı tıraşa hazır değilmiş , direk fabrikadan çıktığı gibi imiş Big Grin iyikide de öyleymiş , iyikide hazır değilmiş Smile
@taskind hocam allah razı olsun biledi . Bakalım nasıl olacak Rolleyes Smile
@serjames komşum problem belliydi zaten ancak ben daha fazla yorum yazmamıştım .. Siz asıl tıraşı şimdi olacaksınız Smile
(21/11/2016, Saat: 21:24)ustaci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @serjames komşum problem belliydi zaten ancak ben daha fazla yorum yazmamıştım .. Siz asıl tıraşı şimdi olacaksınız Smile

Smile haydii hayırlısı be komşum .
@serjames komşum öyle olmasına sevindim Smile sizin aldığınız gibi yerlerden Çelik ustura alınca tıraşa hazır olarak gönderildiğini söylerler fakat aslında böyle değildir diyen birkaç yorum okumuştum forumda bir yerlerde ama nerede olduğunu hatırlamıyorum. Ona istinaden yazmıştım zaten o yorumumu.

Hadi bakalım şimdi bekliyoruz yorumlarınızı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(22/11/2016, Saat: 05:25)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @serjames komşum öyle olmasına sevindim Smile sizin aldığınız gibi yerlerden Çelik ustura alınca tıraşa hazır olarak gönderildiğini söylerler fakat aslında böyle değildir diyen birkaç yorum okumuştum forumda bir yerlerde ama nerede olduğunu hatırlamıyorum. Ona istinaden yazmıştım zaten o yorumumu.

Hadi bakalım şimdi bekliyoruz yorumlarınızı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Haydi hayrlısı bende sabırsızlıkla bekliyorum Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çelik Ustura Bileme Hakkında mustafabors 0 171 12/04/2017, Saat: 09:39
Son Yorum: mustafabors
  Micarta ustura sapı deneme 1 goldenflamee 0 246 26/03/2017, Saat: 18:37
Son Yorum: goldenflamee
  Mastro Livi ustura okulu video serisi taskind 7 3,093 25/03/2017, Saat: 09:35
Son Yorum: chevalier
  Sharps Cutlery Çelik Ustura harveyspecter 2 427 08/02/2017, Saat: 22:48
Son Yorum: harveyspecter
  NTS Çelik Ustura KASSAM 3 647 02/02/2017, Saat: 14:45
Son Yorum: KASSAM
  Krone & Schwert Magnetic Çelik Ustura Rusty 12 1,870 13/10/2016, Saat: 15:46
Son Yorum: OnLyTNT
  ustura ağzı düzeltme error... 10 7,380 21/09/2016, Saat: 18:37
Son Yorum: Chinaski
  Exellence Thiers dovme çelik ustura Kubilay 2 1,177 06/07/2016, Saat: 21:17
Son Yorum: Kubilay
  Solingen'de son ustura ustalarina ziyaret Kubilay 21 15,120 10/06/2016, Saat: 20:38
Son Yorum: rock83
  ustura kayislarken kullanilan macunlar ynspektas 5 2,184 12/02/2016, Saat: 10:04
Son Yorum: taskind

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi