Fırça tavsiyesi
(03/06/2015, Saat: 19:03)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ilk basta alirkenki motivasyonunuz neydi, niye bu fircayi aldiniz, niye satiyorsunuz valla ben bir sey anlamadim. Nerden aldiniz 11 lira kargo tuttu? Eger yurt disindan geldiyse normal.

Satmaktan vazgectim.. Seklini ve yorumlarini begenerk aldim sıkıntı yok.. Karabulut tan aldim yurtici alisveris ben de kocaelindeyim 1 saatlik yol..
Hocam benim icin kılları seyrek ve uzun. Ama sapi cok guzel. Knot değişimi yapıp porsuk takmayi düşünüyorum.

(03/06/2015, Saat: 22:49)candova Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam benim icin kılları seyrek ve uzun. Ama sapi cok guzel. Knot değişimi yapıp porsuk takmayi düşünüyorum.

İlk denememde 3 perdeyi sorunsuzca ve mukemmel sekilde cikartti yuzde yayilabilmesi ve yuvarlak sekilde masaj yapabilmesi super... Ayrica ciddi manada yumusak...
Hosgeldiniz
Hoşgeldiniz. Bir sonraki durak için Tipsoft ' u kesinlikle atlamayın. Simpson Best sahibi olmama rağmen inanın elim hiç gitmiyor.
(05/06/2015, Saat: 08:08)adamentium Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz. Bir sonraki durak için Tipsoft ' u kesinlikle atlamayın. Simpson Best sahibi olmama rağmen inanın elim hiç gitmiyor.

@adamentium komşum beni hatırladın mı, bizim ne çok ortak yönümüz var yahu. Ben küçükken beni ebiş cübüşler kaçırmış onlar büyütmüş, yoksa siz benim kardeşim olabilir misiniz? Smile

Fırça konusuna gelince...
Tipsoft Fırçayı ben de çok seviyorum. Tanıştığım herkese de tavsiye ediyorum, ama çevremde fırçaya para verecek kafada adam yok. (dedim ya ebiş cübüşlerle yaşıyorum ben)

Tipsoft'un beni cezbeden yanı şu: Bizim 1-2 fırça tecrübemiz ancak var. Ama @Onur98'in beyin 10larca fırça denemişliği var.
Medium knot ile Large Knot farkı nedir? Medium olup yoğun olursa Large olup gevşek olursa aralarındaki fark nasıl olur? Finest olup kısa knot olursa, silvertip olup uzun knot olursa fark nasıl olur bunları tek tek tecrübe etmiş biri. Dolayısıyla ürünü çıkarken, kendi tecrübelerini ortaya koymuş, ve bu işin orta yolu budur demiş. Dolayısıyla söylediği herşey benim kabulumdür. Ki kendisi "nasılsa bana inanıyorlar" mantığı ile bol kepçe sallayan biri kesinlikle değil, bir tanışsanız o zaman görürsünüz nasıl iyi bir insan olduğunu... Emin olun bu fırça, çok pahalı fırçalardan çok da pahalı değil. Eğer ki tipsoft sahibi olmasaydım, şu an kullandığım fırça berkeley 46 pure olacaktı. Şimdi ise premium silvertip sahibiyim. Çok memnunum.
(05/06/2015, Saat: 09:49)m y r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @adamentium komşum beni hatırladın mı, bizim ne çok ortak yönümüz var yahu. Ben küçükken beni ebiş cübüşler kaçırmış onlar büyütmüş, yoksa siz benim kardeşim olabilir misiniz? Smile

Fırça konusuna gelince...
Tipsoft Fırçayı ben de çok seviyorum. Tanıştığım herkese de tavsiye ediyorum, ama çevremde fırçaya para verecek kafada adam yok. (dedim ya ebiş cübüşlerle yaşıyorum ben)

Tipsoft'un beni cezbeden yanı şu: Bizim 1-2 fırça tecrübemiz ancak var. Ama @Onur98'in beyin 10larca fırça denemişliği var.
Medium knot ile Large Knot farkı nedir? Medium olup yoğun olursa Large olup gevşek olursa aralarındaki fark nasıl olur? Finest olup kısa knot olursa, silvertip olup uzun knot olursa fark nasıl olur bunları tek tek tecrübe etmiş biri. Dolayısıyla ürünü çıkarken, kendi tecrübelerini ortaya koymuş, ve bu işin orta yolu budur demiş. Dolayısıyla söylediği herşey benim kabulumdür. Ki kendisi "nasılsa bana inanıyorlar" mantığı ile bol kepçe sallayan biri kesinlikle değil, bir tanışsanız o zaman görürsünüz nasıl iyi bir insan olduğunu... Emin olun bu fırça, çok pahalı fırçalardan çok da pahalı değil. Eğer ki tipsoft sahibi olmasaydım, şu an kullandığım fırça berkeley 46 pure olacaktı. Şimdi ise premium silvertip sahibiyim. Çok memnunum.
Komşum selamlar,

Hatırladım tabi ki yahu niye hatırlamayım. Forum küçük Smile

Onur abiyle komşu sayılırım. (Benim evle onun iş yeri arası 100 mt ya var, ya yok.) Porsuk kılı fırçalar konusunda da ufkumu o genişletti zaten. Tam bir beyefendi, entellektüel birisi. Çok da güzel, geniş bir arşivi var. Arada bir kahve içiyoruz kendisiyle Smile
Ben de kendisinden tipsoft finest siparisi verdim. Cok yumusak bir fırcanin bana gore olmadigini dusunuyorum. Ayni zamanda ilk porsuk deneyimi olacak bana.. Onur bey gercekten ilgili birisi. Fırcadan Memnun kalacagimi dusunuyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fırça Warehouse 0 1,099 02/09/2021, Saat: 03:31
Son Yorum: Warehouse
  Merhabalar, fırça tavsiyesi kerimguner 16 5,143 15/05/2020, Saat: 14:09
Son Yorum: Nazikas
Big Grin Bir elinde Fırça, Bir elinde Cella ; Umurunda mı dünya … Pachadeparis 21 6,847 14/12/2017, Saat: 15:03
Son Yorum: FurkanErdem
  Jilet fırça nereden hangi ürünü almalıyım gçmşhsrt 9 5,029 08/11/2016, Saat: 17:09
Son Yorum: rating
  Tıraş aleti ve fırça önerileriniz ratapan 12 6,668 20/06/2016, Saat: 01:35
Son Yorum: ratapan
  Yeni Başlayacak Olana Jilet Tavsiyesi gravesgel 10 9,003 27/12/2015, Saat: 03:00
Son Yorum: ooppss
  Kolayca Bulabilinecek Uygun Fiyatlı Fırça Tavsiyesi Bom947 17 12,290 01/07/2015, Saat: 08:59
Son Yorum: ckeskin
  tanışma ve set tavsiyesi isteği Agressive 21 19,557 02/10/2014, Saat: 00:48
Son Yorum: Hasan Ali
  Fırça Temini ve Tanışma agatam 39 34,501 25/11/2013, Saat: 15:39
Son Yorum: agatam

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: