nerox jilet taşıyıcı
#11
Oldukça agresif bir makine, bir defa deneme imkanı buldum bir daha da kullanmaya niyetlenmedim zaten. Benim hakkımdan mild alet gelir Big Grin
www.BarbarosRazors.com

WWW
Cevapla
#12
Bende de bir tane var R41 yanında solda sıfır kalır. Oldukça agresif ve yeni başlayanlar kesinlikle yüzlerini doğrayabilir. Astra mavi ile denedim. deriye sadece jilet değiyor ve cırt cırt kesme sesi geliyor. Gerçi en ufak çizik yaşamadım ama bir daha da kullanacağımı sanmıyorum. Başı kalitesiz ama bendeki jileti gayet iyi ve sıkı tutuyor.
Cevapla
#13
Uzun mesafe atışı Smile ama yeni başladık işte ne yapalım.

Ben de ilk EJ DE89'umu ısmarladıktan sonra, gelene kadar dayanamayıp bir de Nerox almıştım. Gelince biraz üzüldüğüm, bir tarafındaki jileti diğer tarafından daha açık durduğu bu makinanın tek güzel yönü ağır sapıydı. Neyse rimei gibi daha güzel kafalı makinalarla uyumlu bacağı, kutusu bir gün işe yarar dedim.

Bugün yüzümü Rimei + Rimei jilet ile, biraz da yorarak tıraş ettikten sonra canım sıkıldı. Ama başka sakal da olmayınca elde, açık aralıklı Nerox'a bir Derby Platinyum/Premium (öğrenemedim daha) takıp vücut tıraş ihtiyacında kullandım. Çok temiz, kesiksiz bir tıraş çıkardı.

Yine de sürmem yüzüme ama sanki işe de yarayacak gibi. Bu arada, Wilkinson jilet Nerox'a zorla, sıkışarak girerken Derby rahat oturdu. Bu da jiletin daha dengeli durmasını sağlamış olabilir.
Cevapla
#14
Arkadaşlar bu ürünlerde pas olabiliyor.Burnunuza ağır bir metal kokusu geliyorsa dikkat edin.Özellikle parçaların birleştiği yuvalar.Ben bir keresinde tima makinenin bahsettiğim kısımlarına wd40 sıktım su gibi pas çıktı.
Aman dikkat...
Cevapla
#15
Ben bendeki Nerox'un koruma barları kestim. Usturanın DE stilindeki hali oldu. Baktım da buna millet Devette diyormuş. Ustura yerine arada eğlencesine kullanıyorum.
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rapid Jilet Taşıyıcı Alopesi 28 30,404 56 dakika önce
Son Yorum: pilotic
  Permatik Kullan at ile Perma-sharp aynı jilet mi wesleyphx 0 1,430 14/07/2015, Saat: 15:35
Son Yorum: wesleyphx
  NEROX SAP martin 7 4,962 18/11/2014, Saat: 03:20
Son Yorum: PatentZerQ
  Pratik marka jilet tutucu evreseli 25 21,796 17/08/2012, Saat: 01:58
Son Yorum: BigHillMeKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi