nerox jilet taşıyıcı
Oldukça agresif bir makine, bir defa deneme imkanı buldum bir daha da kullanmaya niyetlenmedim zaten. Benim hakkımdan mild alet gelir Big Grin
www.BarbarosRazors.com

Bende de bir tane var R41 yanında solda sıfır kalır. Oldukça agresif ve yeni başlayanlar kesinlikle yüzlerini doğrayabilir. Astra mavi ile denedim. deriye sadece jilet değiyor ve cırt cırt kesme sesi geliyor. Gerçi en ufak çizik yaşamadım ama bir daha da kullanacağımı sanmıyorum. Başı kalitesiz ama bendeki jileti gayet iyi ve sıkı tutuyor.
Uzun mesafe atışı Smile ama yeni başladık işte ne yapalım.

Ben de ilk EJ DE89'umu ısmarladıktan sonra, gelene kadar dayanamayıp bir de Nerox almıştım. Gelince biraz üzüldüğüm, bir tarafındaki jileti diğer tarafından daha açık durduğu bu makinanın tek güzel yönü ağır sapıydı. Neyse rimei gibi daha güzel kafalı makinalarla uyumlu bacağı, kutusu bir gün işe yarar dedim.

Bugün yüzümü Rimei + Rimei jilet ile, biraz da yorarak tıraş ettikten sonra canım sıkıldı. Ama başka sakal da olmayınca elde, açık aralıklı Nerox'a bir Derby Platinyum/Premium (öğrenemedim daha) takıp vücut tıraş ihtiyacında kullandım. Çok temiz, kesiksiz bir tıraş çıkardı.

Yine de sürmem yüzüme ama sanki işe de yarayacak gibi. Bu arada, Wilkinson jilet Nerox'a zorla, sıkışarak girerken Derby rahat oturdu. Bu da jiletin daha dengeli durmasını sağlamış olabilir.
Arkadaşlar bu ürünlerde pas olabiliyor.Burnunuza ağır bir metal kokusu geliyorsa dikkat edin.Özellikle parçaların birleştiği yuvalar.Ben bir keresinde tima makinenin bahsettiğim kısımlarına wd40 sıktım su gibi pas çıktı.
Aman dikkat...
Ben bendeki Nerox'un koruma barları kestim. Usturanın DE stilindeki hali oldu. Baktım da buna millet Devette diyormuş. Ustura yerine arada eğlencesine kullanıyorum.
2z9bofr.jpg

Bugün bir dükkana -hediyelik- tıraş bıçağı sordum ve satıcı 5 lira diyince Nerox TTO'yu aldım fakat oldukça agressive bir alet. Jiet tutumu gayet güzel ve hiç bir çapak yok, tek çekincem paslanmaz diye ibare yok. Ne kaplama olduğu bile belirsiz. Orak vardı aynı fiyata onu alsam daha iyiydi sanki.
توركيه جمهوريتى شيخلر، درويشلر، مريدلر، مجذوپلار مملكتى اولاماز
مصطفى كمال أتاتورك
Eski bir laf var bilirmisin babis; ucuz mal alacak kadar zengin degilim diye.
Bu 5 ler birikip birikip zaman icinde kullanılmayacak bir 100 lira; De89 parası ederse o uzucu olur. Ha kullanılırsa ne guzel.
(15/12/2017, Saat: 18:36)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eski bir laf var bilirmisin babis; ucuz mal alacak kadar zengin degilim diye.
Bu 5 ler birikip birikip zaman icinde kullanılmayacak bir 100 lira; De89 parası ederse o uzucu olur. Ha kullanılırsa ne guzel.

Paslanmadığı müddetçe kullanılabilir görünüyor bakalım
توركيه جمهوريتى شيخلر، درويشلر، مريدلر، مجذوپلار مملكتى اولاماز
مصطفى كمال أتاتورك
(15/12/2017, Saat: 19:16)colpan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Paslanmadığı müddetçe kullanılabilir görünüyor bakalım

Bu tarz aletler genelde sert plastik üzeri krom boya oluyor.Pas konusunda içiniz rahat olsun.
(16/12/2017, Saat: 13:44)Köse123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu tarz aletler genelde sert plastik üzeri krom boya oluyor.Pas konusunda içiniz rahat olsun.
Bugün tesadüfen bir yerde gördüm ve farklı üretimleri var muhtemelen çünkü gördüğüm ekonomik sınıf ürünler içerisinde şüphesiz ki en ağır üründür. Özellikle sap ciddi ağır (yine söylüyorum ekonomik grubunda konuşulan ürünlere göre)

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rapid Jilet Taşıyıcı Alopesi 29 52,367 25/07/2022, Saat: 01:20
Son Yorum: ArdaSeremet
  Permatik Kullan at ile Perma-sharp aynı jilet mi wesleyphx 0 3,884 14/07/2015, Saat: 18:35
Son Yorum: wesleyphx
  NEROX SAP martin 7 9,988 18/11/2014, Saat: 06:20
Son Yorum: PatentZerQ
  Pratik marka jilet tutucu evreseli 25 35,454 17/08/2012, Saat: 04:58
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: