Usturada sol el
Bu kez sol elimi de kullandım

Materyaller:
Sedef
Astra mavi
Nerox fırça
Çella

Bu kadar başka bir şey kullanmadım
Direkt link: youtube.com/watch?v=-8Atp40WPxQ
Link çalışıyor ama neden forumda açmadı merak ettim.yoksa sadece ben mi göremiyorum.
(01/04/2012, Saat: 16:21)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Link çalışıyor ama neden forumda açmadı merak ettim.yoksa sadece ben mi göremiyorum.

Forumda açılmıyor.
(01/04/2012, Saat: 23:30)Kendineözgü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(01/04/2012, Saat: 16:21)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Link çalışıyor ama neden forumda açmadı merak ettim.yoksa sadece ben mi göremiyorum.

Forumda açılmıyor.

Tamadır açılıyor.
Konu eski lakin ben forumu taradığım için denk geldim. Lakin yorum yapmadan geçemeyeceğim. Üstat adam dayamış gırtlağa usturayı (HEMi DE TERSTEN) birde konuşuyor. Benim tersim bu düzüm bu diye... Aha şimdi kesti!!! dedim lakin kesmedi. Güzel tıraş olmuş.. Çekenden Allah razı olsun.
Valla özendim bende kullanmak istiyorum usturayı. Coolcut ımda 2 ay önce geldi ama denemedim bile biraz agır geldi elime.
evet kesmedim ama tekrar seyredince ne kadar acemi olduğumu tekrar anlayıp biraz utandım şimdi. O günler eskide kaldı şimdi en azından usturayı adam gibi tutabiliyorum :d
Sonuç: korkmayın usturadan bakın videoya ne acemiler varmış o bile kesmemiş deyin Smile
(31/10/2013, Saat: 00:23)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: evet kesmedim ama tekrar seyredince ne kadar acemi olduğumu tekrar anlayıp biraz utandım şimdi. O günler eskide kaldı şimdi en azından usturayı adam gibi tutabiliyorum :d
Sonuç: korkmayın usturadan bakın videoya ne acemiler varmış o bile kesmemiş deyin Smile

Ustad 2 elide kullaniyor musunuz
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
yukarıdaki videodan itibaren çift ele başladım ve o gün bu gündür iki elimi de kullanırım. Bir kaç tıraştan sonra otomatikleşiyor.
Tesekkur ederim
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: