Haslinger Honig Tıraş Sabunu
msakalli komsumula ayni fikirdeyim Schafmilch'in performansı enfes. Bendede bitmis Le Pere Lucien bos kutu vardi size tam oldu..

@FurkanY komşum güzel inceleme keyifli traşlarınız ve incelemeleriniz eksik olmasın .
(25/10/2016, Saat: 01:03)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @FurkanY komşum güzel inceleme keyifli traşlarınız ve incelemeleriniz eksik olmasın .

Sağolun komşum teşekkür ederim, hep birlikte keyifli tıraşlarımız eksik olmasın Smile
Son iki günde iki farklı teste tabi tutmuş oldum sabunu. Dün geç uyanıp işe yetişmek için çok acele tıraş olup çıkmam gerekti, tabi köpüğü güzel ve dengeli hazırlayacak vaktim olmadı, köpük çok kuru bir köpük oldu. Arko tıraş kreminden hallice diyeyim. Direk giriştim feather jilet + de89 ikilisi ile vakit dar olunca. O kadar kuru yoğun bir köpük olmasına rağmen jilet aktı gitti, aynı işlemin TABAC sabunda ne hale geleceğini düşünmek bile istemiyorum, ya da kullandığım diğer markalarda, aletin krom tarağı takılır kalırdı suratımda jileti boşverin ( yaşamışlığım var ). Bugün ise biraz daha zamanım boldu. Dünün şaşkınlığı üzerimde olunca bir de tam tersini deneyeyim dedim, usturacı komşuların yaptığına benzer hatta deneysel olduğu için biraz daha sulu bir köpük yaptım. Köpüğün yarısı yüzümde kalıyorsa yarısı lavaboya döküldü yüzümden,sululuktan. Alet de89, jilet feather gene. Hiç sıkıntı yaşamadım.Sonuç bu sabunu artık benim için kişisel index sabunum seviyesine çıkardı.Aldığım her yeni sabunu bununla kıyaslayıp notunu öyle vereceğim. Bu sabundan proraso, cella, tabac üçlüsünden ( mahşerin üç atlısı diyorum ben bunlara sözlükteki ilk zamanlarımda sabun konusunu okurken dünyanın en iyi üç sabunu olduklarını sanmış ve bunları satın almıştım direk ) daha az bahsediliyor sözlükte. Tamamen şahsi fikrim ve kişisel görüşüme göre bu sabun gerçekten bu mahşerin üç atlısından daha iyi. Onlarca yüzlerce liralık sabun alışverişi yapıyorsunuz komşularım en azından bu sabunu da bir deneyin, 20 liralık sabun size nasıl bir keyif verecek şaşıracaksınız.
Edit: Sabunla ilgili son kez bir şey yazacağım, dudaklarım hemen çatladığı için tıraş sabunlarını dudağıma sürmem çok dikkat ederim. Geçen gün soğuktan dudağım çatladı, kanadı, kurudu. Tıraş olurken nasıl olsa çatlak kuru deyip köpüğü direk badanaladım yüzüme, dudaklarımın üzeri dahil. Akşama dudağım yumuşadı. Bu sabun benim için efsane artık.
Haslinger'in çok sesinin duyulmamasının nedeni almanlar'ın diğer milletler gibi forumlarda methiyeler düzmemesi. Yoksa 3T'yi de, amerikan artizyenleri de, italyan bademlileri de tokatlar çok rahat. Sanırım almanlar kendilerine saklıyorlar.

Henüz 20-25 sabun denedim ama denediklerim içersinde MWF'den sonra en iyi 2. sabun haslinger. Hatta kullanımı MWF'den daha kolay, her türlü iyi köpük veriyor, MWF biraz dikkat istiyor. Tek sıkıntısı o ufacık sabun bir türlü bitmiyor Smile
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Bir haftadir Haslinger Honig ile guzel bir iliskimiz var. Daha kullandigim ikinci sabun olmasi nedeniyle kiyas ya da yorum yapmaya yeterli gormuyorum kendimi ama Arko'dan sonra cok begendim. Bitince Haslinger'in sandalagacini denemeye niyetliyim.
2a9d13e37b3e85db04bc864ca0f5bc45.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kokusu çok güzel ama henüz denemedim. Hatta bayağı bir bal kokusu var. Schafmilch i bir seyahatte hızlıca denedim ve beklentimin üstünde çıktı. Yüzde çok güzel bir yumuşaklık yapıyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Haslinger tiras sabunlari onurstyle 50 25,448 10 saat önce
Son Yorum: AltKapalı
  Arko çubuk sabunu kabı var mı ? YakupSOGUT 8 292 22/05/2018, Saat: 16:54
Son Yorum: jegal
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 589 468,429 20/05/2018, Saat: 19:10
Son Yorum: Bilge_Kagan
  Via Barberia Tıraş Sabunu gidakontrol 0 206 15/05/2018, Saat: 00:36
Son Yorum: gidakontrol
  L'occitane Cade Tıraş Sabunu ulysse6 149 95,849 13/05/2018, Saat: 14:26
Son Yorum: wendigo
  Haslinger Ringelblumen (Marigold) FloydianDM 35 19,395 10/05/2018, Saat: 08:46
Son Yorum: impaticaret
  Martin Amca LSV Tıraş Sabunu Fallschirmjäger 28 2,549 03/05/2018, Saat: 23:33
Son Yorum: gidakontrol
  Hayvansal içerikli olmayan tıraş sabunları papazerigi 58 38,193 27/03/2018, Saat: 10:58
Son Yorum: Testosteron
  Henri et Victoria, Cognac and Cuban Cigars tıraş sabunu incelemesi Rayko 22 1,962 22/03/2018, Saat: 11:50
Son Yorum: PisPorsuk
  İlk üç traş sabunu o9uz 15 1,141 13/03/2018, Saat: 12:42
Son Yorum: o9uz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi