NICOS A/S
Bugun is cikisi markete jilet ve menthollu bir splash almak icin ugradim. Gilllette Rubie PP aldiktan sonra, Nivea`nin hassas cilt icin satilan ve serinlik veren yeni losyonunu alma planimi NICOS ICE COOL diye A/S bozdu. Seytan, Nivea`nin yari fiyatina olan Nicos`u gozume sokarak, yoldan cikardi.
Kisaca marka hakkinda bilgi vereyim. Yanilmiyorsam, yerli Nurgun Holding tarafindan tescillenmis bir marka. Temizlik urunleri uzerine kurulan ve Turkiye`de fason olarak uretilen bir brand. Baku`de butun marketlerdeki raflarda gormeniz mumkun.
Ama, keske almasaydim. Tiras sonrasi elime dokerek "Ya Allah, simdi ferahlik gelir" dusuncem kayboldu. Ne oldugunu tam olarak anlamadim, sadece kokulu ve yapiskan bir sivi. Pek rahatlatici yonu de yok, oldukca kalitesiz bir sey. Kokusu yarim saat sonra kayboldu, cildi yatistirma efekti de 1 saat sonra gitti. Keske bu urunleri piyasaya surmeden once anket tarzi oylama, deneme yapsalar, insanlarin fikrini ogrenseler. Artik amac- acilen bitirmek. Yine de hic belli olmaz, zamanla hosuma gider, seve bilirim. Sadece en buyuk husrani mentol diye bir malzemenin olmamasi ve hicbir serinlik efektini kullaniciya vermemesi.

http://nurgun.az/22/content.html

Alıntı:“Nurgün” Şirkətlər Qrupuna daxil olan «Nurgün Trading»in təklif etdiyi qeyri-qida məhsulları sırasında Bello,Active qabyuyan maye Brendləri,önəmli yer tutan daha bir brend isə NICOS kosmetika məhsullarıdır. Bu məhsullar qardaş Türkiyədə yüksək keyfiyyətli xammaldan müasir texnoloji avadanlıqlarla istehsal olunaraq qablaşdırılır.

NICOS müxtəlif dəriyə və saça qulluq vasitələrindən ibarət zəngin məhsul sırasında malikdir. Bu sırada xüsusi əhəmiyyətə malik məhsul müalicəvi BIOSENSE şampunudur. Eyni zamanda kişi və qadın üçün müxtəlif çeşidlərdə dəriyə qulluq vasitələri təklif olunur.Bu sıraya müxtəlif tərkibli təraş öncəsi və təraş sonrası məhsullar,tər əleyhinə vasitələr və yumuşaldıcı tərkibə malik bir neçə çeşid əl və universal kremlər daxil etmək olar.

dfa688.jpg

2ps2alj.jpg

15yd8h0.jpg

fkb8r6.jpg

ww16vb.jpg
Megerse, aynisi Turkiye`de satiliyor. Deneyen oldu mu?

http://www.biocura.eu/product.aspx?prodID=359

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: