Sampuan tavsiyesi
@dikdik_s Komşum güzel günlerde kullanman dileğiyle...

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(26/08/2019, Saat: 19:36)Serkan1221 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bunu kullanıyorum komşularım. Tavsiye ederim. Saç dökülmesi yaşayanların dökülmesini keser. Çevremde kime tavsiye ettiysem memnun kaldılar. Yaklaşık 1-2 senedir kullanıyorum. Saç spreyi kullandığım için bir ara saçım dökülmeye başlamıştı. Hatta berberim bile saçlar gidiyor tepeler seyrelmiş dedi. O günkü araştırmamla kullanmaya başladım. O sürede sprey kullanmayı da hiç bırakmadım. Şu an saçlarım eskisi gibi. Bir şanş verin en azından bi 3 ay. Bu arada hergün saçımı yıkıyorum.

https://www.gratis.com/bio-z-sarimsakli-...gKEFvD_BwE

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
19a1522230217da0b27106b9e09c97c8.jpg

Ben de Bioblas sarımsaklı şampuanını aldım ama daha kullanmadım şuan kullandıgım şampuan bitince geçecegim.

Merak edenler deneyebilir.Yada Bioz bulamazlarsa pahalı gelirlerse Bioblas bakabilirler.
@yenikomsu

Paradontax ve sensodyn arada kullanıyorum, hani etki olarak sana oyle ozel farklılıklarını soyleyemem ama dislere bakım olarak guzel urunler gibi hissettiriyor. Senin onerinide ileride mutlaka deneyecegim notumu aldım.
Tum dostlara tesekkurler.
Tişikkirlir Sipirmin.
@dikdik_s üstad Biomed dişmacunu kullanıyorum splat firmasının ürünü şuan migrosta indirimde.
(09/09/2019, Saat: 18:49)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @yenikomsu

Paradontax ve sensodyn arada kullanıyorum, hani etki olarak sana oyle ozel farklılıklarını soyleyemem ama dislere bakım olarak guzel urunler gibi hissettiriyor. Senin onerinide ileride mutlaka deneyecegim notumu aldım.
Tum dostlara tesekkurler.
Degerli komsularimdan zayıf hacimsiz ve on bolgeden biraz dökülmuş saçlarım için saçı güçlü hacimli dolgun ve parlak gosteren sampuan ya da sabun onerileri bekliyorum. Wink
(28/09/2019, Saat: 15:21)Mustafa40 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Degerli komsularimdan zayıf hacimsiz ve on bolgeden biraz dökülmuş saçlarım için saçı güçlü hacimli dolgun ve parlak gosteren sampuan ya da sabun onerileri bekliyorum.   Wink

Aynı beni tarif etmişsiniz komşumSmile
(28/09/2019, Saat: 15:21)Mustafa40 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Degerli komsularimdan zayıf hacimsiz ve on bolgeden biraz dökülmuş saçlarım için saçı güçlü hacimli dolgun ve parlak gosteren sampuan ya da sabun onerileri bekliyorum.   Wink

Avalon Biotin B komplex komsum , emin olun harika .
(28/09/2019, Saat: 18:38)kadir.tbk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Avalon Biotin B komplex komsum , emin olun harika .

@kadir.tbk komsum. Biraz once impadan Avalonu inceliyordum. Tevafuk olmus deneyecegim.
(28/09/2019, Saat: 18:38)kadir.tbk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Avalon Biotin B komplex komsum , emin olun harika .

Peki komşum dökülen bölgelerde bir etkisi varmıdır genelde hep ektirmek gerek derler ama yinede bilgisi olan varsa tecrübe etmiş şampuan serum hepsi olabilir paylaşıma açığım tabiki.
(28/09/2019, Saat: 21:20)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Peki komşum dökülen bölgelerde bir etkisi varmıdır genelde hep ektirmek gerek derler ama yinede bilgisi olan varsa tecrübe etmiş şampuan serum hepsi olabilir paylaşıma açığım tabiki.

@Sh@dow Komşum. Erkeklerdeki genetik saç dökülmesinin nedeni kanda dolaşan Dihidro yani sıvı testosteron hormonudur. Genetiginde sac dökulmesi olan erkeklerin kıl reseptörleri testosterona duyarli olduğundan sac dökülmesi meydana gelir. Mesela bir erkegin saçi ne kadar dökülurse dökülsün, ensedeki kılları daima durur. İşte bundan dolayı saç ekimi yapılırken tohum enseden alınır
Avelon vb bazı şampuanlarin muhteviyatindaki Saw Palmetto bitkisi exstratı, saç derisindeki testosteron hormonunu deaktif hale getirerek saç dökülmesini durdurur ya da yavaşlatır. Biotinin de saçları kuvvetlendirici etkisi vardır. Buna binaen Avelon sampuan cok mantıklı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Parfüm Tavsiyesi burakoner0681 72 64,230 23/04/2023, Saat: 21:55
Son Yorum: ferencpuskas
  Gözenek sıkılaştırıcı tavsiyesi Sheeplessness 12 7,639 31/08/2019, Saat: 23:52
Son Yorum: Sheeplessness
  Banyo İçin Doğal Sabun Tavsiyesi Arkomani 57 36,443 29/07/2019, Saat: 11:58
Son Yorum: dikdik_s
  HC Care Şampuan nasıldır ya da ne öneririsiniz ? Janberd 10 7,363 10/12/2018, Saat: 13:10
Son Yorum: cokomoko

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: