Sampuan tavsiyesi
@DenizKSK komsum hayirli olsun. Umarim keyifle kullanirsin. Benim ciddi sac dokulmesi olmadigi icin serima gerek duymadim. Zaten dokulme karsiti sampuanlari da tedbir amacli kullaniyorum.
İyi akşamlar komşularım farmasinin ısırgan otlu parabensiz bir şampuanı var almayı düşünüyorum kullanan var mı acaba
Saçlar dökülüyorsa Kerastase veya L'oreal Serie Expert tavsiyemdir. Ek olarak dut pekmezi ve biotin hapıyla alındığında dökülme falan kalmıyor.
Head & Shoulders Men Ultra serisinden
Old Spice Sandal Ağacı olanı ben çok beğendim
———————————————
Aptallık En Büyük Günahtır !..
(06/11/2019, Saat: 14:35)forevermore07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Head & Shoulders Men Ultra serisinden
Old Spice Sandal Ağacı olanı ben çok beğendim
Ben de severek kullanıyorum komşum, hatta almak isteyen için migros'ta bugün 15,90₺ idi. Epey uygun bence

S9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(06/11/2019, Saat: 14:37)guwenkaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de severek kullanıyorum komşum, hatta almak isteyen için migros'ta bugün 15,90₺ idi. Epey uygun bence

Bugün bulursam alayım, haber verdiğiniz için teşekkürler.
So far so good..
(06/11/2019, Saat: 15:40)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün bulursam alayım, haber verdiğiniz için teşekkürler.
Rica ederim komşum

(06/11/2019, Saat: 14:37)guwenkaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de severek kullanıyorum komşum, hatta almak isteyen için migros'ta bugün 15,90₺ idi. Epey uygun bence

O zaman stoklansın Haber verdiğiniz için teşekkürler
———————————————
Aptallık En Büyük Günahtır !..
Dus jeli konumuz yok bildigim, buraya ekliyim son bitirdigimizi. Kolonyasını kullanıp kokusunu seven varsa dus jelide aynı kokuda. Guzel gunluk kullanılabilinir bir urun.

49070613747_000b01e2fb_z.jpg[/url]
Tişikkirlir Sipirmin.
Merhabalar erkeklerin sakalları kadar saçlarıda önemli bende bir ara saçlarımı uzattım at kuyruğu yapacak kıvamda uzundu Türkiye’deki önerilen çogu şampuanı denedim nerdeyse kıehls,depot,kerastas,Amerikan crew,Davines bu ürünlerin bi kısmı erkekler için özel olarak seri çıkaran firmalar hepside hatrı sayılır paralara satılıyor benim kişisel fikrim ve bana yarayan tek ürün İtalyanların üretmiş olduğu davines oldu saç dökülmesi içinde kuru saçı beslemek içinde veya saç diplerindeki hassasiyetli baş derileri içinde tüm ürünleri güzel gerçekten varsa bu tür promlemleriniz denemenizi tavsiye ederim çok bilindik bi marka olmadığı için yazma gereği duydum.
Saygılarımla;
Birde ağız dolusu gülmeyi unutma hiç bir zaman.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Parfüm Tavsiyesi burakoner0681 72 64,413 23/04/2023, Saat: 21:55
Son Yorum: ferencpuskas
  Gözenek sıkılaştırıcı tavsiyesi Sheeplessness 12 7,681 31/08/2019, Saat: 23:52
Son Yorum: Sheeplessness
  Banyo İçin Doğal Sabun Tavsiyesi Arkomani 57 36,548 29/07/2019, Saat: 11:58
Son Yorum: dikdik_s
  HC Care Şampuan nasıldır ya da ne öneririsiniz ? Janberd 10 7,395 10/12/2018, Saat: 13:10
Son Yorum: cokomoko

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: