Sampuan tavsiyesi
Alpecin'i kullandigim gibi arada da sebamed sac dokulme icin olani da kullaniyorum. Sacta 2 dakikadan fazla tutmazsaniz daha iyi olur zira kizarikliga ve hassasiyete sebep olur.
Ben dustan ciktiktan sonra ozellikle ense ve alin kisminda kizariklar olusuyor. 15 dakika icinde gidiyorlar.
Saclari ne sekilde uyardigini bu sekilde anlayabilirsiniz.
Uzun vade de (3ay)etkisi hakkinda net birsey soyleyemem.

Sebamedi genel olaral severim ve bana bilmioyorum neden güven veriyor.(alman olmasindan dolayi olabilir)
Fresh shower isimli dus jelini uzun zamandır kullanırim ve cok memnunum.ilk siramda yer alir. Her zaman yedegi bir kosede olur.
Saç dökülmesini durdurduğunu ya da azalttığını iddia eden ürünleri, kadınlara selüliti azaltıyoruz diye satılan ürünlere benzetiyorum hep. Daha işe yarayanini hiç görmedim
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
(21/10/2015, Saat: 00:34)Aersin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dökülme vs gibi bir problemim yok ama;  Tresan şampuan ,saç kremi, tonik uygulaması yapıyorum , ve gene aynı markanın jölesini kullanıyorum. Vaktimin kremle bilmemneyle uğraşmaya yetmediği günlerde ise Dalan şampuan tercih ediyorum ( gene Dalan'nın saç kremi de çok başarılı) Dalan'ın saç ürünlerinde SLS vs gibi katkılarında olmadığını belirteyim.

Hocam oyle iddia ediyorlar ama icindekiler kismina bakinca dalan in kimyasal bomba oldugunu farkediyosunuz. Sls koymamis ama baska sulfat bilesikleri koymus vs. Bilginiz olsun. Saygilar
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
O zaman sabuna devam Smile
Bugün sebamed anti hair loss şampuanı aldım. Minoxil 'de deneyebilirim. Ancak sebamed 'de bile SLS görmek beni hayalkirikligi na uğrattı.
Ustadim minoxil in etkisini uzun vadede gorursunuz yalniz. Duzenli kullanmaniz lazim birkac ay.
Evet @Saltuk üstadım. Çok araştırdım, bilgisi olanlara danıştım. Minoxil etkileyici bir başarı vaadediyor. Ancak onda da bir sürü yan etki olusabiliyormus. Yani kısaca doğal süreçlere çok fazla müdahale etmenin fazla bir manası yok noktasına geldim Smile
@ferhat1905
Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.
Birazdan "erkekler de yanar" repligini kafa derim için söylemek üzere banyonun yolunu tutacağım.Smile
Dediginiz gibi sebamed ciddi kizartiyormuş saç derisini Smile
Hocam bir yerden sonra cok takilmiyorsunuz zaten iyice acilsin ektireyim kafasindayim ben de Smile yan etkileri olabileceğinden korkmuyorsaniz propecia kullanin. Kesin cozum denebilir.
siz bence avalon un cay agaci ve naneli olanindan alip bir deneyin sac derinizi cok saglikli hissedeceksiniz Wink
doa kozmetik e bak fiyatları ucuz ve paraben sls vs içermiyor.. bakmışken shea butter (karite yağı) e de bak bence tıraştan sonra iyi oluyor bu krem..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Parfüm Tavsiyesi burakoner0681 72 64,296 23/04/2023, Saat: 21:55
Son Yorum: ferencpuskas
  Gözenek sıkılaştırıcı tavsiyesi Sheeplessness 12 7,655 31/08/2019, Saat: 23:52
Son Yorum: Sheeplessness
  Banyo İçin Doğal Sabun Tavsiyesi Arkomani 57 36,467 29/07/2019, Saat: 11:58
Son Yorum: dikdik_s
  HC Care Şampuan nasıldır ya da ne öneririsiniz ? Janberd 10 7,371 10/12/2018, Saat: 13:10
Son Yorum: cokomoko

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: