Sampuan tavsiyesi
Evet arkadaslar kullandigim head&schoulders elma ferahligi bitmek uzere uzun zamandir bu markanin cesitlerini kullandim yeni biselerin arayisina gectim tavsiyelerinizi bekliyorum..syoss ve clear men kullanan arkadaslarin da yorumlarini merak ediyorum.

selamlar&saygilar
Clear men çok kullandım. Fiyatına göre gayet iyi. Kepeği ve kaşıntıyı azaltıyor ancak saçları sertleştiriyor.
(12/06/2015, Saat: 00:58)hknz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Clear men çok kullandım. Fiyatına göre gayet iyi. Kepeği ve kaşıntıyı azaltıyor ancak saçları sertleştiriyor.

Saclarimda cok sukur kepek yok.Saclar kuruda yaglida veya cilizda degil gayet normal gozukuyo ama sekil almama sorunu var ve cok cansiz duruyolar.Sertlestiriyor derken sekil almasina yardimcimi oluyor?
Ben pantenne serilerini de cok begeniyorum.deneyebilirsiniz.birde ersag markasinin argan yagli sampuani bana kepek konusunda cok iyi gelmisti.

http://www.ersag.com.tr/Default.asp?mod=...uct_id=309

Dogal urunler yapan (amway benzeri) yerli bir firma.
Cocuk olduktan sonra evdeki tum temizlik malzemelerini buna cevirdik.kapagi acip yutsa bile zarar vermedigi icin.
inleyebilirsiniz

Tony & Guy'ın erkek serisine de göz atabilirsiniz. Ben çok memnunum.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Bioblas .
(12/06/2015, Saat: 01:40)d0vo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Saclarimda cok sukur kepek yok.Saclar kuruda yaglida veya cilizda degil gayet normal gozukuyo ama sekil almama sorunu var ve cok cansiz duruyolar.Sertlestiriyor derken sekil almasina yardimcimi oluyor?

clear men yıkadıktan sonra saçı sertleştiriyor, sonra öyle bir etkisi yok. Şekil almama ve cansızlık konusunda clear men size yardımcı olmaz bence.
Şampuanların çoğunda SLS (deterjan) var, olmayanlarda pahalı. Kaliteli defne sabunu öneririm.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Hocam tavsiyelerinizin nnedenlerinide yazarsaniz daha yararli olur diye dusunuyorum Smile selamlar

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Parfüm Tavsiyesi burakoner0681 72 63,722 23/04/2023, Saat: 21:55
Son Yorum: ferencpuskas
  Gözenek sıkılaştırıcı tavsiyesi Sheeplessness 12 7,524 31/08/2019, Saat: 23:52
Son Yorum: Sheeplessness
  Banyo İçin Doğal Sabun Tavsiyesi Arkomani 57 35,918 29/07/2019, Saat: 11:58
Son Yorum: dikdik_s
  HC Care Şampuan nasıldır ya da ne öneririsiniz ? Janberd 10 7,294 10/12/2018, Saat: 13:10
Son Yorum: cokomoko

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: