Sampuan tavsiyesi
Saç derisinde dermatit (kaşıntılı kepek, pullanma, kızarıklık vs) problemi olanlar, mutlaka Vichy Dercos yeşil şampuanı deneyin! 6 aydır çok rahat ediyorum.

vichy-dercos-anti-dandruff-kepek-karsiti...200-ml.jpg
(12/06/2015, Saat: 15:09)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şampuanların çoğunda SLS (deterjan) var, olmayanlarda pahalı. Kaliteli defne sabunu öneririm.

Komşum örnek verir misin?
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
(12/06/2015, Saat: 15:33)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum örnek verir misin?

Defne sabunu için örnek soruyorsanız sevgili ts9funk üstadım ben Müftüoğlu'nun 2013 yılı üretimlerinden memnunum. 2014'ü beğenmedim, 2015 denemedim. 135107620098139700.jpg

Bir de dfngarlı diye Habiboğlu kozmetiğin ürettiği bir sabun var, o da iyi duruyor ama kullanmaya başlayalı daha çok az oldu, henüz zaman testinden geçmedi.
habipoglu_zeytinyagli_sabunu_7234_1.jpg

Aslında yakın olsam Hatay civarında çok iyi defne sabunları üretiliyormuş ama güvenip alamadım internetten. Ben de bu tip tavsiyelere açığım.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Komşum siz sabun örneği vermişsiniz,ben şampuan örneği sanmıştım yada şöyle sorayım, bütün şampuanlarda SLS kullanılıyor mu?
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

(12/06/2015, Saat: 15:52)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum siz sabun örneği vermişsiniz,ben şampuan örneği sanmıştım yada şöyle sorayım, bütün şampuanlarda SLS kullanılıyor mu?

Clear, Heads and shoulders türü piyasa şampuanlarının (marketlerde satılan) hemen tamamında var SLS. Olmayanlar da çok pahalı. Sabun bana hem daha saf hem daha ulaşılır hem de daha ucuz geliyor.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
(12/06/2015, Saat: 15:43)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Defne sabunu için örnek soruyorsanız sevgili ts9funk üstadım ben Müftüoğlu'nun 2013 yılı üretimlerinden memnunum. 2014'ü beğenmedim, 2015 denemedim. 135107620098139700.jpg

Bir de dfngarlı diye Habiboğlu kozmetiğin ürettiği bir sabun var, o da iyi duruyor ama kullanmaya başlayalı daha çok az oldu, henüz zaman testinden geçmedi.
habipoglu_zeytinyagli_sabunu_7234_1.jpg

Aslında yakın olsam Hatay civarında çok iyi defne sabunları üretiliyormuş ama güvenip alamadım internetten. Ben de bu tip tavsiyelere açığım.

Manço üstadım, ben saçlar için kepek probleminden dolayı Head and Shoulders kullanıyorum ama vücut için kullandığım % 100 Hatay Defne sabunun verdiği temizlik ve ferahlama hissini kullandığım başka hiçbir sabunda bulamadım. Sonbahar ve kış döneminde olan fuarladaı Ankara'ya gelen bir tanıdık var. % 100 Defne. Defne yağının kilosu 20-22 TL imiş. Bir kilo yağdan 6 kalıp sabun cikiyormus ben en son kilosu 35 TL den aldım diye hatırlıyorum. Bu başlığı okuyunca zamanında ondan aldığım Defne şampuanı aklıma geldi, kremsiz Defne şampuanı, yerel üretim. Az önce onu aradım geliyor musunuz diye ama yazın Ankara'da katıldıkları fuar yokmuş. Şimdiki sampuanim bitince 2 kutu şampuan ve sabun siparişi geçmeyi düşünüyorum. Kargoyla gönderirim dedi.
Sonuçta fuarları dolaşan Hatay'lı yöresel satıcılar var buralardan da edinilebiliyor. Yalnız kalite kalite oluyor ve genelde zeytinyağı katkılı üretiliyor. Özellikle sormak lazım. Benim bu satıcı diğerlerini tezgah üzerinde tutarken her birini ayrı kağıda sardığı sözünü ettiğim sabunları tezgah altından çıkarıyor Smile.
(12/06/2015, Saat: 16:00)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Manço üstadım,  ben saçlar için kepek probleminden dolayı Head and Shoulders kullanıyorum ama vücut için kullandığım % 100 Hatay Defne sabunun verdiği temizlik ve ferahlama hissini kullandığım başka hiçbir sabunda bulamadım.  Sonbahar ve kış döneminde olan fuarladaı Ankara'ya gelen bir tanıdık var. % 100 Defne.  Defne yağının kilosu 20-22 TL imiş.  Bir kilo yağdan 6 kalıp sabun cikiyormus ben en son kilosu 35 TL den aldım diye hatırlıyorum. Bu başlığı okuyunca zamanında ondan aldığım Defne şampuanı aklıma geldi, kremsiz Defne şampuanı,  yerel üretim.  Az önce onu aradım geliyor musunuz diye ama yazın Ankara'da katıldıkları fuar yokmuş.  Şimdiki sampuanim bitince 2 kutu şampuan ve sabun siparişi geçmeyi düşünüyorum. Kargoyla gönderirim dedi.
Sonuçta fuarları dolaşan Hatay'lı yöresel satıcılar var buralardan da edinilebiliyor.  Yalnız kalite kalite oluyor ve genelde zeytinyağı katkılı üretiliyor.  Özellikle sormak lazım.  Benim bu satıcı diğerlerini tezgah üzerinde tutarken her birini ayrı kağıda sardığı sözünü ettiğim sabunları tezgah altından çıkarıyor Smile.

Sipariş vereceğiniz zaman haber verirseniz ben de ekleme yapabilirim siparişinize sevgili @btoprak. Siz tanıdığınız için size düşük kalite göndermez. Ben iki kargo ücretine razıyım Smile
Goethe
Eğer komşum @btoprak zahmet olmazsa mancho dan sonra bende sıraya girmek isterim. Saygılar Rolleyes
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

(12/06/2015, Saat: 16:10)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sipariş vereceğiniz zaman haber verirseniz ben de ekleme yapabilirim siparişinize sevgili @btoprak. Siz tanıdığınız için size düşük kalite göndermez. Ben iki kargo ücretine razıyım Smile

Yakinda vereceğim üstadım. O zaman özelden mesajla iletisime geçerim. Nasıl olsa ben adresime kargolatacaktim, çift kargo gibi bir durum olmaz o yüzden Smile. Elime ulaşınca sizin paketi adresinize alıcı ödemeli olarak kargolarım. Sadece ben kullanmıyorum, bana bir arkadaşım tanıştırdı, 3 arkadaşıma da numune verip denettirdim. Memnun kalmayan olmadı ama alışkanlık dolayisi ile hali hazırda ben ve 2 arkadaşım düzenli olarak kullanıyoruz.
(12/06/2015, Saat: 16:17)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yakinda vereceğim üstadım.  O zaman özelden mesajla iletisime geçerim.  Nasıl olsa ben adresime kargolatacaktim, çift kargo gibi bir durum olmaz o yüzden Smile.  Elime ulaşınca sizin paketi adresinize alıcı ödemeli olarak kargolarım. Sadece ben kullanmıyorum,  bana bir arkadaşım tanıştırdı,  3 arkadaşıma da numune verip denettirdim. Memnun kalmayan olmadı ama alışkanlık dolayisi ile hali hazırda ben ve 2 arkadaşım düzenli olarak kullanıyoruz.

Çok teşekkürler, merakla bekliyorum Smile
Goethe

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Parfüm Tavsiyesi burakoner0681 72 63,726 23/04/2023, Saat: 21:55
Son Yorum: ferencpuskas
  Gözenek sıkılaştırıcı tavsiyesi Sheeplessness 12 7,525 31/08/2019, Saat: 23:52
Son Yorum: Sheeplessness
  Banyo İçin Doğal Sabun Tavsiyesi Arkomani 57 35,922 29/07/2019, Saat: 11:58
Son Yorum: dikdik_s
  HC Care Şampuan nasıldır ya da ne öneririsiniz ? Janberd 10 7,296 10/12/2018, Saat: 13:10
Son Yorum: cokomoko

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: