Sampuan tavsiyesi
(25/01/2019, Saat: 09:27)krub Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Aersin komşumun tavsiyesi ile Dalan marka şampuan kullanmaya başladım, hem görece daha az kimyasal var hem de yerli malı. Tavsiye ederim.

Sabunu A101 de satılıyor ama şampuanı nerede satılıyor?
2 yıla yakındır. Nivalis isimli bir şampuan kullanıyorum. Tavsiye ederim.
Her Kasaba da ışık saçan bir öğretmen ve bu ışığı söndürmeye çalışan bir papaz vardır ?
Victor Hugo
@Gencer
Gratis, hepsiburada, dermoeczanem de var komsum.
(28/01/2019, Saat: 01:23)Aersin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam Dalan eşimin dökülen saçlarını toparladı, şampuan reklamı gibi olduk ortamda, gören eş dost “ aaa saçların” diye başlayan cümleler kurar olduSmile Fp’si çok iyi ürün.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Burada okuduğum tavsiyeniz üzerine dalan şampuan kullanmaya başladım.
Bu arada daha önceden de @Mehmet_G arkadaşımızın verdiği Dalan Tıraş Sabunu'da kullanıyorum.
Her ikisini de kullandıktan sonra hoşuma gittiğinden el sabunlarını da Dalan'dan seçmeye başladım.

Tek dezavantajı her yerde bulunamaması..
Bu arada @aersin gibi reklam konusunda ben de aynı duruma düştüm. Sepici etkisi var galiba.

E n v i r o n m e n t a l i s t

Arkadaşlar,

Otacı firmasının şampuanlarınde içerik olarak bir çok zararlı madde bulunmuyor (SLS, Paraben gibi) ...
Hemde yerli üretim olmasından dolayı fiyatları da, yabancı muadillerine göre daha uygun oluyor.

Dün Watson da görünce tam alacakken aklıma N11 e bakmak geldi... orada hem daha uyguna aynı şampuanı (bunu yeni deneyeceğim, 10 bitki özlü), hemde daha önce göremediğim meyve kokuları içeren bir seri nin şampuanın dan aldım (ikisi toplam 55TL ye geliyor) ...

Anormal paralar harcamadan, düzgün, görece sağlıklı şampuan isteyenler alabilir.
Konşularım,
Yaklaşık 20 senedir sedef hastasıyım. Başlarda kullanmış olsamda unuttum çok zamandır kullanmayalı. Bir tek annemle yaşadığım için kadıncağızda özendi benden haliyle. Her ne kadar üniversitede bitirseniz bir müddet sonra eğer hastalık sizi ciddi yorduysa hastalık her ne olursa olsun körü körüne bağlı değilseniz açıyor okuyor inceliyor ve kısacası kendi kendinizin doktoru oluyorsunuz. Ben hemen her marka her tür örneklerde şampuanı kullandım ve hepsinin de belirgin bazı zararlarını gördüm. Siz diyebilirsiniz ben görmedim diye, doğrudur diyemeyeceğim çünkü deri sıkıntısı yaşamamanız buna rn büyük etkendir. Ben deri hastası olarak sadece ÖZEL EL YAPIMI ZEYTİNYAĞLI SABUN KULLANIYORUM. Zararı olmadığı gibi benimki gibi sert ve dik çıkan saçlarım adeta pamuk gibi olması gibi yararı oluyor. Tüm komşularıma tavsiye eder, hepinize iyi geceler dilerim.
@salomanya komşum geçmiş olsun . Özel yapım Zeytinyağlı sabununuz nedir ? Nereden aldınız ? Bununla da ilğili bilği verirseniz okuyan komşularımız da faydalanır .
(10/04/2019, Saat: 00:08)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @salomanya komşum geçmiş olsun . Özel yapım Zeytinyağlı sabununuz nedir ? Nereden aldınız ?  Bununla da ilğili bilği verirseniz okuyan komşularımız da faydalanır .

Teşekkürler komşum iyi dileklerin için, öncelikle yapım custom made. Benim için yapılıyor. Ama mardinde yapıldığını biliyorum. Kişi kendi özel yaptığı için mardinde bakırcılar caddesi necmettin yüksel. Sanırım tek tip zeytinyağı kullanıyor. Haliyle bana da iyi geldi özellikle yaralarım konusunda..
(10/04/2019, Saat: 10:24)salomanya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler komşum iyi dileklerin için, öncelikle yapım custom made. Benim için yapılıyor. Ama mardinde yapıldığını biliyorum. Kişi kendi özel yaptığı için mardinde bakırcılar caddesi necmettin yüksel. Sanırım tek tip zeytinyağı kullanıyor. Haliyle bana da iyi geldi özellikle yaralarım konusunda..

Siveno marka türk şampuanı, sls,paraben vs katkı vs yok kepek şampuanını kullanıyorum iyi ürün.

(23/01/2019, Saat: 23:53)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bebe şampuanı kullanın fazla düşünmeyin, dalin veya johonson's baby işinizi görür. Koca koca firmaların kimya mühendisleri bebeklerimiz için en sağlıklısını düşünmüştür heralde diye düşünüyorum.

Dalin de sls var bebek şampuanında chicco bebek şampuanı iyi kendim kullanıyordum paraben vs katkılılar yok cildinizi yumuşacık yapıyor.Chicco alın çok beğeneceksiniz vücudu yıkamak için kullandım duş jeli niyetine.
Kesinlikle sabun tavsiye ediyorum. Doğal bulabilirseniz tabi. İlla şampuan derseniz Yves Rocher ürünleri biraz daha iyi.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Parfüm Tavsiyesi burakoner0681 72 64,273 23/04/2023, Saat: 21:55
Son Yorum: ferencpuskas
  Gözenek sıkılaştırıcı tavsiyesi Sheeplessness 12 7,642 31/08/2019, Saat: 23:52
Son Yorum: Sheeplessness
  Banyo İçin Doğal Sabun Tavsiyesi Arkomani 57 36,460 29/07/2019, Saat: 11:58
Son Yorum: dikdik_s
  HC Care Şampuan nasıldır ya da ne öneririsiniz ? Janberd 10 7,369 10/12/2018, Saat: 13:10
Son Yorum: cokomoko

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: