Hevesli bir çaylak
(02/04/2012, Saat: 21:15)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Örnek temizleme. Önceki hali ve temizlendikten sonra satmadan az önceki hali. Yani temizlemek mümkün.Smile

i5303751_10122011267.jpg-k

1znu4n7.jpg

Sanki aynı makinenin Black Edition hali gibi Big Grin Ben bu akşam onu temizlemeye çalışayım Smile
100 yıllık bir makineydi. kendinden gümüş kaplama.
(02/04/2012, Saat: 21:15)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Örnek temizleme. Önceki hali ve temizlendikten sonra satmadan az önceki hali. Yani temizlemek mümkün.Smile
(Sattığıma hala pişmanım)

i5303751_10122011267.jpg-k

1znu4n7.jpg

Elinize sağlık, nasıl yaptığınızı bir yerlere yazmadıysanız tarif eder misiniz? Çok makbule geçer.

Bu arada hoşgeldiniz emiriko!
Diş fırçası ve Cif kullandım. üstüne diş macunu ile aynı ovma işlemi. Bu kadar basit.

Bu işlemi günde 3 saat üç gün yaptımBig Grin

mesel bu değil de çok emek harcadım. kuyumcu atölyesinde dişleri düzelttirdim. günlerce kaplatabileceğim bir yer aradım. evde oturup internette aletin tarihini araştırdım vs.
sonuç ne oldu? aldığım paraya geri sattım.
oooof oof.
(02/04/2012, Saat: 21:52)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Diş fırçası ve Cif kullandım. üstüne diş macunu ile aynı ovma işlemi. Bu kadar basit.

mesel bu değil de çok emek harcadım. kuyumcu atölyesinde dişleri düzelttirdim. günlerce kaplatabileceğim bir yer aradım. evde oturup internette aletin tarihini araştırdım vs.
oooof oof.

'Bir işi mükemmel yapmanın en büyük ödülü o işi yapmış olmaktır' diye bir söz var.. Elinize sağlık gerçekten çok güzel olmuş..
(02/04/2012, Saat: 22:16)staggerlee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02/04/2012, Saat: 21:52)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Diş fırçası ve Cif kullandım. üstüne diş macunu ile aynı ovma işlemi. Bu kadar basit.

oooof oof.

'Bir işi mükemmel yapmanın en büyük ödülü o işi yapmış olmaktır' diye bir söz var.. Elinize sağlık gerçekten çok güzel olmuş..

teşekkür ederim.
Geçen gün babamın çekmecesinde buldum. Uzun zamandır 3-5 bıçaklılarla tıraş olduğundan bunu kullanırken hiç görmemiştim. İçinde Gillette'nin paslanmış bir jileti de vardı, attım tabi Smile Ayarlanabilir sıfır bir futur ararken bunu bulmak ilaç gibi gelmişti, perma-sharp aldım bugün kullandım ürünü 3'te tıraş olurken ilk perde fena değildi. 2. perdede yer yer kanama yapınca hala 3'te tıraş olduğumu fark ettim 1'e getirdiğimde ise hiç mi hiç kesemedi bile sonra 2'ye aldım ve daha güzel sonuç aldım. Bir gün sırf 2. seviyede tıraş olacağım inşallah tahrişsiz, kansız güzel bir sinekkaydı tıraş yaşarım birgün :/ bu süre zarfında rapira ve perma-sharp kullandım. Perma-sharp keskinliği hoşuma gitti ama paketinden çıkarırkenki o yapışkanlar gerçekten sinir bozucu sıcak suda bekletince çıkıyor ama sinir bozucu. Yeşil Astra, forumda çok seviliyor, zaza han civarında nereye baksam hep 100lük var bir kutu halinde bulsam deneyeceğim ama bulamadım. Sanırım gidip 100lük alacağım güzel bir kullan at olur gibi geliyor. Zazahan'ın girişinin karşısında 10 liraydı ilgilenen orda bulabilir zazahanda sormadım 100lüğünü. Sizce elimde patlama ihtimaline karşılık yeşil astradan 100 tane alsam mı? Neticede artık ayarlanabilir bir makinem olduğu için öyle böyle bir orta noktasını bulabilirim bu tıraş işinin ve astra da jilet başına 10 kuruşluk maliyet ile kurulayıp ikinci tıraş olayına değmez diye düşünüyorum, yanılıyor muyum?
fotoraf4c.jpg

fotoraf32.jpg

fotoraf22.jpg
bazilari ne kadar sansli oluyorSmile
(06/04/2012, Saat: 22:02)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bazilari ne kadar sansli oluyorSmile
büyükbabam ve babamdan Gillette bulabildikten sonra gelenek olarak benimde "0" bir Gillette alıp benden sonrakilere bırakmam lazım Big Grin

tabi bıraksam bıraksam alacağım 0 Futur'u bırakırım ki şuan için ayarlanabilir Gillette ile yola devam edeceğim. Umarım düzgün tıraşlar elde edebilirim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir çaylak daha aranıza katıldı Cep Saati 17 4,616 23/01/2018, Saat: 23:02
Son Yorum: FurkanY

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: