Penhaligon's Blenheim Bouquet Tıraş Sabunu
cok güzel inceleme. tesekür ederim. ellerinize saglik Smile
https://www.flickr.com/photos/97998395@N05/

https://instagram.com/onuresko/
(19/06/2015, Saat: 18:39)neoromancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ok..anlaşıldı ben önce Calani seriye ağırlık vereyim o halde... nemlendirmede de sıradan ise o paraya değmez ..tekrardan Saolun

Calaniler hakkında hep iyi şeyler duydum, ben de çok merak ediyorum. Özellikle Alman Haslinger'den sonra... Cadre Noir istiyordum ama alacağım dönem stokta yoktu sipariş veremedik vs kısmet olmadı. Sad

(19/06/2015, Saat: 20:07)ozgun41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Harika bir inceleme olmus keyifle okudum.yuksek performanla tam olarak neyi kastediyorsunuz?koruyuculugu arttirmak icin biraz daha fazla yukleme yapmanin olumlu bir etkisi olabilir mi denediniz mi?

Yüksek performans benim için köpüğün kolay köpürmesi-koruyuculuğu-kayganlığı-nemlendirmesinin dördünde de başarılı olması. Örnek ver dersen, Mike's Natural, Haslinger, Musgo Real gibi ürünler geliyor aklıma. MdC de mesela çok başarılı ama nemlendirmede zayıf, Faena mesela koruyuculukta zayıf kısa bir düşünmeyle aklıma gelen örnekler olarak. Kokuyu dahil etmiyorum bu değerlendirmeyi yaparken.

Valla 5 ayrı fırça ile kullandım, 3017 yaparken load it like you hate it uyguladım pek bir fark görmedim. Ustura tıraşımda kullanmam ancak Mongoose veya Tech ile de aşırı keyifli benim için.

Beğenmenize çok sevindim arkadaşlar. Vaktim oldukça bir şeyler karalamaya çalışacağım. Sırada Hellhound'un Mongoose talebi var. Smile
Guzel ve faydali bir inceleme olmus emegine saglik
Inceleme için teşekkürler aleksey

Sent from my iPad using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
Bu güzel inceleme de bu markanın kremlerinin alınması gerektiğini teyit ediyor.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
@Aleksey cok güzel inceleme, tesekkürler. Bu ürün "parasini hakediyor mu" kategorisindeki sabunlardan biriydi benim icin, konuya aciklama getirdigin icin tesekkurler Wink
İnceleme için teşekkürler @Aleksey, Floris ile bu incelemeden benim anladığım bazı pahalı İngiliz sabunları çok güzel kokmalarının yanısıra kartuş kullananlar için üretilmiş ve Arko ayarında performans veren ürünler Smile İnsan sadece sunumu için bile alabilir bu ürünleri gerçekten çok şık ürünler, güzel günlerde kullanın.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
@Chinaski, Floris incelememde kayganlık/koruyuculuk başlığı altında "bana Arko'yu hatırlattı' gibi bir yorum da yazacaktım, Arko seven arkadaşlar kızarlar diye vazgeçtim son anda Smile
@naayi Arkosever arkadaşlar kızıyorlar Arko yu eleştirince, şahsen ben yıllarca kullandım tüm ürünlerini artık sıramı savdığımı düşünüyorum Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Arkadaşlar malesef tıraş sabununda fiyat/performans dengesi stabil olmuyor. 10 dolarlık bir sabun 60 dolarlık bir sabunu performans olarak eZip geçebilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 95,287 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 635 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 950 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 497,442 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,410 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,237 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 924 1,049,879 23/04/2023, Saat: 21:44
Son Yorum: ferencpuskas
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,335 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 82,974 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 45,729 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: