Sample
Denemelik sabun veya krem örneklerini en uygun şekilde hangi siteden alıyorsunuz ? birkaç site buldum ama fiyatları yüksek geldi bana.
Komşum maalesef Türkiye'de yaşıyorsanız sample sabun ve krem almak biraz zor bir şey. Bir ara ben organize bir sample işi yapmayı düşündüm ama hassas bir tartım ve çok zamanım olmadığı için uğraşamadım.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(20/06/2015, Saat: 10:12)ynspektas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Denemelik sabun veya krem örneklerini en uygun şekilde hangi siteden alıyorsunuz ? birkaç site buldum ama fiyatları yüksek geldi bana.

Güzel bir soru, bende merak ediyorum?
Maggardrazors.com Yeni sipariş geçmistim Barrister and Mann ve Caties Bubbles. Ancak ABDden getirecek arkadaşımın bavulu kayboldu ve hiç umut yok diyorlar. Tam da bunun üzerine sample konusu forumda canlanimca şaşırdım. ...

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Geçmis olsun, @ men-sup komşum inşallah bulunur.
Bavul bulundu, sabunlarıma kavuştum. Fiyat olarak pahalıya geliyor tabi ama merakım da bu şekilde daha ucuza giderilmiş oluyor. 3-4 traşlık sabun 3 usd. Ama bu sayede belki de hiç begenmeyecegim bir sabuna 15 usd vermekten kurtuldum.

41cbb635a990bb2deeb803b1a8cd0f96.jpgc3e58d7e95af56d9849fcfe7975e2364.jpg
@Men-Sup iyi ki bulmuşsunuz , çok güzeller .
(08/03/2016, Saat: 22:44)Men-Sup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bavul bulundu, sabunlarıma kavuştum. Fiyat olarak pahalıya geliyor tabi ama merakım da bu şekilde daha ucuza giderilmiş oluyor. 3-4 traşlık sabun 3 usd. Ama bu sayede belki de hiç begenmeyecegim bir sabuna 15 usd vermekten kurtuldum.

Çok mantıklı bir düşünce komşum. Bavulun bulunmasına sevindin, güzel günlerde kullanın. Smile
Teşekkürler komşular.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: