ROCNEL P 20 PASLANMAZ ÇELİK TIRAŞ ALETİ - TÜRK MALI
Barbaros'ta olduğu gibi bir ürünü forum olarak dolaştırıp iade edebilsek çok güzel olurdu. Bu arada forum için 200$ olduğunu duyurduk derken forumdan sipariş alabilir mi demek istiyorsunuz? Sipariş verilebilir mi yani?
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Rocnel olarak emek verdiğiniz çok aşikar, tasarımdan üretime bir çok konuda üzerinde uğraşıldığı belli. Fiyat olarak az bir meblağ değil o sebeple öncelikle insanlarda bir çekince olması çok doğal kaldı ki ülkenin ekonomik durumu belli. Bir kaç ürünü piyasaya sunup forumdaki arkadaşların okuyup fikir edinebileceği yorumların gelmesi çok önemli bana kalırsa. Forum içi ve ya yurtdışı orası sizin politikanız ama DE konusunda tecrübeli birilerine gönderip, inceleme yaptırmadan piyasaya girmek zor olur bana kalırsa. Ben ülke içinden çıkacak her türlü sanayii ve inovasyon işlerinin desteklenmesi taraftarıyım o sebeple size de yolunuz açık olsun diyorum.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(13/11/2015, Saat: 11:18)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Barbaros'ta olduğu gibi bir ürünü forum olarak dolaştırıp iade edebilsek çok güzel olurdu. Bu arada forum için 200$ olduğunu duyurduk derken forumdan sipariş alabilir mi demek istiyorsunuz? Sipariş verilebilir mi yani?

Cihan bey özelden ürün siparişi veren üyelerimiz oldu onların ürünleri tamamlanmak üzere, forumu ticaret alanı gibi görmüyoruz o yüzden özelden sipariş verin gibi bir şey söylemedik. Kişisel bir ürün olduğu için elden elde dolaştırmak hijyen açısından sıkıntı yaratabilir. Bugün daha önce makineyi satın alan Savaş isimli bir sağlık görevlisine deneyimini paylaşmasını istedim. Kendisi ürünümüzü direk almadı eşi kendisine doğum gününde hediye etmiş. Dün forum sitesini incelemiş, şaşırmış böyle ayrıntılı bir tıraş dünyası mı varmış diyor Smile daha önce hiç farkında olmamış. Birkaç gün içerisinde paylaşımlarda bulunabilir.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(13/11/2015, Saat: 11:28)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rocnel olarak emek verdiğiniz çok aşikar, tasarımdan üretime bir çok konuda üzerinde uğraşıldığı belli. Fiyat olarak az bir meblağ değil o sebeple öncelikle insanlarda bir çekince olması çok doğal kaldı ki ülkenin ekonomik durumu belli. Bir kaç ürünü piyasaya sunup forumdaki arkadaşların okuyup fikir edinebileceği yorumların gelmesi çok önemli bana kalırsa. Forum içi ve ya yurtdışı orası sizin politikanız ama DE konusunda tecrübeli birilerine gönderip, inceleme yaptırmadan piyasaya girmek zor olur bana kalırsa. Ben ülke içinden çıkacak her türlü sanayii ve inovasyon işlerinin desteklenmesi taraftarıyım o sebeple size de yolunuz açık olsun diyorum.

Çok teşekkürler, sizinle aynı fikirdeyiz, yakında beklentileriniz gerçekleşecek, yerli üretimi desteklediğiniz için ayrıca teşekkürler.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Deneme ürünü göndereceğiniz zaman ben de ürünü denemek isterim aklınızda bulunsun.

Burada kimse size çok fiyat istiyorsunuz demiyor, kullandığınız metodlar çok üst düzey ve ülkeye pahalı kalıyor diyoruz. Yani çok özenip üst seviye ürün yapıyorsunuz ama ülke ekonomisinin üstünde iş yapıyorsunuz. Sizi ben çok iyi anlıyorum çünkü ben lütiye'yim. Bizler de işe sanatsal anlamda yaklaşarak her zaman elimizden gelen en üst düzey işçilikle en estetik çalgıyı üretmeye çalışırız. Asla zaman veya ekonomi kaygımız olmaz. Satılmayacak, insanlar ucuza istiyor diye kalitesiz malzeme ya da kötü işçilikle, işin üçkağıtına kaçarak 5 ayda yapılacak şeyi 1 ayda yapmayı düşünmeyiz bile. Sonuç olarak bugün insanların doğalgaz faturasını kara kara düşündükleri ülkede siz 3000 euroya keman satmak istediğiniz zaman satamıyorsunuz, ki bu da doğal, hem kültürümüzde kısıtlı, hem geçim sıkıntısı yüksek. Yani yaptığımız iş ülke ekonomisi ve standartlarının üstünde kalıyor malesef. Sizde de durum aynı, ben ondan size daha basit, ekonomik yöntemlerle üretim yapıp önce pazara hafif bir giriş yapmanızı önermiştim.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(13/11/2015, Saat: 18:48)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Deneme ürünü göndereceğiniz zaman ben de ürünü denemek isterim aklınızda bulunsun.

Burada kimse size çok fiyat istiyorsunuz demiyor, kullandığınız metodlar çok üst düzey ve ülkeye pahalı kalıyor diyoruz. Yani çok özenip üst seviye ürün yapıyorsunuz ama ülke ekonomisinin üstünde iş yapıyorsunuz. Sizi ben çok iyi anlıyorum çünkü ben lütiye'yim. Bizler de işe sanatsal anlamda yaklaşarak her zaman elimizden gelen en üst düzey işçilikle en estetik çalgıyı üretmeye çalışırız. Asla zaman veya ekonomi kaygımız olmaz. Satılmayacak, insanlar ucuza istiyor diye kalitesiz malzeme ya da kötü işçilikle, işin üçkağıtına kaçarak 5 ayda yapılacak şeyi 1 ayda yapmayı düşünmeyiz bile. Sonuç olarak bugün insanların doğalgaz faturasını kara kara düşündükleri ülkede siz 3000 euroya keman satmak istediğiniz zaman satamıyorsunuz, ki bu da doğal, hem kültürümüzde kısıtlı, hem geçim sıkıntısı yüksek. Yani yaptığımız iş ülke ekonomisi ve standartlarının üstünde kalıyor malesef. Sizde de durum aynı, ben ondan size daha basit, ekonomik yöntemlerle üretim yapıp önce pazara hafif bir giriş yapmanızı önermiştim.

Merhaba, deneme ürünlerinden size memnuniyetle göndermek isteriz. Söylediklerinize katılıyorum, ilerleyen zamanlarda iyi şeyler olacağına inanıyorum. Ekonomik ürün üretmek başlıca amacımız, yakında bu ürünleri göreceksiniz. Ben de amatör olarak bağlama ve gitar çalıyorum, müzik enstrümanı yaratanlar onları kullananlardan daha meşhur Smile
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

@rocnel sitenize girip inceledim. tabi ki de globalleşme adına site ingilizce. iyi de be kardeşim sen burada konuşuyorsan yani türkiye pazarına da yöneliyorsan sitene en azından seçilebilir bir türkçe de ekle be güzel kardeşim. pek çok marka vardır ki önce avrupa ve dünya pazarına yönelip belini doğrulttuktan çok sonra memleketi aklına gelip e hadi madem deyip türkiye pazarına da yönelen. buna bir lafımız yok ancak pek çok üyenin de bahsettiği üzere ülke ekonomisini ve alım gücünü hesaba katarak alternatif ürünler de üretmelisiniz. sizi ilk okuduğumda aklıma gelen saçma sapan çin mallarının esnaf ve tacirler tarafından satılmasındansa sizin gibi üreticilerin ürünlerini en fazla bu çin malları fiyatına toptan olarak esnaf ve tacire satması, bizim de bu ürünleri yani türkiyede üretilmiş ürünleri en fazla bu çin mallarının piyasa fiyatından edinebilmemiz olmuştur. yolunuz açık maliyetiniz minimum karınız optimum kazancınız maksimum olsun başarılarınızın devamını dilerim. cildim hassastır benden iyi denek bulamazsınız o kadar yazdım bir deneme ürününe hak kazandım sanırım Wink sıraya ekleyin beni de hak geçmesin.
Merhaba, web sitemizdeki yazıların neredeyse %95'i Türkçe, ana sayfadaki birkaç kelime ve hakkımızda kısmı hariç ürün ile ilgili bilinmesi gereken sayfalarca bilgi hep Türkçe ifade edilmiştir. Bir arkadaşımız biraz daha konuyu genişleterek İngiliz ve Alman diline çeviriyor. Bu çevirmeler ve sitenin diğer işlemleri bittiğinde ana sayfada seçenekli dil sekmesi olacaktır.

Ayrıca üretim yöntemleri sebebi ile daha az maliyeti bulunan döküm ürünlerin ekonomik fiyatla sunulacağını forumda çokça kez bahsettim.

Bu yurt dışı pazarı hikayesini hiç anlamadım, bir bakın bakalım yurt dışında herhangi bir foruma rocnel ile ilgili bilgi paylaşımımız var mı ? Burada yalnızca kendi memleketimiz insanlarına (bu forum sitesinde) ayrıntılı bilgi veriyorum. Tam tersine ürünün ilk önce Türkiye'de beğenilmesini istiyorum.

Dünyada bizim haricimizde her insanoğlunun ekonomik refah seviyesinin tavan seviyesinde olduğu gibi yaklaşım var, tam tersine Avrupa'da ucuz ekonomik ürün ağırlık makine kullanıyor. Bu sebeple döküm ürünlere de ağırlık veriyoruz.

Test ürünlerimizi denemeniz bizim için de memnuniyet vericidir.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Sayın @rocnel, yerli üretim girişimleri beni hep mutlu etmiş gurulandırmıştır. Test sürüşü listesine beni de yazabilirseniz memnun olurum.
(22/11/2015, Saat: 11:46)totto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sayın @rocnel, yerli üretim girişimleri beni hep mutlu etmiş gurulandırmıştır. Test sürüşü listesine beni de yazabilirseniz memnun olurum.

Çok teşekkürler, test sürüşüne beklerim Smile
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş aleti bakımı Märzen 1 149 09/04/2024, Saat: 21:10
Son Yorum: BigHillMe
  SATILIK: Merkur 34C Heavy Duty Jiletli Tıraş Makinası asrnnn 1 1,356 24/04/2023, Saat: 18:50
Son Yorum: asrnnn
  SATILIK: Pearl SS-04 Jiletli Tıraş Makinesi asrnnn 1 1,281 24/04/2023, Saat: 18:48
Son Yorum: asrnnn
  Mühle Rocca R96 Tıraş Makinesi ve Porsuk Kılı Fırça ferencpuskas 18 5,884 16/04/2023, Saat: 13:41
Son Yorum: ferencpuskas
  Rocnel Elite Series (İlk Mesaj Güncel) rocnel 77 51,512 08/09/2022, Saat: 21:33
Son Yorum: My72
  Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti sfenks 190 96,667 01/04/2022, Saat: 12:36
Son Yorum: kaman
  Mühle R89 Grande Tıraş aletine uygun Jilet Tavsiyesi 4bigpower 12 5,262 02/12/2021, Saat: 19:29
Son Yorum: 4bigpower
  Parker Variant - Ayarsızlara Ayar Veren Tıraş Aleti İncelemesi marv 20 6,766 15/10/2021, Saat: 08:26
Son Yorum: ekindgn
  Rex cut tıraş makinası Lawdilemma 18 12,051 10/06/2021, Saat: 14:00
Son Yorum: Oldman
  Muhle R41 Grande Paslanmaz Çelik sudüşleri 9 4,549 06/06/2021, Saat: 19:42
Son Yorum: ahbap

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: