ROCNEL P 20 PASLANMAZ ÇELİK TIRAŞ ALETİ - TÜRK MALI
Bence girişiminiz ve fikirleriniz süper. Başarılı olursaniz çok gurur duyarım. Gidip alman ingiliz markalarına ederinin üzerinde paralar vermek yerine tercih edileceğinizi düşünüyorum sonuçta yerlisiniz. Forumda geleneksel traşta yeniyim ama ciddi bir kitle ve takipçi sayısı var umarım başarılı olursunuz. Bizimde arkodan ali bıyıklıdan başka genel bir makine markamız olsun ama di miSmile
Kea
(22/11/2015, Saat: 19:29)Kea.aksoy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence girişiminiz ve fikirleriniz süper. Başarılı olursaniz çok gurur duyarım. Gidip alman ingiliz markalarına ederinin üzerinde paralar vermek yerine tercih edileceğinizi düşünüyorum sonuçta yerlisiniz. Forumda geleneksel traşta yeniyim ama ciddi bir kitle ve takipçi sayısı var umarım başarılı olursunuz. Bizimde arkodan ali bıyıklıdan başka genel bir makine markamız olsun ama di miSmile

İyi niyetleriniz için çok teşekkür ederim, ülkemiz insanları tarafından takdir edilmek çok güzel, umarım sizleri hayal kırıklığına uğratmayız.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

@rocnel hayir efendim sizi kastetmiyorum ve tabi ki siz de yonelebilirsiniz yurtdisina bundan kime ne? Ekonomik urunlerden pek cok kez bahsettiginizi biliyorum benimkisi unutturmamak adina bir soylem. Aslinda su an ki uretiminiz luks bantta yer aliyor ve bu kotu bir durum degil bir turkiye markasinin populer isimlerin kullandigi bir urun oldugu dusuncesi bile keyif verici. Zaman her seyin ilaci sira ekonomik urunlere de gelecektir elbette. Iyi calismalar.
(23/11/2015, Saat: 06:04)htolgaltay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @rocnel hayir efendim sizi kastetmiyorum ve tabi ki siz de yonelebilirsiniz yurtdisina bundan kime ne? Ekonomik urunlerden pek cok kez bahsettiginizi biliyorum benimkisi unutturmamak adina bir soylem. Aslinda su an ki uretiminiz luks bantta yer aliyor ve bu kotu bir durum degil bir turkiye markasinin populer isimlerin kullandigi bir urun oldugu dusuncesi bile keyif verici. Zaman her seyin ilaci sira ekonomik urunlere de gelecektir elbette. Iyi calismalar.

Günaydın bu zamana kadar orta kalitedeki ürünleri sırf Avrupalı vs. olduğu için aldık, artık bizim de lüks standartlarda ürünler üretmemiz gerekiyor. Bu arada ürettiğimiz ürün tam lüks sayılmaz, orta sınıf sayılabilir, çünkü daha yüksek fiyatlı başka ürünlerimiz de piyasaya çıkacak ama önce ekonomik ürünlerimizi piyasaya çıkaracağız.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

@rocnel su anki modeli cok begeniyorum, begeniyoruz. insan sabirsizlaniyor tabi bir yandan da. bir plan var mi ekonomik urunler cikarmak icin? mesela onumuzdeki yil subatta 3 model olacak 100 dolar civari diyebiliyor musunuz?
(23/11/2015, Saat: 12:09)chevalier Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @rocnel su anki modeli cok begeniyorum, begeniyoruz. insan sabirsizlaniyor tabi bir yandan da. bir plan var mi ekonomik urunler cikarmak icin? mesela onumuzdeki yil subatta 3 model olacak 100 dolar civari diyebiliyor musunuz?

100 dolarlık ürün ekonomik ürün olmaz Smile döküm için çok ciddi bir rakam 100 dolar, ama 225 dolara ss ürün gibi algı yaratıp döküm satanlar da var. Kalıpları bitmek üzere, dökümlerde çekme vs. gibi teknik konular var onların tamamlanmasına müteakip Şubat gibi olabilir.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Ekonomik modelleri sabırsızlıkla bekliyoruz, yerli üretime gücümüz yettiğince tam destek.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Merhaba arkadaşlar TS EN ISO 9001 Uluslararası Kalite belgesini Türk Akreditasyon Kurumu(TÜRKAK) bugün müdürümüze eldem teslim etti, bizim için zor oldu ama sonuçta uluslar arası geçerliği olan bir belgeye haiz görüldük, umarım bu kalite belgesini bir bayrak gibi tüm dünyada taşırız,  artık TÜRKAK tarafından sürekli denetime tabiyiz, mutluluğumuzu sizlerle paylaşmak istedim, iyi akşamlar.

BELGE NUMARAMIZ Q-157827

TARANMIŞ HALİ
[img]200phk8.jpg[/img]
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Çok tebrikler. Çalıştığım kurumda asıl unvanımın yanı sıra Kalite Yönetim Temsilcisi olarak da görev yapmaktayım. Zorluklarını ve devamlılığını sağlamanın sıkıntılarını iyi bilirim ISO'nun. Başlarda ciddi külfet gibi görünse de uzun dönemli yarar sağlayan bir belgedir. Sadece süreçlerin standardizasyonu bile yapılan işin kalitesini arttırır. Gurur duydum!
gurmekokular
Tebrikler ümit usta.ilk defa mi kalite belgesi aldiniz?baska akredite kurumlardan aldiginiz sertifikalar da var mi?bu belgenin imalat sureclerine yapacagi katkilar nedir?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş aleti bakımı Märzen 1 236 09/04/2024, Saat: 21:10
Son Yorum: BigHillMe
  SATILIK: Merkur 34C Heavy Duty Jiletli Tıraş Makinası asrnnn 1 1,412 24/04/2023, Saat: 18:50
Son Yorum: asrnnn
  SATILIK: Pearl SS-04 Jiletli Tıraş Makinesi asrnnn 1 1,340 24/04/2023, Saat: 18:48
Son Yorum: asrnnn
  Mühle Rocca R96 Tıraş Makinesi ve Porsuk Kılı Fırça ferencpuskas 18 6,030 16/04/2023, Saat: 13:41
Son Yorum: ferencpuskas
  Rocnel Elite Series (İlk Mesaj Güncel) rocnel 77 51,677 08/09/2022, Saat: 21:33
Son Yorum: My72
  Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti sfenks 190 97,272 01/04/2022, Saat: 12:36
Son Yorum: kaman
  Mühle R89 Grande Tıraş aletine uygun Jilet Tavsiyesi 4bigpower 12 5,429 02/12/2021, Saat: 19:29
Son Yorum: 4bigpower
  Parker Variant - Ayarsızlara Ayar Veren Tıraş Aleti İncelemesi marv 20 6,865 15/10/2021, Saat: 08:26
Son Yorum: ekindgn
  Rex cut tıraş makinası Lawdilemma 18 12,175 10/06/2021, Saat: 14:00
Son Yorum: Oldman
  Muhle R41 Grande Paslanmaz Çelik sudüşleri 9 4,588 06/06/2021, Saat: 19:42
Son Yorum: ahbap

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: