ROCNEL P 20 PASLANMAZ ÇELİK TIRAŞ ALETİ - TÜRK MALI
hoşgeldiniz umarım başarılı bir çalışma olur. ürünün neye benzediği konusunda biraz daha açıklayıcı olabilirsiniz diye düşünüyorum, çünkü meraklandık mesala EJ89 a mı ya da Merkür Futur a mı veya yuma traş aletine mi? en azında fikir sahibi oluruz .
kaliteli ve iyi bir ürün yapmanız temennim, ürün ismi de umarım Türkçe olur. Konuyu takipteyim başarılar.
(22/06/2015, Saat: 12:11)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle hoşgeldiniz, ve hayırlı olsun umarım güzel şeyler çıkar ortaya.

Merak ettiğim husus yukarıdaki mesajınızda koyu renkli olarak işaretlediğim yer. Neden yazılı izne ihtiyacınız var ? Siz jilet mi üreteceksiniz yoksa onların patentini aldığı jiletin takılabileceği özgün bir jilet tutucu mu ?

Güzel temenniniz için çok teşekkür ederim. Tabi ki firmamızca jiletlerin takılacağı tıraş makinelerinin üretimi gerçekleştirilecek. Tıraş jileti yapmak amaçlarımız arasında bulunmuyor. Anonim ürünlerin üretimini yapmakta bir engel bulunmamaktadır. Ancak kendine has üretim teknikleri ve tasarımlarıyla üretimi gerçekleştirilen ve patentleri alınan ürünlerin; tamamlayıcı ürünlerini, sarfını oluşturan parçalarını ve yedek parçalarını üretmeyi bir kenara bırakın isimlerinden bahsetmek dahi bizi sorumluluk altına alır. Bu işle ilgili çok ciddi yaptırımları olan uluslar arası anlaşmalar ve yerel mevzuatımız var. Özgün üretim yapan firmaların ürünlerine göre ürün planlanması yapmak elbetteki amaçlarımız arasında ancak bürokrasiyi işleterek amaçlarımıza ulaşacağız.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(22/06/2015, Saat: 12:39)mahmut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hoşgeldiniz umarım başarılı bir çalışma olur. ürünün neye benzediği konusunda biraz daha açıklayıcı olabilirsiniz diye düşünüyorum, çünkü meraklandık mesala EJ89 a mı ya da Merkür Futur a mı veya yuma traş aletine mi? en azında fikir sahibi oluruz .
kaliteli ve iyi bir ürün yapmanız temennim, ürün ismi de umarım Türkçe olur. Konuyu takipteyim başarılar.

Çok teşekkür ederim ancak bir ürüne benzeterek açıklama maalesef yapamam, 1-15 Temmuz arası takipte olursanız ürünlerin ilk üç adedini inceleme imkanı bulabilirsiniz. Markalama çok kapsamlı bir süreç, marka/logo hazır ve patent aşamasında hoşunuza gideceğini tahmin ediyorum.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

umarım hoşumuza gider .
uygun fiyatlı bir şey mi olacak yoksa uçuk bir şey mi?
(21/06/2015, Saat: 20:01)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: jilet üretmeyi planlıyoruz.

(22/06/2015, Saat: 12:42)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tıraş jileti yapmak amaçlarımız arasında bulunmuyor.

İlk mesajınız yanlış anlaşılmalara mahal veriyor. İsterseniz düzeltin. Syg.
Hayırlı olsun
inanın çok sevindim emin olun ben dahil bir çok kişi heyecanla çıkışlarını bekliyor olacağız
Ben biraz eleştirel bakayım olaya. Dost acı söyler deyip, eğer bu işi hobi olarak yapıyorsanız ne ala fakat amaç para kazanmak, işi büyütmek ise çok zor bir sektör seçmişsiniz. Bütün dünyada kullanıcısı az olan ve nüfustaki gençleşme ile daha da azalacak olan bir sektöre giriyorsunuz. Yürekten başarılar dilerim.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
(22/06/2015, Saat: 12:47)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok teşekkür ederim ancak bir ürüne benzeterek açıklama maalesef yapamam, 1-15 Temmuz arası takipte olursanız ürünlerin ilk üç adedini inceleme imkanı bulabilirsiniz. Markalama çok kapsamlı bir süreç, marka/logo hazır ve patent aşamasında hoşunuza gideceğini tahmin ediyorum.

Dört gözle Temmuz'un ilk 2 haftasını gözlüyor olacağım ben de. Mahsuru yoksa, firmanız hangi şehirde acaba?
(22/06/2015, Saat: 12:56)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk mesajınız yanlış anlaşılmalara mahal veriyor. İsterseniz düzeltin. Syg.

Teşekkürler " Güvenlikli Jilet" üretimi burada bir anlam karmaşası var, safety razor kelimelerinin dilimizde farklı anlamları mevcut olabiliyor. Tıraş makinesi ya da güvenlikli jilet olarak çevrilebiliyor. Tıraş makinesi çok daha başka anlam taşıdığı için kullanmamayı düşünüyoruz. Klasik tip denildiğinde kartuşlu kullanan insanlar da anlayabiliyor. Ya da forumda da olduğu gibi kısaltmaları kullanabilirim. İnceliğiniz için teşekkürler.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(22/06/2015, Saat: 14:13)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dört gözle Temmuz'un ilk 2 haftasını gözlüyor olacağım ben de. Mahsuru yoksa, firmanız hangi şehirde acaba?

Firma İstanbul ilimizde, üretim İstanbul ve Bursa ilimizde olacak.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş aleti bakımı Märzen 1 192 09/04/2024, Saat: 21:10
Son Yorum: BigHillMe
  SATILIK: Merkur 34C Heavy Duty Jiletli Tıraş Makinası asrnnn 1 1,380 24/04/2023, Saat: 18:50
Son Yorum: asrnnn
  SATILIK: Pearl SS-04 Jiletli Tıraş Makinesi asrnnn 1 1,304 24/04/2023, Saat: 18:48
Son Yorum: asrnnn
  Mühle Rocca R96 Tıraş Makinesi ve Porsuk Kılı Fırça ferencpuskas 18 5,936 16/04/2023, Saat: 13:41
Son Yorum: ferencpuskas
  Rocnel Elite Series (İlk Mesaj Güncel) rocnel 77 51,584 08/09/2022, Saat: 21:33
Son Yorum: My72
  Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti sfenks 190 96,857 01/04/2022, Saat: 12:36
Son Yorum: kaman
  Mühle R89 Grande Tıraş aletine uygun Jilet Tavsiyesi 4bigpower 12 5,323 02/12/2021, Saat: 19:29
Son Yorum: 4bigpower
  Parker Variant - Ayarsızlara Ayar Veren Tıraş Aleti İncelemesi marv 20 6,816 15/10/2021, Saat: 08:26
Son Yorum: ekindgn
  Rex cut tıraş makinası Lawdilemma 18 12,095 10/06/2021, Saat: 14:00
Son Yorum: Oldman
  Muhle R41 Grande Paslanmaz Çelik sudüşleri 9 4,564 06/06/2021, Saat: 19:42
Son Yorum: ahbap

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: