Zwilling J.A Henckels Bileme Taşları
kotikülle BBW farkını nasıl açıklayacaksınız o zaman.
Ayrıca coticule.be sitesinin ardennesle resmi bir ilişkisi yoktur. Kotiküle gönül vermiş bir belçikalı arkadaşın kurmuş olduğu bir bilgi sitesi ve forumdur geçmişte zaman zaman karşılıklı taş değişimi de yapmıştık. zaten site yıllardır aktif değil, sanırım en son artisanshaving isminde forum açmıştı.
Dediğiniz gibi olsun da kendinizle çelişiyorsunuz, Bu konu uzar gider o yüzden tadında bırakmakta fayda görüyorum.
Coticule.be Ardennes in forumudur hocam, Ardennes-coticule.be üzerinden satış yaparlar. Bart TORF, Gary HAYWOOD gibi coticule üstatları orda yazar. Bart Torf aynı zamanda Ardennes te Coticule madenlerini çıkartan adamın asistanıdır. Biraz okusanız rastlatsınız hemen.

Verdiğim linklere bakarsanız aradaki farkı açıklıyor zaten ama madem istediniz yazayım.
Coti ile bbw aynı bölgeden çıkarlar. BBW içeriğinde aynı şekilde granat kristalleri barındırır ama coticule deki granat lara göre daha büyük ve yüzde olarak daha az orandadırlar. Bu sebeple daha yavaş bileme yapar ve verebileceği keskinlik daha sınırlıdır. Aradaki fark budur.

Kendimle çelişmiyorum söylediklerim hem gözlemlerime hem araştırmalarıma dayanıyor hem de bunlarla ilgili linkleri veriyorum, eğer çeliştiğim noktayı bulursanız açıklayayım tekrar ve tekrar ben üşenmem yeter ki siz isteyin. Lakin siz laf kalabalığı yapıyor ve ortaya fizik kurallarına uymayan fikirler sunuyorsunuz ve malesef herhangi bir dayanak da gösteremiyorsunuz ki sizden istediğim bu. Konu uzayabilir hiç sorun değil sonuçta fikir çarpıştırıyoruz ama isterse yönetim konuyu kilitleyebilir.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Böyle herşeyin en iyisini ben bilirim edaları hiç hoşuma gitmez. Bart'ı bana mı anlatıyorsunuz? Forumun seviyesini düşürmemek için bundan sonra size cevap yazmayacağım. Araştırmalarınıza devam edin.
Herşeyi bildiğimi iddia etmedim asla, sizin tavırlarınız ve ben yaptım olducu sözleriniz de benim hiç houşma gitmiyor malesef. Ben alacağımı aldım araştırmalarımdan, siz faydalanırsınız umarım zira epey ihtiyacınız var gördüğüm kadarıyla. Bu da benim son yorumumdur daha fazlasına gerek yok bence de. Konu sahibi ve arkadaşlar kusura bakmasın.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir aceminin ilk bileme ile sınavı Rusty 4 379 12/12/2016, Saat: 21:29
Son Yorum: Rusty
  Bileme seti fiyat öneri theunnamed 40 22,208 24/09/2016, Saat: 23:57
Son Yorum: rewolwer_
  camda bileme linguist 7 8,192 30/11/2014, Saat: 04:23
Son Yorum: asymptote
  Bileme videosu cosa_nostra 10 7,558 15/01/2014, Saat: 23:49
Son Yorum: linguist
  Bileme taşlarında tercihleriniz nasıl? Lord Sparhawk 25 23,319 04/10/2013, Saat: 23:55
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Bileme taşları ile ilgili bir site Delidumrul 1 2,666 12/08/2013, Saat: 15:12
Son Yorum: m.yurtsuz
  Bileme.yardim dogabora 6 5,860 18/09/2012, Saat: 20:27
  bileme videoları linguist 1 4,202 01/08/2012, Saat: 16:52
  tek bileme taşı error... 3 5,034 05/06/2012, Saat: 11:24
Son Yorum: error...
  bileme sorusu linguist 5 5,932 01/06/2012, Saat: 14:17

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi