Ach Brito lavanta
Bu kremi kullanan var mı ? Musgo real i üreten firma bu ürünü de üretiyor, ikisi arasinda çok fark var mı ?
Aleksey kullanıyor bu kremden, bana da denemelik bir parça vermişti, aralarında çok fazla fark yok, güzel bir krem ben beğendim ama gene de Musgo kadar iyi gelmedi bana. u arada en beğendiğim lavanta kokusu bu kremindir, çok güzel kokuyor.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
İkisi arasında mentol farkı var.
Arasında fiyat olarak 2 kat (biri 20 tl, diğeri 40 tl) fark var, buna değiyor mu?, iki ürünü kiyaslarsaniz..
Onu öyle kıyaslayamayız komşum. Arko sabun da 1 lira, kaseli tabac 80 lira diye arada 80 kat fark yok.
Zaten mütevazi hiç bir kimse yazıyla böyle bir konuyu anlatamaz diye düşünüyorum
(25/06/2015, Saat: 12:23)ynspektas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arasında fiyat olarak 2 kat  (biri 20 tl, diğeri 40 tl) fark var, buna değiyor mu?,  iki ürünü kiyaslarsaniz..

1.5TL'ye Arko çubuk sabun alınabiliyorken tüm fiyat/performans karşılaştırmaları anlamsız kalıyor. Rotasyonumda Acqua di Parma ve Castle Forbes krem de var, Arko sabun da var. AdP ile Arko arasındaki 100 kattan fazla fiyat farklı emin olun 2 kat bile güzel tıraş sağlamıyor tekniğiniz oturduktan sonra. Ancak bu hobinin güzel yanı da bu değil mi zaten? AdP ile tıraş olurken yaşadığım minimal hissiyat farkı benim için aradaki anormal fiyat farkına değer de üzerine bile geçer. Forum ortamında tıraş olmayı hobi haline getirmiş üyelerle, sabahları kalkıp "lanet ederek" tıraş olan insanlar arasındaki farkımız da bu diye düşünüyorum.

Sonuç olarak iki ürünü karşılaştırırken fiyattan bağımsız olarak birini diğerinden daha iyi bulmak yeterli diye düşünüyorum. Aradaki fiyat farkı sadece bu hobiye ayrılan bütçeyle doğru ortantılı.
gurmekokular
(25/06/2015, Saat: 12:23)ynspektas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arasında fiyat olarak 2 kat  (biri 20 tl, diğeri 40 tl) fark var, buna değiyor mu?,  iki ürünü kiyaslarsaniz..

Sanırım son iki gönderimiz arasında saniyeler var Smile
gurmekokular
İçeriğindeki paraben den dolayi merakımi malesef celbetmedi...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Lavanta Temalı Kremler, Sabunlar Ricochet 8 4,868 13/04/2020, Saat: 19:38
Son Yorum: Nani Kuş
  Castle Forbes Lavanta Tras Kremi hedehodo 0 3,703 25/03/2013, Saat: 15:34
Son Yorum: hedehodo

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: