Anket Başlığı: TRUEFITT & HILL 'İN TIRAŞ RİTÜELİNİZDEKİ YERİ
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
YÜKSEK FİYATI SEBEBİYLE HİÇ ALMADIM
25.53%
12 25.53%
FİYATI DÜŞERSE ROTASYONUMA GİRER
57.45%
27 57.45%
FİYATI DÜŞSEDE BİŞEY İFADE ETMEZ
0%
0 0%
BİR KERE ALDIM HİÇ BEĞENMEDİM
0%
0 0%
BEĞENEREK KULLANIYORUM
17.02%
8 17.02%
Katılımcı sayısı: 47 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

TRUEFITT&HILL ÜRÜNLERİNİN FİYATI DÜŞSE OLMAZSA OLMAZINIZ OLURMUYDU?
Bugün T&H den bir teklif aldım. Türkiye ayağını siz yürütün, fiyatlarda destek olalım dediler. T&H markasınıda bünyemize katsak, fiyatları daha makul seviyelere gelse, fiyat performans açısından rotasyonunuzda baş köşeye yerleşirmiydi?
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Kesinlikle. Kremleri çok iyi.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Ben hiç kullanmadım ancak marka itibariyle parfümleri ve aftershaveleri genele de hitap edebilir diye düşünüyorum.
Olmaması için sebep yok. Konuya anket koysanız daha iyi
T&H markasının sadece fırçasını kullandım ve kullanmaya devam ediyorum. Sonuçta 3T'nin bir üyesi, kremleri, tıraş sonrası ürünleri vs başarılı bir marka. Kendileri de size yardım edip sübvansiyon uygulayıp bizim kdv vs gibi vergilerimizin arttırdığı fiyatları daha normal hale getirceklerse TOBS ve Geo F. Trumper yerine tercih edilir bir hale gelicektir. Forumda son zamanlarda T&H no.10 ürünleri de baya popüler oldu, kullanıcısı var yani. Şahsen Grafton ve West Indian Limes serisini merak ediyorum.

protti komşuya katılıyorum, bir anket eklenirse sayısal olarak elinizde bir veri olur siz de rahat değerlendirebilirsiniz.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

fıyatlar ıyı olursa ben alırım
Ultimate comfor balmım bitmek üzere Smile
www.BarbarosRazors.com

(26/06/2015, Saat: 00:59)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün T&H den bir teklif aldım. Türkiye ayağını siz yürütün, fiyatlarda destek olalım dediler. T&H markasınıda bünyemize katsak, fiyatları daha makul seviyelere gelse, fiyat performans açısından rotasyonunuzda baş köşeye yerleşirmiydi?

Yerleşir. Wink
Mustafa Bey, öncelikle mutlaka deneme ürünlerinden bolca göndermeliler ve fiyatı çook düşük tutmalılar, gerekirse zararına satmalılar size. No.10 ve Ultimate Confort serileir hariç diğerleri koku esaslı ürünler, dolayısıyla alıcı kitlesi markanın ürünleriyle tanışmalı, bu çeşitlerden beğeneceği ürünü bulmalıdır. Sonrasında zaten kokusuna ve performansına göre bir alıcı kitlesi oluşacaktır.

E tabi bir de sizin forum dışı müşteri kitleniz var, bir de Edwin Jagger distribütörlüğünüz var. Forum dışı müşteri kitlenizin ne aldığını siz zaten biliyorsunuz ve bu ürünleri alıp almayacağının tahlilini yine siz yaparsınız zaten. Bir de EJ satışlarınızı etkiler ve distribütörlüğünüzü sıkıntıya düşürürmü onları öngörmek lazım.

Bolca deneme ürünü ile birlikte, bi ön sipariş verilip, ne kadar gideceğini canlı görmek en mantıklısı sanırım. Forumdaşlar (ben de dahil) kaç yıllık malzeme stoğumuz var zaten, burası "kısmen" doymuş bir pazar Smile Ben şahsen fiyatlar gerçekten uygun olursa yine de tüm Ultimate Confort serisini satın almak isterim.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Fiyatlar uygun olursa No.10 ve Ultimate Comfort kremlerini denemek isterim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: