Anket Başlığı: TRUEFITT & HILL 'İN TIRAŞ RİTÜELİNİZDEKİ YERİ
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
YÜKSEK FİYATI SEBEBİYLE HİÇ ALMADIM
25.53%
12 25.53%
FİYATI DÜŞERSE ROTASYONUMA GİRER
57.45%
27 57.45%
FİYATI DÜŞSEDE BİŞEY İFADE ETMEZ
0%
0 0%
BİR KERE ALDIM HİÇ BEĞENMEDİM
0%
0 0%
BEĞENEREK KULLANIYORUM
17.02%
8 17.02%
Katılımcı sayısı: 47 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

TRUEFITT&HILL ÜRÜNLERİNİN FİYATI DÜŞSE OLMAZSA OLMAZINIZ OLURMUYDU?
T&H 1805 kremini kullaniyorum kokusu ve performansi harika 1805 kolonyasini uygun fiyata getirirseniz alirim Smile
3 marka içinde en pahalı olanı olsada sandalwood'u vazgeçemediğim ürünler arasındadır.
No.10 krem ve balmını kullanıyorum, 1805' i de denemek isterim ama fiyat daha ne kadar uygun olabilir?
Haydi hayırlı tıraşlar...
(26/06/2015, Saat: 01:15)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben hiç kullanmadım ancak marka itibariyle parfümleri ve aftershaveleri genele de hitap edebilir diye düşünüyorum.

Olur mu ya? Ben sana No.10 testerı vermemiş miydim? Hatta onu Simpsons Citrus Burst ile karıştırıp über lather yapmamış mıydın sen? Big Grin

Mustafa bey ben No.10'u severek kullanıyorum diğer ürünlerini de fiyat uygun olursa severek kullanırım.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Mustafa Bey,paskalya indiriminden almıştım balm ve kremini. İlk geldiğinde denedim,sonra Cella bitsin uzun uzun kullanayım diye kenara ayırmıştım ve memnun kalmıştım ürünlerden. Alıcısı da olacağını düşünüyorum.
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Ama tabi bu indirim nasıl bir indirim olacak?
Şu an 90 TL'ye satılan bir ürün var ya, mesela o 50'mi olacak?
Yoksa inse inse 75'e mi inecek?

Bu ürün lüks...
Lüksün müşterisi özeldir. Kafaya taktıysa, alır...
Kafasında olayı bitirmemiş ise 15 TL bile bazen çok gelir.

Yapılan bir araştırma,
Fakirlerin "az para çok ürün zihniyeti"nde olduğunu, Zenginlerin "para sorun değil, ürünün de çok olmasına gerek yok algısı" üzerine olduğunu göstermiş.
Yani lüks sever bir insan için 200 ml bir kreme hiç gerek yok.
Şimdi benim zengin olduğumu anlayacaksınız, keşke söylemeseydim(!) ama şöyle bir durum var. Smile
Benim o kadar çok kremim var ki, ben artık kullanma/kullanamama derdinde değilim.
200 ml - 90 TL olacağına, 30 ml - 15 TL olacak şekilde küçük deneme ürünleri gelsin. Ben beğenirsem şayet 90 olmuş 80 olmuş benim için fark etmez ki.
Mustafa Bey No:10 krem ve balm kullanıyorum, T&H diğer ürünleri aslında daha da kaliteli ürünler ama fiyatlar yüksek diye çok yanaşılmıyor, fiyat düşerse mutlaka edinilmeli diye düşünüyorum. Teşekkürler.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Kokularını biraz yapay bulsamda kremleri başarılı mutlaka dolapta bulunması lazım diye düşünüyorum
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
TOBS kremleriyle kiyaslama yapan olursa sevinirim
Daha önce kullanmadım ama fiyat uygun olursa denemek için düşünürüm, özellikle kremlerini. ..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: