Solingen Türkiye Mağazamız Açıldı
Arkadaşlar bazı şeyler demişler ama ben de ekleyeyim. DE aletleri Timor jiletlerle vs. bundle yapmadan satarsanız bu sanırım fiyatı biraz aşağı çeker. Timor jilet biraz pahalı bir jilet ve forumda bu nedenle kullanan sayısı az. Ama örnek vermek gerekirse sizin 225 TL karşılığı set olarak sattığınız Timor 42091 tıraş aletini Eminönü'nden 60 TL karşılığı alabiliyoruz.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(27/06/2015, Saat: 21:52)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni mağazanız hayırlı olsun.

Biraz fiyatlara baktım da sizde 225 lira olan setin Almanya fiyatı VAT hariç 34 Euro hadi kargo ile 120 TL olsun.  Neredeyse iki kat fark var, sebebi Panora gibi yüksek kiraya sahip bir AVM'de mağaza açmanız olabilir fakat bu fiyatlar ile forumdan müşteri çıkacağını zannetmiyorum.

Yinede böyle bir forumun ve kitlenin varlığını fark edip gelip üye olduğunuz için teşekkürler. Umarım siz de zorda kalmadan fiyatları daha makul seviyeye indirmenin bir yolu bulunur.

Merhabalar

öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. evet haklısınız Solingende söylediğiniz fiyatlara hatta markasına kadar aynı ürünler mevcut. Aynı ürünün sizin yazdığınız fiyatlara alışı var . Ancak tamamen aynı ürün değil ne yazık ki. Biz sadece Solingen firması değiliz aynı zamanda oralıyız. solingende ne yazık ki çok fazla dış ülke yapımı ancak Solingen diye satılan ürün var. görsellikte en ufak bir fark göremiyorsunuz. bizim çalıştığımız firmalar ile bir kuralımız var bize ürün üretim sertifikalarını vermek zorundalar. Bu sertifikada Üründe Solingen çeliği kullanıldığı ve solingende üretildiği ibraz ediliyor. Tabi bir ürünün Türkiye'ye gelme maliyeti sadece kargo veya nakliye değil ardiye - ÖTV - gümrük müşaviri derken yaklaşık %60 Kadar varan ek bir maliyet vardır. Bu vergiler avrupa ile bizim aramızda fiyat farkı oluşturur. örneğin araba fiyatları veya Elektronik eşya fiyatlarına bakarsanız bu farkı görürsünüz. Burada sizin muhattabınızın olması, bir sorun olursa aynı dili konuşan birisi olmasıda tabi sizin artınız.
Usturalara gelecek olursak mesela efe av ticaretin sayfasına girseniz orada benim 505 tl fiyat yazdığım usturanın fiyatı 899 tl dir. Ve bu internet satış fiyatı. Ben fiyatlarımda bu sitede olanlara tabi belli bir oranda yardımcı olacağım.

Saygılarımla
HSK Solingen Stahlwaren dış tic. ltd şti.

(27/06/2015, Saat: 22:13)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bazı şeyler demişler ama ben de ekleyeyim. DE aletleri Timor jiletlerle vs. bundle yapmadan satarsanız bu sanırım fiyatı biraz aşağı çeker. Timor jilet biraz pahalı bir jilet ve forumda bu nedenle kullanan sayısı az. Ama örnek vermek gerekirse sizin 225 TL karşılığı set olarak sattığınız Timor 42091 tıraş aletini Eminönü'nden 60 TL karşılığı alabiliyoruz.

Bir önceki arkadaşa da yazmıştım fiyat ile ilgili açıklama. Timor un gerçek ürünü söylediğiniz fiyata mümkün değil ki zaten Türkiye satışı sadece bende. üretim de gayet sınırlı. şuan 225 tl lik takımdan 20 tane istesek ancak 6 ay sonraya hazır ederler. El yapımı ürünlerle ve fabrikasyon yapılan ürünler arasındada tabiki bir fiyat farkı var. ancak timor un makinelerinde fabrikasyon hiç yok. o yüzden söylediğiniz fiyatlara olmasının arkasında başka şeyler olabilir.

fiyat konusunda arkadaşlar haklı ama mağazayı dinlesek eminim ona da hak veririz.
türkiyede ticaret yaptığın zaman devlet doğrudan sana ortak olur diye bir söz vardır mesela.
biraz da marka değeri açısından kalbur üstü bir dükkan açınca bu sonuç kaçınılmaz oluyor.
zaten öyle olmasa daha kolay olsa bugüne kadar benzerleri açılırdı.
niye gözümüz yollarda bu tarz şeyler bekliyoruz? çünkü bu tarz bir iş gerçekten zor.
neyse ne diyelim hayırlı olsun, umarım zamanla orta yol bulunur ve fiyatlar cazip bir çizgiye oturur.
belki lüks bir hediye olarak gündeme gelir ve geleneksel tıraşın bilinirliliğini ve pazarını arttırır.
Selamlar, ne yazik ki ulkemizdeki vergi yuku agir... Ama bu son kullaniciyi daha pahali almaya ikna edemiyor, netten veriyoruz siparisi yari fiyatina. Timorlarda connaugtta var 16 sterlin. Comnaughtta sahte timor satacak degil. Yazdiginiz fiyatlara ss alet alinabilir Smile ilkine att alinir, sonrakilere ikon veya tradere. Sonucta vergi yukunu anliyoruz ama uretici cok iyi indirimlere ikna etmezseniz ve fiyat yurtdisinin %20 ustune cikarsa bu formundan alici olmaz. Syg

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
(27/06/2015, Saat: 21:57)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aşağıdaki linkteki ürünler ile sizin yukarıda paylaştığınız gunmetal olan ürün aynı mı ?

Bunlar solingen çeliği mi çinde fason üretimmi

http://www.amazon.co.uk/Giesen-Forsthoff...B004VKQB9Y

http://connaughtshaving.com/timorgunmetal.html

http://www.aliexpress.com/item/Classic-h...77357.html

http://www.ebay.com/itm/Weishi-Safety-Ra...20fd4d37d4

soylediğiniz sayfalara baktım . oradaki ürünleri isterseniz bende hemen hemen o fiyatlara getirebilirim. bu ürünler üretim ve çelik sertifikası veremeyecek ayrıca el yapımı olmayan ürünler. benim sattığım ürünler ile kıyaslaması mümkün değil. ben bu işe girerken benzer internet sayfalarını taramış ve bu fiyat aralığı diye hesap etmiştim. ancak tedarikçileri gezdikçe aslında olayın çok farklı olduğunu gördük. söylediğim gibi bu ürünler ile bizde ki ürünleri kalite olarak kıyaslamak mümkün değil.

saygılarımla

TI ustura ülkemizde 505TL'den çok düşük bir fiyata alınanabiliyorken Timor usturaya 505TL vermek, nasıl desem, birazcık olmamış. Böyle durumlarda aklıma niyeyse MKE'nin satış politikası gelir hep. Ülke kaderi galiba. Umarım ticaret hayatınızda başarılı olursunuz.
(27/06/2015, Saat: 22:31)Solingen_HSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: soylediğiniz sayfalara baktım . oradaki ürünleri isterseniz bende hemen hemen o fiyatlara getirebilirim. bu ürünler üretim ve çelik sertifikası veremeyecek ayrıca el yapımı olmayan ürünler. benim sattığım ürünler ile kıyaslaması mümkün değil. ben bu işe girerken benzer internet sayfalarını taramış ve bu fiyat aralığı diye hesap etmiştim. ancak tedarikçileri gezdikçe aslında olayın çok farklı olduğunu gördük. söylediğim gibi bu ürünler ile bizde ki ürünleri kalite olarak kıyaslamak mümkün değil.

saygılarımla

O zaman sizin urunlerim birebirlerinin internetten sayfalarini koyar misiniz? Fiyat munakasi bitmis olur. Syg

Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
(27/06/2015, Saat: 22:31)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar, ne yazik ki ulkemizdeki vergi yuku agir... Ama bu son kullaniciyi daha pahali almaya ikna edemiyor, netten veriyoruz siparisi yari fiyatina. Timorlarda connaugtta var 16 sterlin. Comnaughtta sahte timor satacak degil. Yazdiginiz fiyatlara ss alet alinabilir Smile ilkine att alinir, sonrakilere ikon veya tradere. Sonucta vergi yukunu anliyoruz ama uretici cok iyi indirimlere ikna etmezseniz ve fiyat yurtdisinin %20 ustune cikarsa bu formundan alici olmaz. Syg

firmadan Connaughtta ile çalışmasını soracağım. söylediğiniz fiyat çok çok enteresan. emin olun fiyatım vergi yükü sebebi ile falan değil. sonuçta elime geliş maliyeti artı kar artı KDV ekliyorum ve bu fiyat çıkıyor. bende bu ürünler haricindede çok fazla ürün var. emin olun çok ciddi firmalarda çin malı solingenler satılıyor inanamazsınız. solingende üretimi olmayan ürünlerin solingen diye satışları bile var. Smile söylediğim gibi firmadan Comnaughtta ile yada başka bir aracı ile olan satış anlaşmasını konuşacağım.

saygılarımla

(27/06/2015, Saat: 22:13)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bazı şeyler demişler ama ben de ekleyeyim. DE aletleri Timor jiletlerle vs. bundle yapmadan satarsanız bu sanırım fiyatı biraz aşağı çeker. Timor jilet biraz pahalı bir jilet ve forumda bu nedenle kullanan sayısı az. Ama örnek vermek gerekirse sizin 225 TL karşılığı set olarak sattığınız Timor 42091 tıraş aletini Eminönü'nden 60 TL karşılığı alabiliyoruz.

merhabalar

aslında yazdığınız kod numarası ürünün aynı olmadığını gösteriyor . söylediğiniz kod numarasında timorun bir ürünü bulunmuyor. bu bazı internet sitelerinde ki bulunan timor diye satılan ürünler. bu ürünün kodu timor 1320. ayrıca üründe 10 lu jilet ve deri çantayı çıkarırsak fiyat daha Uygun bir hale gelir tabiki. buradakiler set fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mühle Türkiye (Tanışma Başlığı) Mühle Türkiye 58 19,385 20/08/2019, Saat: 20:47
Son Yorum: ahbap
  Türkiye'de Temin egeaygun 8 6,301 01/11/2014, Saat: 14:25
Son Yorum: tipsol

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: