Solingen Türkiye Mağazamız Açıldı
Foruma hoş bir seda, yurdum geleneksel tıraş hayatına da güzel bir çeşitlilik getirdiniz, hoşgeldiniz. Hayırlı kazançlar dilerim.
memleket kurtulana kadar siyah
Yeni mağazanız hayırlı olsun, mağazanız foruma ve geleneksel tıraşseverlere şimdiden renk getirmiş bile.

En kısa zamanda ziyaret edeceğim. Smile
Bendeki Timor bu:
o6i8sg.jpg
2uiks50.jpg
szd9tu.jpg
2q9kmll.jpg
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Fırça, sabun ve diğer öte berileri ile bir başlangıç seti yapmayı düşünür müsünüz?
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(29/06/2015, Saat: 16:27)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fırça, sabun ve diğer öte berileri ile bir başlangıç seti yapmayı düşünür müsünüz?
Evet düşünüyoruz. onlarla ilgili de bazı çalışmalarımız var. Üretim yeri Almanya olan ürünleri bulduğumuzda diğer kısımlarıda ekleyeceğiz. şuan birinci önceliğimiz fırça ve sabun. aslında bunu tedarik edebileceğimiz firmalar var ancak sertifika sunamıyorlar. Tahminen 1-2 ay içersinde en azından ürünlerin elimize geliş zamanı ve fiyatları netleşir

saygılarımla
HSK Solingen Stahlwaren dış tic. ltd şti.

(29/06/2015, Saat: 20:35)Solingen_HSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet düşünüyoruz. onlarla ilgili de bazı çalışmalarımız var. Üretim yeri Almanya olan ürünleri bulduğumuzda diğer kısımlarıda ekleyeceğiz. şuan birinci önceliğimiz fırça ve sabun. aslında bunu tedarik edebileceğimiz firmalar var ancak sertifika sunamıyorlar. Tahminen 1-2 ay içersinde en azından ürünlerin elimize geliş zamanı ve fiyatları netleşir

saygılarımla

Haslinger sabunlarını getirseniz, valla harika olur. Smile
(29/06/2015, Saat: 20:52)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Haslinger sabunlarını getirseniz, valla harika olur. Smile

Tavsiyeniz için çok teşekkürler. yarın araştırmaya başlıyorum Smile başka tr de olmayan alman ürünleri de varsa tavsiye edebileceğiniz yine değerlendiririz.
HSK Solingen Stahlwaren dış tic. ltd şti.

Calani de guzel olur, sahsen sabun almamaya and icmis bendenize andimi bozdurur. Big Grin
Sabun almayi birakmak icin yanlis birgun secmissin alexsey Wink aslinda sir irisch moos sabun krem aftershave vs de getirirseniz super olur.

Bu arada konuşulmadan geçiliyor ama Mustafa Bey'in elindeki Timor sizin üretici ile aynı gözüküyor. Bence bir konuşun siz üreticinizle. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mühle Türkiye (Tanışma Başlığı) Mühle Türkiye 58 19,478 20/08/2019, Saat: 20:47
Son Yorum: ahbap
  Türkiye'de Temin egeaygun 8 6,374 01/11/2014, Saat: 14:25
Son Yorum: tipsol

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: