Solingen Türkiye Mağazamız Açıldı
(29/06/2015, Saat: 21:25)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada konuşulmadan geçiliyor ama Mustafa Bey'in elindeki Timor sizin üretici ile aynı gözüküyor. Bence bir konuşun siz üreticinizle. Smile

O değilde Timor alet almak aklımın kıyısından , köşesinden bile geçmezken şu an ara ara şeytan dürtüklemiyor değil beni . Orjinal mi değil mi derken merak edip alacam gibi ya hadi hayırlısı Smile
Ben bi ara mağzaya uğrayıp, elimdeki

weishi 9306c ile karşılaştırma yapatım kimsenin aklında soru işareti kalmasın...

şimdi baktımda saat 22:30 olmuş yoksa çıkıp gidecektim
Ben de bugün mağazaya uğradım, tırnak makasım vardı ama Alman üretimi bir tane normal makas olsun diye aldım uygun fiyatlı olan bir tane.

Daha önce Timor marka ürün görmedim, TTO bir ürünü merak ettiğim için bir göz atayım dedim, ürünlerin ağırlığı dengeli, kaplama güzel, üst kapak kapandığında aralık falan kalmıyor dengeli bir jilet tutuşu olduğu kesin. Bu arada mat olan daha çok hoşuma gitti. El tutulan yerdeki girinti çıkıntıların yüksekliği iyi ayarlı, Weishi'deki rahatsız edicilik bunda yok. İşçilik güzelmiş aslında, TTO almayı düşünen arkadaşlar deneyebilir Timor'u diye düşünüyorum.

Ben şu an almadım, zaten elimde 4 tane makine olduğu için bir zorunluluk değil benim için. Ama şayet ileride düşünürsem bir NOS Gillette Super Speed veya Timor TTO aklımda olacak gibi...
(29/06/2015, Saat: 23:32)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bi ara mağzaya uğrayıp, elimdeki

weishi 9306c ile karşılaştırma yapatım kimsenin aklında soru işareti kalmasın...

En kısa zamanda bekleriz
sygılarımla
HSK Solingen Stahlwaren dış tic. ltd şti.

Hayırlı olsun. Bu sekilde alternatiflerimizin çoğalması bizler için sevdindirici.
(29/06/2015, Saat: 23:32)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bi ara mağzaya uğrayıp, elimdeki

Bendeki Weishi 9306F de bu Timor'un aynısı Rolleyes 12-15 $ arası satılıyor demek ki tasarımı Timor'dan almış.
Aramıza hoşgeldiniz
Karşılamakta geç kaldım Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Hoş geldiniz. Hayırlı olsun.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
Aramıza hoş geldiniz.
Az sonra hayırlı olsuna gideceğim... Kapıda sigara içiyorum

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mühle Türkiye (Tanışma Başlığı) Mühle Türkiye 58 19,482 20/08/2019, Saat: 20:47
Son Yorum: ahbap
  Türkiye'de Temin egeaygun 8 6,375 01/11/2014, Saat: 14:25
Son Yorum: tipsol

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: