En Performanslı Krem ?
Performans olarak size en iyi gelen, koruyuculugu ve kayganlıği üst düzey olan  ( kokusu önemli degil), f/p yi dikkate alarak, en iyi kullandığınız krem hangisi ?
sabun ve kremlerde ilk ölçütüm kokusudur.
koku önemli değil demişsiniz o yüzden birşey yazamayacağım Big Grin
Benimki Simpson Krem diyebilirim. Kokusuzdu aldığım ama cihankeskin üstadın "Citrus Burst" deneyimini okuyunca benim elimdekinden daha hoş olduğunu düşünüyorum.
Kokusu önemli değil ise bu sorunun cevabı belli, elbette tobs avakado.

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
Koku önemli değil dememin sebebi, ürünün kokusuna takılıp performansı 2. Plana atmayalım diye yazdım, kriterler içinde koruyuculugu, kayganlıgi , koku dan daha önce tutalım diye yazdım.
Barbasol ...
Jobbs Men Revolution her açıdan mükemmel, özellikle koruyuculuk ve kayganlığı çok çok iyi, koku olarak da hoşuma gidiyor.
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
Body Shop Maca Root. Yerli muadilleri göz ardı edersek f/p olarak başarılı.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Salt f/p yapacaksak Palmolive,
Salt performans ise Musgo Real,
Salt koku ise daha kremlerde sabunlardaki gibi hosuma giden kokulari bulamadim derim. Sentetik kaliyor kokular genelde.
Bence en performanslı kremi aramakla fiyat/performans olarak en iyi kremi aramak çelişen bir durum. Geçen gün de bunun örneği verilmişti. Arko sabun 1TL 50TL ye alınan bir sabun ise Arko'dan 50 kat daha iyi değil. Bu durumda F/P ölçümünde Arko rakipsiz kalır. F/P ölçümünü unutur ve koku etkenini de dışarıda bırakırsak bana göre en iyi performanslı üç krem şunlar olurdu:

1- TOBS Avocado
2- Simpsons Citrus Burst
3- T&H No.10
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Logona Bio Ginko Krem onur7 18 6,920 02/02/2020, Saat: 00:57
Son Yorum: hlkkzn
  Lanolin içerikli tıraş krem ve sabunlari ynspektas 4 7,037 21/01/2019, Saat: 00:53
Son Yorum: FearOfATG
  krem tüplerindeki renk kodları korgunv 4 8,526 11/07/2015, Saat: 12:06
Son Yorum: korgunv
  Kullandıklarım / Favorilerim (Krem) eggman 8 9,967 18/05/2015, Saat: 04:44
Son Yorum: ozgun41
  gül tras kremi (kokulu deil sadece, gül iceren krem, rose of Bulgaria gibi) evengr 7 13,092 01/08/2013, Saat: 23:44
Son Yorum: Delidumrul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: