En Performanslı Krem ?
sadece performans olarak bakılacaksa
i coloniali
st james of londol sandalwood //bergamut
tobs avokado diye sıralanabılır
Ben de şöyle bir dipnot düşmek istiyorum, TOBS sandalwood kremden katiyen yeterli köpük alamıyorum. Kalitesi eh işte olan ve bir perdeye bile yetmeyecek bir köpük oluşturuyor ne kadar çok kullansam da. Krem Giftsandcare den hediye olarak geldi bir alışverişimin yanında, belki son kullanma tarihi yaklaşmış bozulmaya yüz tutmuş ürünleri göndermek için bu hediye kampanyasını yapmışlardır ve benim krem sorunludur bilemiyorum ancak inanın soğudum. İ coloniali rhubarb krem ise şimdiye kadar kullandığım en kaliteli kremdi.
Derbinin jiletleri kotu olsada kremleri cok iyi. Favor derbi limon
Kullandıklarım arasında, ki krem pek tercih etmiyorum,
1. I'Coloniali Rhubarb
2. Tobs Jermyn Street
3. Proraso Yeşil çay & Yulaf

Kremlerde, köpük elde etme ve kıvamı ayarlamak bana daha kolay gelse de sabun kullanmanın keyfini bulamıyorum.
Sabun stogumu biraz azaltabilirsem çok övülen Tobs Avakado denemek istiyorum.
Ulkemizden rahatlıkla bulabilecekleriniz
-Adp (acqua di parma) Kalite urun
-Acca Kappa Yine ulkemizde bulunabiliyor, sahsen kullanmadım ama yorumları hep olumludur.
-L'occitane Cade Kalite urun
-Tobs Avocado harika bir krem,
-Musqo Real (ben biraz sentetik hissiyatlı buldum pek hosuma gitmedi ama genel olarak komsularımız begeniyor)
-Speick yine benim,bazı komsuların cok sevdigi, bazılarının pek begenmedigi bir urun. Deodorantını ozellikle tavsiye ederim.
-Proraso lar f/p urunleri dir. Kırmızı veya mavi seri oncelikli guzel urunlerdir.
-La toja ve palmolive yine kullanılabilecek f/p urunleri dir.
-Cella nın krem formuda var sahsen kremini kullanmadım ama zaten kendiside croap yapısında, o yuzden bu katogoriye sokabiliriz. Ozellikle kıs icin onerdigimiz urunlerden.

Dunya capında neler ilk akla geliyor kaliteli krem olarak derseniz
-Xpect
-Baume.be
-Tobs
-PannaCrema
-SMN (Santa Maria Novella)

Buraya kadar olanlar krem denilince hani ilk babalar.
Croapları katmak isterseniz cogu amerikan artisian yine muhtesem urunler (Stirling, MysticWaters, Chiseled Face, BaristerandMann, Caties Bubbles etc.)
-Benim incelemesini yaptıgım cogu urun yine croap sınıfında, ilginizi cekenler olabilir. LPL, Tabula Rassa vs. bakmanızı oneririm.
-ADC (Antica Barbieria Colla)

Aklıma gelenler bunlar komsum.
Proraso Okaliptus krem
bayılarak kullanıyorum Smile
köpük performans iyi
koku da ferahlık hissi de
Tıraş kreminden Arko, nivea vs ile soğuyup sadece sabuna geçen ben Rose of Bulgaria ile tekrar kreme sempati duymaya başladım ve biraz da krem deneyeyim dedim. Sabun kullanmayı seviyorum ama kremin de ayrı bir tarzı var. Özellikle tüpte oluşu vs çabuk köpürmesi kullanım kolaylığı ile öne çıkıyor. Gerçi sabun gibi kapta olanları da var.

Krem dünyasına açılmadan tavsiyelerinizi ve favori kremlerinizi öğrenmek isterim komşularım. (krem dünyası koca bir dünya. Artizanı vs si bayağı marka var. O yüzden tecrübe edenlerin fikrine ihtiyaç duydum)

——
Bütün yorumları okudum. En beğenilen tıraş kremi olarak şunlar çıktı. Yıldızlı olanlar Türkiye’de satılıyor.

- Tobs Avakado *
- Tobs Jermyn street *
- Speick *
- Tabac krem *
- L’occitane cade *
- Rose of Bulgaria *
- Herbs of Bulgaria Lavanta
- I’coloniali
- Musgo Real
- Artizanlar (Stirling, tabula rasa)
Ben hala yeni bir tıraş aleti veya jilet kullanırken en güvendiğim Bodyshop Maca Root Tıraş Kremi'ne dönüyorum. Kolay ve guzel kopuruyor, asla kurutmuyor ve kayganligi da gayet iyi. Arada sürekli indirim yaptıklarından ekonomik de kalıyor. Indirim zamanları 30 TL civarına 200ml alınıyor sonuçta.

SeckinB
(28/04/2017, Saat: 05:04)Ferid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Derbinin jiletleri kotu olsada kremleri cok iyi. Favor derbi limon

Buna katılıyorum. Ancak limon değil mavi renkli klasik olanı belki kokunun psikolojik etkisiyle de olabilir daha başarılı. Arko sabun neyse, Derby traş kremi de o sayılır benim gözümde. Biraz bol kullanmak kaydıyla şahane köpük yapıyor, 2-3 liralık fiyatı da düşünülürse herhangi bir eksik tarafı yok diyebilirim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Logona Bio Ginko Krem onur7 18 6,921 02/02/2020, Saat: 00:57
Son Yorum: hlkkzn
  Lanolin içerikli tıraş krem ve sabunlari ynspektas 4 7,039 21/01/2019, Saat: 00:53
Son Yorum: FearOfATG
  krem tüplerindeki renk kodları korgunv 4 8,526 11/07/2015, Saat: 12:06
Son Yorum: korgunv
  Kullandıklarım / Favorilerim (Krem) eggman 8 9,967 18/05/2015, Saat: 04:44
Son Yorum: ozgun41
  gül tras kremi (kokulu deil sadece, gül iceren krem, rose of Bulgaria gibi) evengr 7 13,092 01/08/2013, Saat: 23:44
Son Yorum: Delidumrul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: