Mükemmel kombinasyonunuz
Ej de89
Astra yeşil
Cella
Pinaud clubman aftershave

Muhteşem 4 lü Wink
Mongoose
Feather Pro Guard
Haslinger
Duke 3

Bunlarla traş olduktan sonra, gerisi teferruat.
Gem1912 veya mmoc+ptfe veya r41+ asco kırmızı
Tabac
Fs pur-tech
Ej De 89 + Gillette Rubie Platinum Plus
TOBS Avocado + Tiposoft Silvertip

AS/Balm - keyfime gore

Jiletli ustura icin pek yazamam, deneyimim cok az, ama anladigim tek sey var: usturalarla keskin jilet kullanmak daha mantiklidir. Kesmeyen jiletlerle xtg-atg-de direnme oluyor, fazla yuklenince de kesik atiyorsun
Standar Razor

Mühle Jilet

Faena Vanilya&Lanolin (Öyle bir sabun ki sonrasında hiç bir şeye gerek duymuyorsunuz Smile

Tipsoft Custom
Geltir köpürteç+ tabac+Feather ac dx+pro blade + simpson persian jar2+ i coloniali rhubarb emülsiyon
Beklemekten kurumaktan üzerinde derin çatlaklar oluşmuş Arko stick sabun - Aşırı kullanmaktan uçları iyice çatallaşmış ve ahşap sapı suyun etkisiyle kararmış domuz fırça - Üzerinde daha önce en az iki defa kullanılmış Perma-Sharp takılmış Ali Bıyıklı veya muadili ustura - Su ile iyice seyreltilmiş berber limon kolonyası - Bir de bunları düşünüyorum ve üzerine bir de para veren insanlar geliyor aklıma - Aklım almıyor ...
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(30/06/2015, Saat: 12:58)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir de bunları düşünüyorum ve üzerine bir de para veren insanlar geliyor aklıma - Aklım almıyor ...

Soyle dusunun, 10$lik timex de ayni saati gosteriyor, 10k$lik Rolex de. Ikisini de milyonlar kullaniyor. Uzerine para verme olayi adina guzel bir ornek oldugunu dusunuyorum nacizane. Smile
Tercihen ve spor kıyafetler ile Rolex Submarine kullanıyorum. Ancak berbere asla gitmiyorum. Beş yıldızlı otel berberinde bile durum maalesef farklı değil. Etrafımda temizlik konusunda her daim atıp tutan bir sürü insan var. Ancak itiraf edelim toplum olarak hem pis hem de tembeliz. 9,5 milyonluk batmış Yunanistan'da bile bizden fazla diş fırçası satılıyorsa bu iş bitmiş demektir.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(30/06/2015, Saat: 14:13)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tercihen ve spor kıyafetler ile Rolex Submarine kullanıyorum. Ancak berbere asla gitmiyorum. Beş yıldızlı otel berberinde bile durum maalesef farklı değil. Etrafımda temizlik konusunda her daim atıp tutan bir sürü insan var. Ancak itiraf edelim toplum olarak hem pis hem de tembeliz. 9,5 milyonluk batmış Yunanistan'da bile bizden fazla diş fırçası satılıyorsa bu iş bitmiş demektir.

Cok pardon siz berber tirasindan bahsediyormussunuz. Ben mukemmel kombinasyon olarak ekonomik tirasi secip ustune para vermeyi anlamiyorum diyorsunuz sandim. Kusuruma bakmayin dalginligima gelmis. Berber konusunda katiliyorum. Bu konuda tek istisnam, Mad Men'deki gibi bir berbere gitmek isterim. Sad

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: