Sap antrenmanları
ofnk1c.jpg

5zk3o2.jpg

v7ci0x.jpg

2q1ezhz.jpg

246l82h.jpg

nc15dh.jpg
www.instagram.com/karia_brushworks/
2iw0ow0.jpg

x42jyr.jpg
122doj8.jpg

Masallah ustad hepsi birbirinden guzeller ellerinize saglik.. sadece nacizane bir onerim olcak bu tip firca saplarinizin alt kismini duz degilde ornek olarak koydugum resimdeki gibi oval olarak bitirirseniz daha hos olur diye dusunuyorum.
Abi elinize sağlık. Bütün eserleriniz birbirinden güzeller. Bence hepsi birer sanat eseri. Elimde sizin elinizden çıkmış 3 fırça var, kendimi şanslı sayıyorum. Teşekkür ederim kendi adıma. Her birini elime alıp tıraş olduğumda ayrı bir zevk veriyor.

Elinize sağlık.
Begeniniz icin tesekkurler Ustad.
(07/07/2015, Saat: 00:25)d0vo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 122doj8.jpg

Masallah ustad hepsi birbirinden guzeller ellerinize saglik.. sadece nacizane bir onerim olcak bu tip firca saplarinizin alt kismini duz degilde ornek olarak koydugum resimdeki gibi oval olarak bitirirseniz daha hos olur diye dusunuyorum.

Begeniniz icin tesekkurler Ustad.Estetik algimda bahsettiginiz çizgiye yer verdiğim model var.Fakat sıklıkla kullanmadığım bu tabanda yuvarlama genellikle toprak kap kesitli fircalara uygulanmasi anlamli olur diye dusunuyorum.Büyük Üstad Brad SEARS mesela sıklıkla, sizin onerdiginiz modeli calisir.

(Telefonda yazım çok rahat olmadı PCden devam ediyorum)

Çıraklık dönemimdeki örnek çalışmam.(Kalfalığa devam)

4qbcw.jpg
(07/07/2015, Saat: 01:00)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi elinize sağlık.  Bütün eserleriniz  birbirinden güzeller. Bence hepsi birer sanat eseri. Elimde sizin elinizden çıkmış 3 fırça var, kendimi şanslı sayıyorum. Teşekkür ederim kendi adıma. Her birini elime alıp tıraş olduğumda ayrı bir zevk veriyor.

Elinize sağlık.

Estağfurullah btoprak kardeşim.Bilakis, fırçalarını büyük keyif alarak kullandığını bilmek keyiflerin en anlamlılarından.Sağlıkla esenlikle hep iyi günlerde kullan.Sağol.
(07/07/2015, Saat: 01:14)li_jun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Begeniniz icin tesekkurler Ustad.Estetik algimda bahsettiginiz çizgiye yer verdiğim model var.Fakat sıklıkla kullanmadığım bu tabanda yuvarlama genellikle toprak kap kesitli fircalara uygulanmasi anlamli olur diye dusunuyorum.Büyük Üstad Brad SEARS mesela sıklıkla, sizin onerdiginiz modeli calisir.

(Telefonda yazım çok rahat olmadı PCden devam ediyorum)

Çıraklık dönemimdeki örnek çalışmam.(Kalfalığa devam)

4qbcw.jpg

Siz tabikide daha iyi bilirsiniz ustadim.Ben sadece gozume daha guzel gozuktugunu belirtmek istedim Smile ayrica ciraklik doneminde yaptim dediginiz fircaninda bu isle ugrasan yabanci ustalarin yaptigi firca saplarindan hicte asagi kalir yani yok..Bizdende bu isle ugrasan siz ve delidumrul gibi ustadlarin cikmasi cok sevindirici..
ta2fbk.jpg

fx9g9l.jpg
2aj5rpj.jpg

2a0kglt.jpg

14dk9e8.jpg

nqreis.jpg

5l9fsx.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: