Shark Esintisi
Bugünkü konuğumuz yine bir Mısır'lı. Markası Shark yani köpekbalığı. Lakin köpekbalığı kadar ürkütücü, rahatsız edici değil kendisi. Şark' ın güneşinde kavrulan çelikten imal edilmiş bir jilet. Şark' ın insanları gibi sağlam ve zor şartlarda yana yana demine ulaşmış bir jilet. "Bizim Yunus" gibi işini en iyisinden yapıyor. Sakalları güzel temizliyor ve başta bir tahriş olsa bile, after shave' den sonra sanki çelik ustura kullanlmış gibi rahat, yumuşacık bir yüz emanet ediyor. biran evvel yeniden kullanmak istiyorsunuz. Adeta ayrı bir yere konulmak istiyor gibi.

yine sözün özüne gelelim. yeşil astradan daha çok beğendim ben bu jileti. şiddetle öneririm.

not: bu seferki test sevgili eskiuye3315 ve oner katkıları ile gerçekleşmiştir.

selamlar.
(03/04/2012, Saat: 18:30)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugünkü konuğumuz yine bir Mısır'lı. Markası Shark yani köpekbalığı. Lakin köpekbalığı kadar ürkütücü, rahatsız edici değil kendisi. Şark' ın güneşinde kavrulan çelikten imal edilmiş bir jilet. Şark' ın insanları gibi sağlam ve zor şartlarda yana yana demine ulaşmış bir jilet. "Bizim Yunus" gibi işini en iyisinden yapıyor. Sakalları güzel temizliyor ve başta bir tahriş olsa bile, after shave' den sonra sanki çelik ustura kullanlmış gibi rahat, yumuşacık bir yüz emanet ediyor. biran evvel yeniden kullanmak istiyorsunuz. Adeta ayrı bir yere konulmak istiyor gibi.

yine sözün özüne gelelim. yeşil astradan daha çok beğendim ben bu jileti. şiddetle öneririm.

not: bu seferki test sevgili eskiuye3315 ve oner katkıları ile gerçekleşmiştir.

selamlar.

test ıcın ve yazdıkların ıcın tesekkurler.İnanmayacaksın ama ben bıle test etmemıstım daha Big Grin Cok bılgılendırıcı oldu
ben bu jileti 3 kez denedim ve hiçbirinde de iyi bir his bırakmadı bende...
çok farkediyor jiletler, kardeşimle benim bile tutmuyor denediklerimiz. arada kötleri çıkabiliyor veyahut kullanılan makine fark edebiliyor. en önemlisi de cilt ve sakal yapısı fark ediyor. dediğim gibi hakikaten beğendim shark' ı, yüzüme dokunuyorum hala temiz ve acı yok.
Iki kutu balık da bende var, ilk firsatta denemeli.
aslında bunun chrome olanını çok övüyorlar ama o da türkiyede yok... 20 lira sharka verip yurtdışından almak istemiyorum...
ama elimdekilere bir şans daha vereceğim sizden gelen bu yorum üstüne
dediğim gibi çok değişiyor, diğer yarısını da deneyeceğim, malum nefisin yarısı iyi yarısı kötü idi. yine bu şekilde çıkarsa astra alırken bir karton da şark alırım.
@ohtararan yaklaşık 15 paket falan olacak elimde beğendiysen sharkı. ben de beğeniyorum ama çok nadir kullanıyorum favori jiletim ve yüzüme en iyi giden rapira. Bayağıdır öyle duruyorlar dolapta sharklar isteyen arkadaşlar olursa eğer..
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
dediğim gibi deniyim, görüşüm aynı kalırsa haber veririm, denemeyen arkadaşlar da varsa öncelik onların olsun, zazahana gitme imkanım var benim çünkü. teşekkür ederim ilginize.
selamlar.

(04/04/2012, Saat: 19:52)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ohtararan yaklaşık 15 paket falan olacak elimde beğendiysen sharkı. ben de beğeniyorum ama çok nadir kullanıyorum favori jiletim ve yüzüme en iyi giden rapira. Bayağıdır öyle duruyorlar dolapta sharkla isteyen arkadaşlar olursa eğer..

bugün sharka bir şans daha verdim ve perdelerarası şap tekniği ile uyguladığımda çok farklı bir jilet oldu sanki. bundan önceki denemelerimde hiç beğenmemiştim. belki şansa iyi jilet geldi, belki teknik değişti, belki de beklentiler değişti. eskiden çok keskin jiletler ararken şimdi konforlu jilet arıyorum. belki de o yüzden bu deneyişimde çok beğendim shark'ı...
Saygılarımla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,827 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  SHARK SUPER CHROME evreseli 19 26,908 01/02/2021, Saat: 00:50
Son Yorum: MERCAN.04

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: